Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Man prizas už vienetinį atspėjimą :D

Ir drebatto tik didėja....

Ir nuo ko aš gausiu? ....

Atsakyti

Ai, dar pastebėjimas - šiemet fėjos :dovana: pakavimo priemones pamėgo pirkti Flying Tiger'yje  :nail:  :hihihi:​ 

Atsakyti

Šilinge, net nežinau, kas tai yra.

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 06 gruodžio 2018 - 16:28

Šilinge, net nežinau, kas tai yra.

A tokia daniška parduotuvė, kurioje visokių fintikliuškių yra  :irnesakyk:​ Dovanoms pakuoti - puikių dalykų būna. 

Atsakyti

Dovanele isejo i darba  :wub:  Nerealiai miela ir silta  :wub: 

782faf3ef404.jpg

Atsakyti

Aha, dėžutė jau matyta :). Tigeris (anksčiau jis taip vadinosi be pirmo žodžio) yra mylimiausia mergaičių niekučių parduotuvė :). Ir kai mano pana sako, kad esi su draugėm į miestą, tai būtiniausiai nueis į Tigerį Gedo pr. Yra ir Akropolyje. Daug visokių nesąmonių ir netgi fainų įdomesnių dalykų.

Atsakyti

Ai, dar pastebėjimas - šiemet fėjos :dovana: pakavimo priemones pamėgo pirkti Flying Tiger'yje  :nail:  :hihihi:​ 

jo jo pastebėjau :D

ir kai galvojau, kad ten Gadgeto dovana, tai jo... matai kaip pataikiau, jai irgi patiko tas raštas :D

karoliukai: eilėje 8, o raštas berods: raudonas trys juodi raudonas 27 juodi REPEAT :D

Atsakyti

kažkieno maišelis dar buvo tokiu pat raštu, ar ne :hmm:

Atsakyti

Sveikos,

visus smagumus šiandien praleidau  :oh: Gerai bent tiek, kad galima live transliacijos "įrašą" pasižiūrėti  :bigsmile: Dovanėlės visos "levelinės" šiemet, viską tos sektantės moka  :wub: Žodžiu, geras jausmas  :wub: 

O aš savo swapo dovaną kuriam laikui dukrai paskolinau  :oh: Susitikau Rūtą per pietus - sustirusi visa, ant kaklo plonas medvilninis šalikėlis   :oh: Sakau - kodėl toks plonas, pasirodo neturi tinkamos spalvos šilto. :unsure: Ir neatlaikė mamiška širdis, visai nesvarbu, kad vaikui jau tuoj 30 metų  :B Nusivyniojau nuo kaklo dovaną ir daviau panešioti, kol numegsiu jai kitą tinkamos spalvos.  :rolleyes: Šarange, tavo dovana dar ir mano dukrai džiaugsmo ir šilumos padovanos  :wub: 

Atsakyti

kažkieno maišelis dar buvo tokiu pat raštu, ar ne :hmm:

Šilingė gavo nuo Olaivos. Ir ne maišelį, o maišą! Prašyčiau!  :beee:​ 

Atsakyti

As kai supakavau Olaivai i dezute su briedziais- pagalvojau, kad is to busiu greit isryskinta  :D  alia klydau  :D 

Nu rasyt per maza langeli sunku.. prispaudineju pievu  :unsure: 

Atsakyti

Oi, Rasyte, džiaugiuosi, kad limpa šiltukas  :wub:​ 

Atsakyti