Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Aš šiaip ne į temą :) Vakar sapnavau, kad pas Ristiną į tuos bedarbių kursus ėjau :D prisėdę visokių močiučių kažkodėl ir visos mezga, o Ristina kažką aiškina užsidegus, mezginius kilnoja, konstrukcijas rodo  :lol: nu, atsikėliau su šypsena :) gal kada ir pakiūsiu pasimokyt :P

Geeeras :D

Kažinko aš tave išmokyčiau? Atrodo amžinai nieko nemoku :D

Bet tai, ką ten turėčiau pasakot yra kaip susikurti sau darbo vietą ir pagrįst savo pavyzdžiu.

Aha, apie Ingridušką ir aš vis pagalvoju :rolleyes:

Atsakyti

Tai aš suprantu, kad tave kvietė ne akių uždėjimo būdus mokyt, bet ką noriu, tą sapnuoju :P :D

Atsakyti

Katukai, man irgi nuoskauda, kaip tavo dukrai, kad as jokiu bureliu nelankiau. Kazkuriuo momentu tevai turetu sprest uz vaikus ir juos papushint nemest visko is eiles arba (kaip mano atveju) nors kazka lankyt.

Vilius norejo mest krepsini pirmoj klasej....antroj klasej... trecioj jau gavo aprangas, jau moka zaist, kaip komanda, jau progresas akivaizdus. Savo amziaus grupej - pirmauja ju komanda. Jau vaikui kita motyvacija lankyt treniruotes. Nors buna, kad issukt nori, bet suderejom 3 treniruotes vietoj 4. Sestadieni leidziu neit.

Del issikrovimo ir del to, kad pradejes mokytis nemestu po menesio- daug dirbom su vyru, kad lankytu nors viena uzsiemima.

Gitara lankyt pats issirinko. Nors negirdziu, kad namie brazdintu, bet atsiskaitineja, pratimus kuria. Kt metais bus matyt ar prates.

Tas grozis, kur Abelo rasto isprase ir man grazus :) 

Lace, dar virbalu nebandziau, nes visi pradeti senais. Letai juda veiksmas.

Atsakyti

Lace, dar virbalu nebandziau, nes visi pradeti senais. Letai juda veiksmas.

Matai kaip.  :unsure: man tai kaip tik lengviau, kai yra pradėtas mezginys - nereikia sukti galvos, ką ir iš kokių siūlų megzti.  :D aš neretai iš šiaip, be jokios priežasties mezgimo eigoje keičiu virbalus - addi į kubikus, kubikus į karbonzus ar medinukus...  :) tiesiog, kad nuobodulys neapimtų.  :rolleyes: 


Labas rytas  :4u: 

Atsakyti

Labas rytas  :4u: 

Ačiū visom už vakarykštę diskusiją  :4u: 

Šilinge, ačiū už asmeninę patirtį, net išsaugojau postą vyrui ir mamai parodyti  :) 

Atsakyti

Labas rytas,

Niuma, tai žinok, tas mano priekaištaujantis vaikas lankė tų būrelių ir ne vieną :D  bet matyt ne tuos, kuriuos vėliau sugalvojo, kad būt norėjus. na, šiaip jinai gal turėjo omeny kokius nors ilgalaikius. ir čia suveikė pavydas bei bandos jausmas, nes dabartinių klasiokų ne vienas visokiuose šokių-pokių, dainų kolektyvuose daug metų dalyvauja, tai po visokius konkursu važinėja, matyt norisi....bet su šituo tai mums būt problema, nes dukros 6 mokslo metus iš 11 praleido Klngrd....

taigi, megztelėjau vakar. su serialu, o ne su eurovizija :D bet su šalčiu matyt nespėju merino palaidinės numegzti

šiandien darbe su kašmyriniu megztuku. dvi dienas šalau, nusispjoviau ir apsirengiau. šilta....

Atsakyti

Labas rytas,

Aš pati irgi būrelių nelankiau, nors labai norėjau, tačiau mūsų kaime nebuvo ką lankyt be choro, o į chorą manęs nepriėmė, taip kad nuoskauda gal kokia ir yra, bet tikrai ne tėvams... Tiesa, bandė dar mane į muzikalkę užrašyt, bet kažkodėl į akordeoną, tai džiaugiausi, kad nepriėmė, nes tikrai nenorėjau su juo grot, ir šiaip matyt, aš su muzikalumu ir muzika neturiu nieko bendro :D Dėl to labai stebiuos Luknės muzikalumu visais aspektais :)

Lace, mano virbalai tai addi tradiciniai, bet esu patenkinta labai, abeji smaili ir nauji. Ačiū  :4u: 

Atsakyti

Matai kaip.  :unsure: man tai kaip tik lengviau, kai yra pradėtas mezginys - nereikia sukti galvos, ką ir iš kokių siūlų megzti.  :D aš neretai iš šiaip, be jokios priežasties mezgimo eigoje keičiu virbalus - addi į kubikus, kubikus į karbonzus ar medinukus...  :) tiesiog, kad nuobodulys neapimtų.  :rolleyes: 

O tau mezginio vaizdas nesisikiria, kai virbalus keiti ?

Atsakyti

labas rytas,

 

Lace, ne tau vienai norisi kitu dydziu CiaooGoo :)

 

Eiline balta skara

 

Priedas  file0001i.jpg   201,55KB   0 Parsiųsta kartų

 
 
Atsakyti

O aš lankiau mezgimo būrelį mokyklos laikais, vat  :P 

Atsakyti

Sveikos :4u: 

Kerpena, siųsk Dropsų norus man. Pabandysiu surinkti ir su kieno nors pagalba (Lace, ar girdi :rolleyes: ) užsakyti. Mano kolegė irgi nori.

Atsakyti

mokykloj aš lankiau: darbščiųjų rankų būrelį,jaunųjų bibliotekininkų būrelį,mieste šokau Auroje,lankiau gimnastiką.baseinas ir kt sportiniai užsiėmimai tuoj mane susargdindavo labai rimta angina,tai plaukt išmokau suaugusi...dar lankiau gitaros pamokas,ir gailiuosi,kad leido mest,nes skauda pirštus... vyresnėse klasėse banke lankiau jaunųjų bankininkų klubą.mokykloje 10 metų šokau tautinius šokius.lygtais viskas :hmm: 

Atsakyti