Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Gaila, aišku, žmogeliukų, nu bet labai juokingai nuskambėjo :D

bet tai derlius bus labai prastas. o tas, kas užaugs, bus brangu.

mėsytė irgi bus prastesnė, jo....

dar vasarą ir rudenį kažkaip pratemsim, o vat žiema jau bus sunkesnė, kitas pavasaris bus liūdnas visai....teks ant sintetinių vitaminų gyvent :D

taip kad, iki ekstremalios baigties gal ir neprieisim, bet paliegusių kitą pavasarį turėsim daugiau, nei šį

Atsakyti

Sveikos nelabą rytą :),

Oro anomalijos tai... Vakar patingėjau lėkti iki sodo, vakare pochuistiškas požiūris nugalėjo, o paskui sunkiai užmigau ir nervinausi, kad gal be reikalo... Apsisprendusi šiandien važiuoti, bet tai tiek reikalų prieš rytdieną, kad ojojoj...

Katukas labai jau į ateitį pagalvojo :). Niekada nebūna TAIP blogai, kaip iš anksto atrodo, visada yra kokia nors išeitis.

Ir dar ne į mezgimo temą... gal kurios nors vaikai lanko/lankė Gabių vaikų akademiją? Sūnus gavo pakvietimą, bet labai abejoju, mum vežiot iš Kauno į Vilnių ne juokas, ir mokestis 350 eur metams, ar verta?  :hmm: Informacijos apie tą akademiją internete labai labai mažai...

Maniškis buvo gavęs kvietimą po labai gero pasirodymo matematikos Kengūroje 1-oje klasėje. Buvome visai užsikabinę, kad investuosime į savo vaiką. Man labai įdomu susirodė. Tačiau ten nėra taip, kad priima visus, kam kvietimą atsiunčia. Reikia užpildyti tokią anketą, kur, matyt, reikėjo aprašyti įvairiapusiškus vaiko pomėgius, o anas daugiau ypatingų neturėjo arba mes nemokam kažkaip ypatingai savo šeimos aprašyti :), tai ir nepakvietė toliau. Ten mokosi jo klasiokė. Žinau, kad tikrai gerai mokosi, o tėvas - advokatas :). Aš manau, kad į vaikų platesnį požiūrį investuoti verta, tik kaip tai padaryti - būdų tikrai ne vienas :).

Atsakyti

Sveikos nelabą rytą :),

Katukas labai jau į ateitį pagalvojo :). Niekada nebūna TAIP blogai, kaip iš anksto atrodo, visada yra kokia nors išeitis.


bet tai įsivaizduoji, kaip po to faina būna, kai galvojai, kad bus blogai, o pasirodo visai ne taip :D

blogiau, kai tikiesi ko nors gero, turi vilčių, o jos bac ir subliūkšta.

man labiau patinka pirmas variantas :D

Atsakyti

bet dažniausia tie kurie visad tikisi blogo, nemoka paskui tuo geru pasidžiaugt arba vis tiek laukia kol kas blogo nutiks

Atsakyti

Aha, aš irgi dažniau tos antros strategijos laikausi. Bet pastaruoju metu, matyt, visai negalvoju apie ateitį, o tik apie šią ir kitą dieną. Dėl to ir neturiu dar kuo rytdienai apsirengt :D. Iš tiesų nebespėju rūpintis viskuo tobulai, kaip mėgčiau, tai paleidžiu savieigai.

Atsakyti

bet dažniausia tie kurie visad tikisi blogo, nemoka paskui tuo geru pasidžiaugt arba vis tiek laukia kol kas blogo nutiks

nu, jei sėdėsi ir lauksi, tai taip.

bet jeigu tu prie to tikėjimosi blogo, tuo pačiu darai viską, kad tik tas blogis neįvyktų, tai gali pasidžiaugti, kad esi šaunuolis.

nu viskas priklauso nuo požiūrio kampo.

Atsakyti

kažko man šiandien labia šalta. ne šaltis krečiau, o tiesiog šalta, sėdžiu ledinė. ir tas prasidėjo dar vakar einant miegot, net kračiausi lovoje nuo ledinių savo kojų,  ir naktį vis prabusdavau nuo šalčio. nors mano antklodė ir ne pūkinė, bet yra 2 metrų pločio. žodžiu, kažkoks šaltis mane užklupo....

Atsakyti

katuk bet ką gali daryt pvz su oru?tik sėdėt ir laukt kol pagerės

 

šaltis tai ir mane užklupęs

vakar pasiguodžiau trenerei tai davė pritūpimus daryt, kol dariau sušilau...tik išėjau iš treniruotės ir vėl visa ledinė, rankos kaip ledgabaliai

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 10 gegužės 2017 - 09:25

O dėll tos akademijos, mano subjektyvia nuomone, kažkas biznį darosi. 

Vat, šito ir bijau  :unsure: 

:D  teip :D

Ale pataikiau  :D 

Maniškis buvo gavęs kvietimą po labai gero pasirodymo matematikos Kengūroje 1-oje klasėje. Buvome visai užsikabinę, kad investuosime į savo vaiką. Man labai įdomu susirodė. Tačiau ten nėra taip, kad priima visus, kam kvietimą atsiunčia. Reikia užpildyti tokią anketą, kur, matyt, reikėjo aprašyti įvairiapusiškus vaiko pomėgius, o anas daugiau ypatingų neturėjo arba mes nemokam kažkaip ypatingai savo šeimos aprašyti :), tai ir nepakvietė toliau. Ten mokosi jo klasiokė. Žinau, kad tikrai gerai mokosi, o tėvas - advokatas :). Aš manau, kad į vaikų platesnį požiūrį investuoti verta, tik kaip tai padaryti - būdų tikrai ne vienas :).

Jo, žinau, kad tas pakvietimas dar ne viskas, yra stojamieji testai, o gal ir iki testų nedaeis reikalas. Maniškis irgi gerai pasirodė Kengūroj. O šiaip kažkokių ypatingų gabumų neturi. Gerai mokosi tik, pirmūnas. Ir viskas...

Ir kaip jį lavinti kitaip, net nesumąstau. Būrelių jokių lankyti nenori, tuos, kur lanko, ir taip su prievarta  :oh:  Bet ir ryškių talentų jokių neturi, jokia sritis jo nedomina, nei sportai, nei menai, nei dar kas nors...

Atsakyti

dontstop net legai nedomina?

 

maniškis labai į robotiką nori, tai užrašiau stovyklon, jei patiks galės eit kitais metais gal į būrelį

 

o dėl talentų...gerai mokytis irgi talentas :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 10 gegužės 2017 - 09:27

katuk bet ką gali daryt pvz su oru?tik sėdėt ir laukt kol pagerės

prie ko čia oras?

kalbėjau apie kitą pavasarį, apie vitaminų trūkumą. tai šitoj vietoj gali tikrai padaryti kelis dalykus.

o esant šiam orui, jeigu tikiesi, kad dabar snigs ir snigs, pasirodžius saulės spindulėliu, apsidžiaugi nuoširdžiai-o, kaip netikėta.

jei tikiesi, kad greitai išlys saulė, pagaliau jai pasirodžius, atsidūsti-pagaliau, aš taip ir galvojau :D

Atsakyti

katuk nugi sakei esant tokiam pavasariui tai veganams bus blogai, nu tai aš ir pasidariau išvadas kad viskas dėl oro

o dėl tikėjimosi...nu pažiūri į prognozes ir žinai ko tikėtis, paprastai bent jau prieš dieną būna daug maž tikslios :D

Atsakyti