Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Lace, nesukčiau smegenų ir dovanočiau eurus :) kas iš tų simbolinių dovanų, jei jas numes kur į kampą.

Atsakyti

O kaip zodiako ženklai dera su katalikybe :hmm:

tai sake,kad ner labai jau pamaldus ir itikti labai sunku.yra ir su kryziais monetu :)

Atsakyti

merginos, kas neseniai keitėt vairuotojo pažymėjimą, Liniuka berods :hmm:  mane domina sveikatos patikrinimas. nu mano poliklinika neteikia tokios paslaugos. ale bet nesuprantu, berods tą pažymą išduoda šeimos gydytojas. tai bet kuris, ar eit vistiek pas savo reik :hmm: bet kažkokią pažymą iš psichikos sveikatos centro reik, kitru rašo, kad iš visų įstaigų, kur 10 paskutinių metų buvai registruota. nu žodžiu, nieko nesuprantu

Atsakyti

merginos, kas neseniai keitėt vairuotojo pažymėjimą, Liniuka berods :hmm:  mane domina sveikatos patikrinimas. nu mano poliklinika neteikia tokios paslaugos. ale bet nesuprantu, berods tą pažymą išduoda šeimos gydytojas. tai bet kuris, ar eit vistiek pas savo reik :hmm: bet kažkokią pažymą iš psichikos sveikatos centro reik, kitru rašo, kad iš visų įstaigų, kur 10 paskutinių metų buvai registruota. nu žodžiu, nieko nesuprantu

Aš keičiausi 2014 berods. Pažymos ėjau pas šeimos gydytoją. Tik kad ji visur mokama :rolleyes: ir nepigi :huh2:

Atsakyti

Kaičiausi vairuotojo pažymą. Šeimos gydytoja išrašė kažkokį popierių, už kurį reikėjo susimokėt. Niekur kitur nėjau :)

Atsakyti

Aš neseniai keičiau.

Tai ėmiau pažymą savo poliklinikoj, joje yra komisija. Man reikėjo atnešti pažymą iš Priklausomybės ligų centro. O savoje poliklinikoje, nueiti į psichikos sveikatos centrą. Daugiau nieko neprašė, tik akis vietoje patikrino, o šiaip tik  pažiūrėjo, kad  poliklinikoje paskutiniu metu nesilankiau, ligom nesiskundžiu ir viskas. Dar labai stebėjos, kaip čia aš tokia sveika ir net akinių nereikia. :) Manau, kad reikia klaust poliklinikos informacijoj, nes gal kiekviena turi savo tvarką.

 

Kai kažkada seniai ėjau, tai dar lyg po daugiau gydytojų siuntinėjo, o gal čia maišau su nėštumų siuntinėjimais.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 12 gegužės 2017 - 09:59

tai klausiau savo tipo poliklinikoj, kuri kaip ir minėjau, tokios paslaugos neteikia. pasiūlė pereiti reikalingus gydytojus savarankiškai, susimokant jiems už konsultaciją :D  kiekvienam po 41 euruką :blink:  radau sąrašiuką įstaigų, kurios teikia vairuotojų sveikatos tikrinimo paslaugą. kaina nuo 17 eurukų. bet reikia atsinešti dvi pažymas, psichiatro ir narkologo. o vat dėl šitų  reik eit pas šeimos gydytoją :D  kai kurios įstaigėlės pažymas surenka pačios už papildomą mokestį. bet paskambinus į vieną tokią įstaigą vistiek liepė eit pas šeimos gydytoją. jopštvai rogės kažkokios :oh: :oh: :oh: bet taip ir nesupratau, ar šeimos gydytoja duos tik psichiatro, ar ir narkologo pažymas. jau 4 kartą nebedrįstu skambint klaust :lol: 

Atsakyti

Aš keičiausi 2014 berods. Pažymos ėjau pas šeimos gydytoją. Tik kad ji visur mokama :rolleyes: ir nepigi :huh2:

šiaip vat tavo patirtis mane domina. ar tu toj pačioj klinikoj, gal net pas tą pačią gydytoją? kurią kažkada man rekomendavai?

Atsakyti

Aš irgi keičiau, pcichų pažymas išduoda tik psichai, šeimos neišduos, ten atskira pažyma ir atskirai reik mokėt apie 4eurus, o bendrinė apie 18eurų. Neužtenka vien šeimos gyd, pažymas tvirtina vyr, gydytojas. Mokėt reik į kasą, be čekio nejudina nei piršto :D 

Atsakyti

Aš irgi keičiau, pcichų pažymas išduoda tik psichai, šeimos neišduos, ten atskira pažyma ir atskirai reik mokėt apie 4eurus, o bendrinė apie 18eurų. Neužtenka vien šeimos gyd, pažymas tvirtina vyr, gydytojas. Mokėt reik į kasą, be čekio nejudina nei piršto :D

Jo, tu teisi. Jau net susimaišiau. Pas psichiatrą užsirašiau, ne pas šeimos., bet poliklinikoj.Tai narkologo reiks kitur važiiuot matyt. O po to dar pažymos bendros. O po to dar Regitroj susimokėsiu :D 

Atsakyti

Labas.

 

Mano vyras kai keitė prieš porą metų, tai sugooglino kažkokią įstaigą, teikiančią vairuotojų sveikatos komisijos paslaugą, internetu užsiregistravo, nuėjo paskirtu laiku, pasimatavo spaudimą, susimokėjo ir gavo pažymą. Psicho-narkomano pažymą ta įstaiga užsisakė patys, nereikėjo rūpintis.

Atsakyti

Man tikriausiai labai pasisekė, nes tikrai niekur nėjau. Tik pas savo šeimos gydytoją. Tik susimokėt reikėjo :D

Atsakyti