Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Aš lankiau dramos būrelį, šaudymą, dailės studiją, tautinius šokius, pramoginius, grojau ansamblyje būgnais, dainavau chore. Ne tuo pačiu metu :) 

Atsakyti

aš maža lankiau kažkiek šokius, pradinėse klasėse, o paskui įstojau į muzikos mokyklą. kadangi tekdavo važinėt iš kaimo į miestelį, tai ji surydavo visą laisvą laiką. ai, dar iki muzikalkės lankiau dramos būrelį kultūrnamyje :D

dukros darželyje šoko. mokykloj lankė karate, baseiną, dramos būrelį, kitoj mokykloj siuvimą ir rankdarbius, vėliau jau nebelabai likdavo laisvo laiko, bet įsigudrino gitaros pamokas lankyti. dabar į tinklinį kartais nueina. nepasakyčiau, kad taip jau visai nieko negavo. bandė, bet metė klasikinius šokius, šaudymą ir dar kažką, jau nepamenu :D

Atsakyti

Aš lankiau dramos būrelį, šaudymą, dailės studiją, tautinius šokius, pramoginius, grojau ansamblyje būgnais, dainavau chore. Ne tuo pačiu metu :)

parašiau AŽ savo kuklius norus :ax:  šiaip norėčiau daugiau, nu bet kad ir tie anie guli jau pora metų nemezgami :D

Atsakyti

aš tai kukliai :D iš pradžių stalo tenisas, kai išaugau per ilga - tinklinis  :D  ir mokiaus mokykloj su dailės pakraipa :rolleyes: nu kažkokie gudručiai liepė vaikui papiešt ir nusprendė, kad gabumų yr, o kai pasirodė, kad gabumų kaip ir nėr, buvo vėlu  :D taip ir "kankinausi" visus 11 metų. Būč gal nesikankinus, bet su tokia chebra net piešt buvo smagu :lol:

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Į temą, tai mokykoje lankiau dramos būrelį, chore dainavau iki pat mokyklos baigimo, muzikos mokyklą fortepiono klasę tik 4 metus. Vat aš buvau unikalus vaikas, kuris norėdavo groti iš klausos, o ne iš natų, nekenčiau groti kūrinių iš natų. Per magiuką paklausydavau kokią dainą, ir ją atkartodavau iš klausos pianinu :)

 

Ristina, dailus sau darbelis :wub:

Ligvitos skara :wub:

Gal kuri turit šitą raštelį pleduko? Kolegė prašė, o aš niekaip nerandu kur nusikišusi ...O paišyti tingiu .


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 11 gegužės 2017 - 09:19

Reiktų gal man tėvams papriekaištaut :D nes nelankiau jokio būrelio :huh2:

Mokykloj pagrinde buvo visi sportiniai užklasiniai užsiėmimai. Nu tai būčiau pradžiuginusi liaudį su savo centnerine pigūra.

Bet. 15-16 metų sugalvojau, kad man laikas į muzikos mokyklą :lol: ir įstojau. Aišku, pasimokiau tik kelis metus. Ir po tų kelių metų pasirinkau muzikinę specialybę :blink: kai įstojau į kolegiją - nieko nei bum bum neišmaniau. Bet po pirmo pusmečio sugebėjau aplenkt baigusius muzikines m-klas :D

Atsakyti

nu tai reik tada prisiduot ką aš lankiau...praktiškai visada kol mokiausi lankiau etnografini bureli, nu šokiai, dainos tralialia :)

irgi smagi chebra buvo, kol mažesnė tiesa lankiau chorą, paskui pasikeitė mokytoja ir choro mokykloj neliko

 

berods daugiau jokių būrelių

 

ai ir dar 10-11 ar 11-12 klasėj tuometinis VPU organizavo tokį BPF (būsimo pedagogo fakultetą)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 11 gegužės 2017 - 09:52

Qqte, aš tą BPF irgi lankiau :) 

Atsakyti

dar jau universitete grojau VPU ansambliuke tautiniam, pamiršau kaip jis vadinosi :D pora metų gal. smagu buvo, nors aš buvau labi kukli mergaitė, tai man sunkiai sekėsi susibendrauti

Atsakyti

O tau mezginio vaizdas nesisikiria, kai virbalus keiti ?

Nesiskiria vaizdas, tik mezgimo jausmas  :) vaizdas labiau skiruasi nuo kazkokiu kitu veiksniu - nuotaikos, nuovargio ar dar kažko...

Atsakyti

Nesiskiria vaizdas, tik mezgimo jausmas  :) vaizdas labiau skiruasi nuo kazkokiu kitu veiksniu - nuotaikos, nuovargio ar dar kažko...

Man tai skiriasi. Nes nu gi cubicas to paties numerio yra plonesnis nei apvalus virbalas, o koks karbonzas tai išvis kitaip slysta. Tai jei pakeičiu virbalą, lieka brūkšnys :huh2:

 

Noriu savo virbalų, bet reiks dar norėt iki kitos savaitės :unsure: Ir dar tuos ciaogoo prigyrėt - prisijungsiu, jei dar sau pirksies :D

O tu mamadienio neplanuoji artimiausiu metu ?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 11 gegužės 2017 - 10:23

Taigi nepakanka man to vitamino D :rolleyes: bet jau saulėkaitoj tai vistiek nestovėsiu :P

Atsakyti