Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Reiškia, aš  atspėjau :)

Atsakyti


Nu gerai, ateinu prisipažint. Nes gi vargšė Gadget turbūt žagsi savo svarbiame meete ir nesupranta, dėl ko  :lol:

Rasyte, bučkis, linkėjimai, meilė begalinė  :oro_buckis:  Aš labai kukliai, bet nuoširdžiai...  :ax: Tikiuosi susigadys prie ūkio. 

Ir tik išsiuntusi susiprotėjau, kad net atviruko jokio neužrašiau  :unsure:

As is to dziaugsmo nepasigedau atviruko, labai labai aciu  :wub: Kakluosalas labai man tinkantis ir patinkantis  :wub: 

Ir sitaip pasislepei, kad tikrai buvo sunku isryskint  :D 

Nusivyliau savo raganiskais instinktais  :D 

Atsakyti

Aš irgi atviruko, pasirodo neužrašiau, tik dabar prisiminiau :oh:

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 06 gruodžio 2018 - 15:58

peilis?? Gal tikrai gadget?ji tokia įdomiu įdėju pilna

:4u: kad ne beprotiškų 

Atsakyti

Ech, rimsta mano širdis pagaliau  :rolleyes:  Labai neramu buvo, ar nevėluos siuntinukas, o kaip tyčia, pati savo susidėliotus išsiuntimo terminus nukėlinėjau dėl visokių priežasčių - kelias dienas iš eilės į paštą bandžiau nueiti ir nesisekė... 

O slėptis visai smagu  :D 

Atsakyti

šaunuolė, Šilinge, nu jau tai pėdas link vieno konkretaus spėjimo sudėliot tai dar reik sugebėt

labai fainai apifėjinai

Atsakyti

Jau liko mažiau, nei pusė, gal atspėti bus lengviau.

 

Graži dovana, labai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 06 gruodžio 2018 - 16:08

:4u: Šilingei, kad taip gražiai paaiškino, jog tai jos saulės spinduliuką minutę manuoju palaikėte. Šimonytė has left the building, škia. Uždedat didžiąsias viltis link mano tos tikrai mano burtui skirtosios dovanos. O pievų ir miškų žolių arbatos indelis mano pakuotėn liko netilpęs, štai taip. :4u: katiniukui, taip rūpestingai apie mane pagalvojusi. Štai, apyrankė ėjo su manim, ir buvo baaaardzo graži.

 

Priedas  IMG_20181206_142537__01.jpg   197KB   0 Parsiųsta kartų

 

 

 

Atsakyti

kas su žgutais reikalų turi bent kiek , tai žino, kokie jei yra nefotogeniški. šiaip tie juodieji karoliukai yra paprasti, o vat raudonieji turi tokio žvilgesiuko ir gyvai labi subtiliai tarp juodųjų žybsi, va.

Atsakyti

Katuk, žinok, taip ir įsivaizdavau, kaip pasakoji  :mirksiukas:  Rubiniukus juodam fone.

Atsakyti

Katuk, kas kiek tu tuos raudonus karoliukus vėrei, ir kiek eilutėje?

Atsakyti

Bajeris :lol: Pamacius, kad siuntinukas mano paste, parasiau greit posta "omg, mano pacte, rengiu mazaja ir lekiam".. Grizus ziuriu ner mano posto, pagalvojau, gal nepaspaudziau atsakyti.. pasirodo parasiau pirkimo amerikoj temoj :lol: :oh:

Atsakyti