Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Čia Lace sado-mazo.... :D

0000_medium2.jpg

0000_medium2.jpg000_medium2.jpg

image_medium2.jpgpieni105_medium2.jpgIMG_5109_medium2.JPG5-2_medium2.jpgP5140500_medium2.JPG

52230220_01_medium.jpgCottesloe_1_medium2.png

Atsakyti

Drops'u tai tokios pačios nuolaidos  :hmm: 

Atsakyti

Aš susilaikysiu nuo dropsų, norėjau alpakos, bet vasarai vistiek nemegsiu, tai...paskui gal nebenorėsiu ar 3m projektą galvosiu  :D 

Atsakyti

Mano pavasarinis spintos papildymas :D

 

Priedas  014.JPG   548,56KB   0 Parsiųsta kartų

Ir nugara. Kuo durniau, tuo įdomiau :D

Priedas  009.JPG   193,36KB   0 Parsiųsta kartų

 

Rankovės tokio ilgio ir turi būt :rolleyes:

Atsakyti

Aš irgi radau ko Dropsų norėt, jeigu kas ryžtųsi užsakinėt. Mergina nori minkšto lengvo pūkuoto megztuko. Nori viena, užsimanys ir kita :). Prie kompanijos ir aš noriu :). T.y. mano drakius rėkia: "Noriu dar....." Siūlų damoj geros kainos, tik spalvų mažai ir beveik nebėr.

Kristina pasipuošei ir save, tik tas mandrumas subtilus. O kad to tinklinio projekto ėmeisi, tai didžiulė pagarba. Kantri tu, darbšti ir gabi. Nors gal kartais verčiau pasakyti ne - dėl savo nervų sveikatos :).

Atsakyti

Merginos, o tikrai niekas nieko iš Lanade nenorit? Aš galėčiau norus surinkt, jeigu kas nors užsakytų.

 Aš tai  gal ir norėčiau, bet finansinė situacija neleidžia, užtat mano kolegė labai daug norų prirašė, jei kas užsakinėtų, jai paimčiau, jei dar nesibaigė ten tie siūlai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 09 gegužės 2017 - 14:58

Labos.

As vel namuose.Sikart dukrute virusas stipriai sugriebe.bet kai vaikui blogai tai ir man nesimezga.

Siulu nepirksiu.turesim ciucika

Atsakyti

Labas

Kacumota koki ciucika turesit?

Atsakyti

Nykstukine pudelyte.persiko spalvos.pasiimsim gale menesio

Atsakyti

Labos.

As vel namuose.Sikart dukrute virusas stipriai sugriebe.bet kai vaikui blogai tai ir man nesimezga.

Siulu nepirksiu.turesim ciucika

 tipo ciuciką auginsit dėl vilnos :hmm:

dėl dukros :4u:

apie virusus baisybių papasakosiu..... senų jau.

giminaičio dukra prieš porą metų (kai merginai buvo apie 3 metus) turėjo kažkokį virusą neaiškų, kai sukilo temperatūra smarkiai, lyg bėrimų atsirado, įtarė meningokoką, bet kadangi gavo iškart antibiotikus, tai ir neaišku kas ten buvo, net gydytojai nesiiėmė prognozuoti. tai va, po kelių savaičių vaikui nukrito nagai, ne visi, ir dantukai subyrėjo. neaišku, ar nuo stiprių antibiotikų ar vis tik virusas taip paveikė.

a kodėl pasakoju, nes ta mergaitė savaitgalį šventė 5 metukų jubiliejų ir šventės metu iškrito dantis. krūminis. kuris šiaip mano žiniomis ir atmintimi turėtų kristi gerokai vėliau. spėju, kad tai susiję su to viruso liekamaisiais reiškiniais.....

Atsakyti

šiandien iš grožio chirurgijos vagišių sms gavau,kad mano duonemis paviešins,jei nesusimokėsiu :D jetus jetus,man tai kas,o kažkam tai padai svyla,nes nenori,kad viešumon visi pasigražinimai iškiltų :)

Atsakyti

šiandien iš grožio chirurgijos vagišių sms gavau,kad mano duonemis paviešins,jei nesusimokėsiu :D jetus jetus,man tai kas,o kažkam tai padai svyla,nes nenori,kad viešumon visi pasigražinimai iškiltų :)

:D  tai paviešink iš karto, ką didinai, ką mažinai.....

Atsakyti