Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sarange,kas cia tavo per siulai? Vasariniai?

Atsakyti


Nite, mamadienių nebeplanuoju, man jie tiesiog nebepriklauso  :rolleyes:

Jau :blink:

Tada bandykim pasimatyt kitą savaitę :D

Atsakyti

Vasariniai abeji, mercerizuota medvilnė :)

 

Nite, nepamiršo Drakuša siūlų? :D

 

Bet kaip suprantu mamadienius panaikins naujasis DK?  :unsure:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 11 gegužės 2017 - 19:06

Vasariniai abeji, mercerizuota medvilnė :)

Nite, nepamiršo Drakuša siūlų? :D

Visą aną savaitę su baisiu snargliu vaikščiojau, tai nenorėjau žmonių gąsdint. O šią savaitę tai kažkurią dieną tikrai buvau pamiršus  :D kaip pati supranti - aš gi bibliotekai juos pirkau  :rolleyes: o ten tai irgi lentynos netuščios. Bet tikrai tikrai pasiimsiu  :D 

Atsakyti

Šarange, vaje :wub: ar čia kaži taip nufotkint moki,ar tikrai taip gražu :D  man tai žalias daiktas tiesiog ach och. Raštas kaip gražiai išrodo...

Atsakyti

Liniuka, pati Lanade pirksi ar man reikės? Galvoju, ar man tau kokius norus sakyti, ar ne...  :unsure:

Lace, jei turėtum laiko užsakyt, tai būtų super, nes vokiškai tai aš nei bum bum :B  Surinkčiau norus su linkais ir kiekiais, supildyčiau exceliuką. Bet jei neturi laiko, tai gal kaip nors pati išsigooglinsiu  :) 

Atsakyti

Nu man tas zalia irgi vajai koks

Nite sakai del oro?nu kad darbo metu ta tyla uzklupo, daug kas negali vistiek oru dziaugtis

Atsakyti

Reik eit isuvirt kavos eurovizijai

Nu ir megzt ka isardziau...

Atsakyti

Šarange, vaje :wub: ar čia kaži taip nufotkint moki,ar tikrai taip gražu :D  man tai žalias daiktas tiesiog ach och. Raštas kaip gražiai išrodo...

Abu variantai  :D  :rolleyes: man irgi žalias labiau...

Sakot kavos? O jei uzdelsto veikimo tai ir rytas ateis  :lietuva: 

Atsakyti

na ką,mezgam. lietuvoai tikrai į finalą pateks ;)

Atsakyti

Sarange as po kavos uz valandos galiu miegot..o va arbatos pagerus juodos jau ii ryto galiu kukuot

Atsakyti

A kelinti mūsiškiai dainuoja? Ar jau padainavo? Dabar tik įsijungiau, galvoju laukt čia ar ne, nes aš negirdėjus net tos dainos :D

Atsakyti