Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Mergaitės, ar šitas raštelis, tokį radau?

Manau, kad taip ;)

Atsakyti

Aš (ne)savo norus Liniukai surašiau.

Iki kada renki norus? Kad jei ką dar ką pridėčiau .

Pagalvojau apie būrelius - dauguma čia taip gausiai lankę. O aš tai tik muzikos mokyklą teprisimenu. Gal dar esu mokykloje kažkiek chorą lankius. O daugiau neprisimenu - ar nelankiau, ar tiek trumpai ir nereikšmingai lankiau, kad pasimiršo.

Prisimenu tik kaip trečioje klasėje  draugės lankė kažkur mieste darbščiųjų rankų būrelį ir mane prikalbino, nusivedė kartu. Tame būrelyje jau nenorėjo priimt, nes nebebuo vietų, bet draugės išprašė kad priimtų. Bet pradėjus lanakyti man ten taip nepatiko, kad mečiau. Dabar net neprisimenu kas ten nepatiko, gal labai daug visokių priemonių reikėjo atsinešt, o aš neturėjau, nes mano tėvai labai nepalankiai žiūrėjo į bet kokius pirkimus, o man prašyti ir girdėti jų priekaištus buvo nepakeliama.

Atsakyti

Gal iki šeštadienio susigalvojam?

Atsakyti

Miega mažas grožis ant manęs nuo nakties. Buvau pamiršus mažų vaikų ligas. Kai tik mamos glėbys geriausiai gydo. Bet rimtai per 1.5 metų tik antrą kartą Emilis karščiuoja. 

Atsakyti

Kadangi sios dizaineres skaras mezgiau keliuose projektuose ir man jos labai patiko, tai pareklamuosiu :)

 

Nemokama iki geguzes 22d

http://www.ravelry.c.../library/lirata

 

IMG_20170304_133111_000_medium2.jpg

 
Atsakyti

SuzanneWadsworth-OliveandWest-5656-cropp

Snapseed_medium2.jpg

image_medium2.jpeg

 

 

Atsakyti

Tema apie burelius ir vaikus isseko ir mirtina tyla sektoj

Atsakyti

Tema apie burelius ir vaikus isseko ir mirtina tyla sektoj

Čia dėl to, kad oras pasitaisė :D bent jau mano kaime :mirksiukas: sėdžiu kieme ir stebiu kaip vyras mašiną siurbiasi ir dar maniškę siūlosi išsiurbt :bigsmile: gal reik leist :hmm: :D

Atsakyti

Liniuka, pati Lanade pirksi ar man reikės? Galvoju, ar man tau kokius norus sakyti, ar ne...  :unsure: 

mačiau šiandien visą gražią Restar  :wub: 

Nite, mamadienių nebeplanuoju, man jie tiesiog nebepriklauso  :rolleyes: 

Atsakyti

Labas

Mano drakius nori nori bet  nieko negaus :)

Atsakyti

Rodau savo kablius trišakius :D 

IMG_9136_medium2.JPG

IMG_9134_medium2.JPGIMG_9109_medium2.JPGIMG_9112_medium2.JPG

Atsakyti

Sarange, nu jau melyno grazumas :wub: :rolleyes: :wub:

Atsakyti