Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos  :4u:

Ristina, ar čia ne ta pati ekstravagantiška klientė, kur paltą su bumbuliukais buvo užsisakiusi  :hihihi:  O kur sau megztukas, tai liuks, mano skonio  :thumb_yello: 

--------------

Pas mane savotiška mezgiminė krizė, supratau, kad pavasariui megzti reikėjo dar prieš Naujuosius pradėt, dabar viską būčiau turėjusi...Tai atidėjau šonan savo projektus, vis tiek nieko nespėju, nusprendžiau dukros vasaros garderobą būtinom smulkmenom papildyt. Ant dienų rodysiu, kas gaunasi  :) 

Ir sau neišsirenku marinistinio modelio, buvau išsirinkusi ir net temoje rodžiau, bet graužia amžinos abejonės, kad storins  :oh:  Paskutiniu metu aplamai pavasarinis paaštrėjimas dėl storinimo/storumo  :blush-anim-cl:  :fool: 

Atsakyti

Ir dar ne į mezgimo temą... gal kurios nors vaikai lanko/lankė Gabių vaikų akademiją? Sūnus gavo pakvietimą, bet labai abejoju, mum vežiot iš Kauno į Vilnių ne juokas, ir mokestis 350 eur metams, ar verta?  :hmm: Informacijos apie tą akademiją internete labai labai mažai...

Atsakyti

Sveikos :4u:  Aš irgi ant antibiotikų auginta. Kaip gaila, kad tais laikais antibiotikams nereikėdavo recepto, tai mane tėvas net nuo slogos ampicilinu šerdavo :B

O dėll tos akademijos, mano subjektyvia nuomone, kažkas biznį darosi. Jei vaikas yra gabus, tai jis ir taip gerai mokosi, gal net pats papildomai kažką pasimoko. Tai už tuos pinigus gal geriau kokį pomėgį palavint.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuka: 10 gegužės 2017 - 07:08

Labas rytas,

Apie antibiotikus priminėt, kaip mano anyta irgi mėgėja pagert antibiotikų buvo nuo menkiausio gerklės skausmo, atseit be jų jai angina prasideda. O kai pradėjo nebeparaduot antibiotikų be recepto, tai nebeturėdavo, kaip jų gaut. Ir manęs prašydavo, kad gal kokį receptą gaučiau, tai kartais kai gydytoja vaikams išrašydavo, o man pavykdavo be jų išgydyt, nupirkdavau ir nuveždavau. O paskui žiauriai susipyko su viena giminaite gydytoja, kurios paprašė išrašyti, o ji atsakė, kad nėra ko gert  be reikalo. Man atrodo, kad iki šiol neatleido ir nebendrauja. Dabar jau keli metai, kaip tų antibiotikų negauna ir atrado, kad gali gydytis gerklę visokiais ledinukais ir pan. ir negirdėjau, kad angina bent kartą būtų susirgus. Vadinasi tikrai be reikalo gerdavo.

Atsakyti

labas rytas

miego noriu per tas eurovizijas

nu bet bent pamezgiau

man taip gaila kad čekė nepraėjo į finalą, graži daina, gražiai dainavo...

Atsakyti

labas,

Eurovizijos pradžią mačiau, pabaigos nebe......miegelis įveikė :D 

indaplovei meistrą radau, ačiū Restar :4u:  nu bet kainytės tai oj. dar kol kas diagnozė nenustatyta, tai jei bus gana sunki, tai matyt labiau apsimokės naują pirkti, nors meistrelis sakė, kad modelis dabartinis tai toks gana neblogas. bet vistiek, vien meistro apsilankymui 35 pinigo....šitoj vietoj kaimo minusai pasireiškia....

apie antibiotikus. aš vaikystėj gaudavau tik penicilino. dėl anginos. o gal tetraciklino :hmm: ai nu, dar matyt apendikso operacijos proga kažkokių, bet tai vienkartinis atvejis. o jau suaugusi spėju, gavau jų daugiau.

