Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

dontstop net legai nedomina?

maniškis labai į robotiką nori, tai užrašiau stovyklon, jei patiks galės eit kitais metais gal į būrelį

o dėl talentų...gerai mokytis irgi talentas :)

Dėl Lego buvo absoliučiai pametęs galvą mažesnis būdamas, 8 gimtadienį šventėm Legolende ir viskas po to, kaip nukirto. Seniai visi legai išnešti į rūsį... :oh: Į robotiką 1 užsiėmimą buvo nuėjęs, patiko, bet antrą kartą jau nebėjo, būtų jo "mergina" kartu lankius, eitų kartu, o jai nepatiko, tai jis vienas be jos nė už ką... Į karatė kaimynų berniukas šiaip ne taip nutempia, bet jei jis kurį kartą neina, tai ir maniškis vienas nenori... Į šaškes mokykloj šiaip ne taip nueina kartą per savaitę, bet kaskart įkalbinėjam kartu su mokytoja.. Visus kitus būrelius išbandė daugiau nei 10 turbūt po 1 kartą, niekur nepatiko...

Namie sulyg mokyklos pradžia baigėsi visi stalo žaidimai ir kitokia veikla, tik knygas skaito...

Beje, laisvo laiko turi marias, nes pamokų pas mus neužduoda, slapminėja pusę dienos iš kampo į kampą ir varo mane į neviltį dėl tokio neužimtumo  :oh: 

Atsakyti

katuk nugi sakei esant tokiam pavasariui tai veganams bus blogai, nu tai aš ir pasidariau išvadas kad viskas dėl oro

o dėl tikėjimosi...nu pažiūri į prognozes ir žinai ko tikėtis, paprastai bent jau prieš dieną būna daug maž tikslios :D

nu tai jo, iki kito pavasario dar galima visaip pasiruošti.

visokių ten atsargų prisiruošti, kol dar derlius nesibaigė. pastiprinti organizmą labiau, nei įprastai. mažiau darbų prisiplanuot, kad energijos neišeikvot :D

šiltnamius pašildyt papildomai, kad daugiau daržovių iš to kas liko priaugtų

daugiau nesugalvojau kol kas :hmm:

Atsakyti

kurioj klasėj jis mokosi?nu va knygas jei skaito tai irgi gerai...aš saviškio niekaip niekaip nesudominu, jam dar jei skaitai garsiai dar dar, bet ir to dabar nenori...mb ttelefone per yotuba filmukus prieš miega rodo vietoj knygu...bet tai abu tokie :( nei MB neskaito nei vaikio neišmokau, o skaityt jau seniausiai išmoko keli metai prieš mokykla

Atsakyti

z kartos tie jūsų vaikai...

Atsakyti

aga o MB taip išeina irgi  z :D

Atsakyti

kurioj klasėj jis mokosi?nu va knygas jei skaito tai irgi gerai...aš saviškio niekaip niekaip nesudominu, jam dar jei skaitai garsiai dar dar, bet ir to dabar nenori...mb ttelefone per yotuba filmukus prieš miega rodo vietoj knygu...bet tai abu tokie :( nei MB neskaito nei vaikio neišmokau, o skaityt jau seniausiai išmoko keli metai prieš mokykla

2 klasėj  :)  Mano vyras toks, neskaitantis  :dry2:  AčiūD, sūnus į mane tuo klausimu atsigimęs  :happy: 

Atsakyti

Bet tikrai, kaip keista, kad gabus vaikas, tačiau neranda pomėgio, gal tie gabumai jam ir trukdo? gal jis visur tikisi kažko waw, o jam ten tiesiog viskas per paprasta ir lengva atrodo? Aš čia tiesiog šiaip svarstau.... Gal yra koks nors mokslininkų, atradėjų, ar laboratorinių būrelis? :)

Mano merga toli gražu nėra gabi mokslams, bet jau būrelius tai lankytų vos ne visus iš eilės, jai viskas idomu ir nori daug ką lankyt, tiesiog laiko nėra,  va tik knygas skaityt tai reikia verst.... 

Atsakyti

Pas maniškę irgi su knygom bėda... Skaito tik per prievartą. Mokykloj kasdien po pusvalandį būna skaitymo metas, o namie tik per pykčius. Bet skaityt vistiek turi, nes kas mėnesį klasėje būna knygų klubas, kur kiekvienas turi parengti pristatymą apie perskaitytą knygą. Kai to neliks, tai jaučiu visai reikalai suprastės.

Dėl požiūrio... Turiu savo teoriją, kad jei negali daryti įtakos situacijai, tai nėra ko ir nervuotis dėl jos. O jei gali, tai daryk, keisk kažką. O jei gali, bet nedarai, tai pats kaltas. Kartais truputį ne iš šio pasaulio jaučiuosi, kai aplink visi nuolatiniam strese, o aš rami :D 

Atsakyti

MB ir mama ir brolis ir sesuo labai skaitovai buvo o va maniškis nea, vaikis aš tikiuosi optimistiškai gal dar daaugs..nors mažai vilties, taigi kompas yra :) nors klasėj skaito jie ten kažką prailgintoj :)

 

aš prisimenu save tiesa gal truputį vyresnę, iš neturėjimo ką veikt matematikos olimpiadinius uždavinius spręsdavau, tokią storą knygą namie turėjau :D

 

Liniuka va va, tas požiūris ir man artimas, ir ramumo jaučiuosi rami dažniausiai :) kartais ir be reikalo :D

 

o šiaip tai knygų skaitymas ir yra pomėgis 2 klasėj visai net nemenkas

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 10 gegužės 2017 - 09:53

aga o MB taip išeina irgi  z :D

nu  nia gal. šiaip neeilinis savo kartos.

neskaitančių tai visose kartose randasi

o vat su susikaupimu, su dėmesio koncentravimu, su suinteresuotumu tai būtent tai z kartai būdinga.

nesu daug domėjusis tuo klausimu, todėl smarkiai į diskusijas plėstis negaliu :rolleyes:

Atsakyti

nu maniškis ir susikaupimo ir suinteresuotumo ir dėmesio koncentravimo turi pakankamai, tai musėt dar ne Z, tiesiog, tėvo vaikis :) ale interesų tai daugiau turi už aną, įdomu jam visokie eksperimentai, bandymai...

aną dieną sako nu kaip gaila kad mokslo metai baigsis, taip sako smagu per mokslo metus tiek visokių eksperimentų darėm :)

bet kai ką ir iš manęs turi, aš mokykloj tokia išsiblaškius ir krapštukė buvau, nepaisant to nors lėta bet pirmūnė :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 10 gegužės 2017 - 09:56

Papildomas vaiko lavinimas man mįslė :D

Turiu vieną egzempliorių, kuris man mistika :D

Keistumas  tame, kad pvz., lietuviškai kalba gan sunkiai. Ypač kai reikia ką nors paaiškinti. Keletą metų lankė logopedinius užsiėmimus. Bet jis kalba aiškiai, tik neturi žodžių. Bet.... ir tai yra man kažkas "iš anapus" :rolleyes: dalyvauja anglų kalbos Kengūrose. Pernai metais gavo aukštą įvertinimą. O šiemet patį geriausią iš pradinukų m-kloj, auksinis diplomas. Niekada, niekas jo anglų kalbos nemokė.

Ką darau aš, tai grūdu į etnografinį ansamblį. Beveik grūste išgrūdu pro duris, o kai išeina iš namų - patinka :D ir patinka stovėjimas ant scenos, ir dėmesys.

Atsakyti