Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sau negi megsi visokias mandrybes, o kai tampi fėja tai jokie iššūkiai nebebaisūs :D​ 

Sakai???

Ne visos, ne visos.

Atsakyti

Sakai???

Ne visos, ne visos.

Ne visos, ne visos...

Atsakyti

Gadget, nooo tavo plaukų spalvos!

Atsakyti

Ne visos, nepaisant visų gerų norų...

Atsakyti

Šilingut, kad ji jš galvos, ne iš buteliuko. Plaunu kažkokiomis medetkomis iš Weleda. Dar dariaus kaukę mano kaimo kirpykloje, su argano. Gi buvo proga būti nufilmuotai :)

Atsakyti

Na ką, kad nuo sektos neatsilikčiau aktualiais klausimais, tai buvau šnd su Viliaus trim mokytojais konsultacijoj.

Na ką aš galiu pasakyt.... o gal jis geras žmogus bus :) 

Atsakyti

Pamiršau, VAKAR buvo sūnaus klasės susirinkimas... Nenuėjau. Mokytoja summary parašė. Geriausią frazę tuoj pakopinsiu.

 

Antrokas jis.

 

Frazė:"aptarta klasės drausmė, pasikalbėti, ypač berniukų tėvams, kad neskriaustų mergaičių ir nelįstų jų bučiuoti"

 

Nežinau dabar, čia skriaudžia, kad bučiuoja, ar skriaudžia ir po to bučiuoja?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 06 gruodžio 2018 - 18:46

Abelo, nedaug čia mūsų kauniečių. Palauksim, kol taviškiai pasveiks ir galėsim pasimeetint :) 

Atsakyti

Gadget, man frazė: pakalbėkit su vaikais, ypač berniukų tėveliai- skersai gerklės gal nuo pirmok klasės. Bet ją vartoja ne tik mokytojos, bet klasokų mamos. Tai amžinai būnupriešas, nes ir dėl mergaičių turiu ką pasisakyt...

Atsakyti

Kai mano berniukas ramiausias klasėj... ir kai turėjom keisti klasėj duris, nes bernai išspyrė skylę, pirkom sofą Ikėjoj - sulaužė, nešėm žaidimus - viską išmėtė, sudraskė, tai aš buvau žiauriai pasipiktinusi, nes viskas buvo iš to paties biudžeto, į kurį pradinis įnašas pirmoj klasėj buvo 200 lt (x2 man). Dabar tas pats bernas keliose pamokose sėdi vienas. Kad niekas jo nekalbintų ir netrukdytų. Nes kalbinamas jis mielai pasiduoda :), tada gauna pastabų irgi. 

Šiaip jau mokytojos turėtų kalbėtis konkrečiai ir atskirai, o ne apibendrintai visiems pastabas surašyti. Per 4 metus iš dvynių mokytojos nesužinojau ničnieko apie svetimus vaikus. Paskui jau iš saviškių sužinojau visko, bet baigiamajame albume net apie didžiausius padaužas mokytoja rado ką parašyti gero. Gerbiu už tai ♥. dabar mažoji pas ją.

Atsakyti

Apžiūrėjau turimus sekimo kodus, tai kąą, rytoj džiaugsis ir Restar  :mirksiukas: . Taip pat Faraway, Šarangei turėtų jau nueit

Atsakyti

Nu reik pasiruošt ryt laukimui  :bigsmile:

O šiandien jau ramu? Nieks nebeturi užsislepes? 

Atsakyti