Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos :4u:

Kerpena, siųsk Dropsų norus man. Pabandysiu surinkti ir su kieno nors pagalba (Lace, ar girdi :rolleyes: ) užsakyti. Mano kolegė irgi nori.

Girdžiu  :rolleyes: 

Atsakyti

Taigi nepakanka man to vitamino D :rolleyes: bet jau saulėkaitoj tai vistiek nestovėsiu :P

koks rodiklis? ar darei D2 ir D3 atskirai? nes kažkurio ten gal iš maisto gauti

Atsakyti

koks rodiklis? ar darei D2 ir D3 atskirai? nes kažkurio ten gal iš maisto gauti

O mane tu gydysi ? :D

bendrą darė, 50

Atsakyti

O mane tu gydysi ? :D

bendrą darė, 50

nu  negydysiu :D  jei jau nenori

rodiklis šiaip visai netoks ir blogas. ko čia pergyveni. o ir nereik specialiai ant tos saulės stovėt. net ir pro mašinos langus kažkiek gausi spinduliukų

Atsakyti

nu  negydysiu :D  jei jau nenori

rodiklis šiaip visai netoks ir blogas. ko čia pergyveni. o ir nereik specialiai ant tos saulės stovėt. net ir pro mašinos langus kažkiek gausi spinduliukų

O kodėl tu manai, kad aš pergyvenu :D aš greičiau džiaugiuosi  :D 

Atsakyti

Girdžiu  :rolleyes:

Kai surinksiu norus prašysiu konsultacijos :4u: 

Kreipiuosi į drakius :D  Jūs dar pagalvokit, ar tikrai nieko iš lanade nenorit :D 

Atsakyti

Gražu :bigsmile:

Priedas  _000.jpg   427,51KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  _0000.jpg   277,5KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  0_159e15_3c8e8431_orig.jpg   220,48KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Aš būčiau mielai lankius kokį tai mezgimo ar rankdarbių būrelį, net ir kulinarijos, nes pati mėgstamiausia pamoka buvo darbai, kaifuodavau, nesvarbu ką veikdavom, deja, būrelių nieks nedarė.... :)

Negundykit linadem, jei trūks sumos iki kokio nors pvz. nemokamo užsakymo, tai tada sakykit, o šiaip susilaikau vis dar :D

Atsakyti

Aš ir dabar kokį nors būrelį norėčiau palankyt :D

Atsakyti

Aš ir dabar kokį nors būrelį norėčiau palankyt :D

Aš irgi mielai, kokį nors mezgimo pvz :D

 

O gal ne, geriau kokį nors kulinarijos, tai bent gal idomiau būtų, kai nemoku gamint :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 11 gegužės 2017 - 11:50

Aš tai lankau būrelį. Ir esu labai savimi patenkinta, kad jau amžiuje būdama ėmiausi :D  Dar norėčiau kokį etnografinį pradėt lankyt. Būtų proga pasisiūt tautinį kostiumą, apie ką jau seniai pasvajoju.

Atsakyti

Mergaitės, ar šitas raštelis, tokį radau?

 


Pridėta:

Atsakyti