Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Atsiprasau fejos uz ne kokios kokybes foto, nu bet kantrybes nebuvo ieskot sviesos, kurios siandien ir taip nera is uz lango.

 Dar karta aciu, nuostabi dovana, minksta, nekanda, svelni ir spaaaalvos mano ..o vienu priedu ypac apsidziaugs vyras :wub: Atsvaitas pakibs ant mylimo rankinuko krastelio, kitus priedus taip pat panaudosim, tik va su salaviju teks susipazinti artimiau, nesu bandzius  :rolleyes:

Feja, islysk, nors man rodos mano feja bardzo rimtam susirinkime sedi :rolleyes:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasyte_: 06 gruodžio 2018 - 15:39

O kituose paketėliuose kas buvo?

O nuotraukos sakyčiau visai geros, ypač kaip stresinėje situacijoje, gal tik pora padūmavusių truputį. :super:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 06 gruodžio 2018 - 15:40

O kituose paketėliuose kas buvo?

Gelsve, salavijas ir dziovinti grybai :D

Atsakyti

Tai gadget fėja

Atsakyti

Gadget gadget :wub:  labai fainas kaklas ir priedai labai gadgetiški :clap_1:

 

kaip fainai šįmet kažkaip sutapimai tokie, kad tą pačią dieną pati fėja būna apifėjinta

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 06 gruodžio 2018 - 15:44

Fėją tik viena sektantė atspėjo, dauguma neteisios

Atsakyti

Neatspejom????

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasyte_: 06 gruodžio 2018 - 15:46

Ujez.. nu db tai pasimeciau :D

tada Lace arba Silinge :D

Feja, prisiduok :wub: , man i darba reikia  :D 

Atsakyti

Lace? :bigsmile: 

Atsakyti

Fėja, eikš 

Atsakyti

Nu gerai, ateinu prisipažint. Nes gi vargšė Gadget turbūt žagsi savo svarbiame meete ir nesupranta, dėl ko  :lol:

Rasyte, bučkis, linkėjimai, meilė begalinė  :oro_buckis:  Aš labai kukliai, bet nuoširdžiai...  :ax: Tikiuosi susigadys prie ūkio. 

Ir tik išsiuntusi susiprotėjau, kad net atviruko jokio neužrašiau  :unsure:

Atsakyti

Ir - atkreipkite dėmesį, kaip mes su Rasyte ir Olaiva šiemet smagiai pasiswapinom trise tarpusavyje  :wub:  :wub:  :wub:  :B  :B  :B

Atsakyti