mano anyta tai irgi mėgėja visais atvejais gydytis pati, ir irgi antibiotikais. Kurių gauna apsilankiusi Baltarusijoje....ir neikaip nepaaiškinsi, kad gal ir kitais būdais galima. vat su maistu tai jinai žino, ką reikia, ko nereikia valgyt, kas kenkia, o kas padeda, o su vaistais tai.... per tuos vaistus ir įsitaisė chronišką rėmenį, skrandžio ir gerklės grybelį bei kitas visokias bakterijas. Jai net profesorius pasakė, kad visos jos bėdos pagrinde nuo besaikio vaistų vartojimo. tai gal kokią pusę metų nevartojo, o paskui vėl pradėjo...

Restar, nu suprantu ir labai ir nepretenduoju :4u:  jau šis pavasaris tai kažkokia anomalija. rizika išmirti daugumai veganų yra :D

Atsakyti

Ristina, ar čia ne ta pati ekstravagantiška klientė, kur paltą su bumbuliukais buvo užsisakiusi  :hihihi: 

:D  teip :D

Restar, savaim kaime pranašu nebūsiu :D abejoju, kad iš vis kas nors žino apie tokią kaip  aš. Bet ir nesuku dėl to galvos. Didelių miestų įmonės, kurios organizuoja švietimą bedarbiams, rado per VL duomenis :) dar stipriai abejoju, nes neturiu supratimo, ką žmonėms pasakot.

Atsakyti

Labas rytas,

Man mama dažnai irgi "patardavo"  kad duok antibijotikus, tai normaliai pasveiks, bet puikiai žino mano nuomonę, tai nebesiūlo, o ir jos nekaltinu, seniau nežinodavo kitokių vaistų...  :oh: 

Žiūrėjau ir aš vakar euroviziją, bet jau tokio tragiškumo dainos.... seniai nemačiau  :unsure:  Patiko tik švedas ir belgė, bet kad butų kažkas waw tai nebuvo nieko... Kiek pamenu, pernai pirmas pusfinalis irgi buvo prastokas, o antrame, kai mes dainuojam, tai vis geresni pasitaiko, matyt, likimas :D 

Atsakyti

nu bet man šiemet lietuvių tai iš vis neklausoma, tai net nesvarbu kuriam pusfinaly, va į vakarykštį būtų pats tas

nu man apskritai tai finale tik pasijaučia kad geresnės atrinktos

nors vakar patiko nuo portugalo kelios net :)

Atsakyti

jau šis pavasaris tai kažkokia anomalija. rizika išmirti daugumai veganų yra :D

Gaila, aišku, žmogeliukų, nu bet labai juokingai nuskambėjo :D

Atsakyti

Veganai neišmirs jokiu būdu, jie todėl ir yra veganai, kad gali išgyvent ekstremaliom sąlygom :D

O jeigu rimtai tai visai liūdna ir visaėdžiams.... :( 

Atsakyti

Aš tai turiu vyšninių pomidorų vėl liekamų, bet gyvenu tai... kaime. O vat normalių pomidorų tai šiemet labai mažai turiu...

Ir išvis, šiemet niekaip neaplanko daržininkystės mūza... Turbūt orai įtakoja... Net savo meiles levandas, kurios, neaišku ar gyvos nukarpiau iki pat žemės per daug nesijaudindama ir neskaičiuodama kiek iš jų atsprogs, o kiek ne, nors padėtis tikrai neatrodo optimistiška.... Karpydama galvojau, kaip galima daryt verslą iš to, kas priklauso nuo gamtos ir Dievulio, atsikeli vieną pavasarį ir bac, nėr nei mūzos nei biznio pvz.  :unsure:  :D Spėju, šiemet taip nieko idomaus ir neauginsiu, nebent staiga kažkas užplauks...

Atsakyti