Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Taip, pritariu, kad reik papildomai lavint ir ieškot kuo sudomint vidutinybes. Nes jei esi gabus, tai reik tik netingėt :D

Pvz., manęs verst megzt gyvenime nereikėjo :lol: jau nuo kokių 5-6 metų "mirtinai" reikėjo siūlų. Tik nelabai dar jų buvo, arba nelabai kas juos man davė.

Atsakyti

Terezza, nėra jiems privalomų knygų. Gali rinktis ką tik nori. Ir aš nuperku kokią tik užsimano knygą. Gal tikrai dar "ant savo" knygos neužėjo :hmm:  Ir vis prisimenu Restar sūnų, kuris per mezgėjų mytą Trakuose atsivežtą knygą skaitė :4u: 

Atsakyti

uz lango zalia, saulute sviecia. pomidorai balkone. svarbiausia katukas ramus :D

18425680_1307172486026714_1512055634_n.j

Atsakyti

Šarange tas va plaukimas pasroviui negerai...išauga paskui tokios lepšos kaip aš kur į nieką pastangų dėt nenori

nu nes...nereikėjo, nes buvau gabus vaikas, būrelių kažkokių tenais kaime nebuvo, kažką lankiau, megzt pradėjau paauglystėj bet ne kaip išprotėjus

skaitydavau kaip išprotėjus tik...

Atsakyti

Dėl papildomo lavinimo turbūt pirmiausia reikėtų patiems išsiaiškinti, koks to tikslas, ko sieksim ir kokios naudos iš to turėsim. Dontstop atveju to ir pasigendu. Ko tikitės iš to lankymo? Kad vaikas dar geriau mokysis? Kad ras sritį, kuria susidomės? Kad vėliau įstos lengviau į kokią prestižinę mokyklą? Kai jau žinosit, ko siekiat, tai gal bus lengviau apsispręst dėl nemažų pinigų, paaukotų šeštadienių ir sugadintų nervų ląstelių įkalbinėjant, kai atsibos lankyt :) 

O dėl pomėgių, tai mano mylima psichologė rekomenduoja būtinai leisti bent į porą būrelių ir neleisti jų mesti vidury metų. Taip ugdoma atsakomybė, įsipareigojimai, mokoma užsispyrimo, nėjimo lengviausiu keliu. Jei po metų vusgi nenori lankyt, tegul randa alternatyvą. Bet būrelių reikia. Nėra sveika nieko nenorėt.

Atsakyti

Dėl papildomo lavinimo turbūt pirmiausia reikėtų patiems išsiaiškinti, koks to tikslas, ko sieksim ir kokios naudos iš to turėsim. Dontstop atveju to ir pasigendu. Ko tikitės iš to lankymo? Kad vaikas dar geriau mokysis? Kad ras sritį, kuria susidomės? Kad vėliau įstos lengviau į kokią prestižinę mokyklą? Kai jau žinosit, ko siekiat, tai gal bus lengviau apsispręst dėl nemažų pinigų, paaukotų šeštadienių ir sugadintų nervų ląstelių įkalbinėjant, kai atsibos lankyt :)

O dėl pomėgių, tai mano mylima psichologė rekomenduoja būtinai leisti bent į porą būrelių ir neleisti jų mesti vidury metų. Taip ugdoma atsakomybė, įsipareigojimai, mokoma užsispyrimo, nėjimo lengviausiu keliu. Jei po metų vusgi nenori lankyt, tegul randa alternatyvą. Bet būrelių reikia. Nėra sveika nieko nenorėt.

Gal lengviau būtų susiorientuoti, jei bent žinočiau, ko moko toje akademijoje  :hmm:  To ir klausiau temoje, gal kas susidūrė ir galės paaiškinti, kokia iš jos nauda būtų, ar verta visa tai investuoti, pinigus, laiką ir nervus  :) Pati nebūčiau sugalvojus vaiko ten rašyti, žinojau, kad tokia organizacija yra, bet net negalvojau ton pusėn. Tik štai vieną dieną gavom laišką...ir prasidėjo klausimai ir abejonės  :) 

O kalbant apie papildomą lavinimą apskritai, tai iki šiol plaukiau pasroviui, džiaugiausi, kad vaikis pats gerai mokosi be mano įsikišimo  :blush-anim-cl:  Nes kai paklausau tėvų, kurie sėdi su vaikais prie knygų po 4-5 val kasdien, belieka tik lengvai atsikvėpt, kad pas mus tos problemos nėra (yra pilna kitokių užtat  :laugh: ). Mokytoja vis užmina man ant sąžinės, kad galėčiau ir daugiau pastangų įdėt, bet aš pasinervinu ir numoju ranka ...

Atsakyti

Labos

Mano pazistamos vaikas buvo toj akademijoj.ten mamai labai reikejo del ivaizdzio ir prestizo.tai mama spresdavo uz ji visokius uzdavinius ir dar pas mokytojas prasydavo pagalbos.va tiek zinau ir girdejau

Yra planas pabaigt rankoves

Atsakyti

Gal lengviau būtų susiorientuoti, jei bent žinočiau, ko moko toje akademijoje  :hmm:  To ir klausiau temoje, gal kas susidūrė ir galės paaiškinti, kokia iš jos nauda būtų, ar verta visa tai investuoti, pinigus, laiką ir nervus 

O tai tiesiog pagooglint kas neleidžia :hmm: net SM yra tema :D

Jau nekalbu apie tai, kad galima ten paskambint :rolleyes: ne Mėnuly gi ta akademija :D

Atsakyti

Vo pasirodo net nežinodama pasielgiau pagal Liniukos psichologės rekomendacijas

maniškis gi sugalvojo kad šokių nebenori lankyt, nu sakau jau pabaik kad pradėjai mokslo metus

o tuo labiau kad to būrelio niekas jam nesiūlė, pats nuėjo

Atsakyti

pagooglint daug ką galima, žmogus gi norėjo gyvos patirties :)

Atsakyti

sveikos gyvos gabių ir nelabai vaikų mamytės,mamytės...  :D

akademija manau plauna pinigus,kas susigundo-tai lai ir moka.yra ir pigesnių ir kitokių dalykų,kur galima lavinti vaikus.

man vaikų lavinimas-tai pirmiausia knygų skaitymas.maniškiai abudu knygas ėda,tuo džiaugiuosi.

lavinimas-muziejų,parodų,koncertų lankymas kartu.tą mes labai mielai darom  :wub: 

muzikos mokykla lavina be mūsų,tėvų ,pagalbos,ten aš jau bejėgė prisidėti.bet groti jiems patinka,tai minčių apie nelankymą net nekyla.

dar norisi kažkur į sportą leisti,kad judėtų,neapkiautėtų.lankė abu baseiną.Bet dabar,kai baseinas perpirktas,kaina jau kosminė ir nereali,tai nebeleidžiam.bet gal Nojui naujoj mokykloj bus koks sporto užsiėmimas mielas.

o šiaip maniškiai iš tų,kur lankytų visur ir viską,juos tik vežk :D

tiesa,yra ir nemokamų puikių dalykų,pvz. robotika.bibliotekoje suskubom užsiregistruoti ir abu lanko,konstruoja,programuoja :rolleyes: 

šiandien mūsų Olio ir Frekės gimtadieniai,valioooooooooooooooooo :D

DSC_4413_medium2.JPG

DSC_4411_medium2.JPG

Atsakyti

Maniškė lanko 7 būrelius ir nei vieno neprikalbu mest :B  Tik plaukimą norėtų, bet čia jau aš neleidžiu, nes nu reikia nors kiek pajudėt. 

Atsakyti