Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Tinka!

Atsakyti

va va dabar musu su katuku eile linksmintis :)

Atsakyti

Horoskopai į Kėdainius jūs.

Atsakyti

Katukai pasakok :)

Atsakyti

Nu, linksminkitės, linksminkitės, paklausysim ir mes, o tai jau smalsumas graužia.

Atsakyti

tai va, ateinu iki paštomato, kartojuosi ten visą ingfo galvą nuleidus, kažkas prie paštomato krapštosi, nueina, aš einu link ekrano ir šoniniiu regėjimu suprantu, kad taigi ten buvo Ligvita :blink:  ojazau, nu nebėgsi gi, o ir pasisveikint tinkamą progą jau praleidau, tai apsimetu, akd nieko nemačiau ir einu rinkti adresš ir panašiai. tik nesupratua, kodėl ji sugrįžo ir atsistojo laukti į eilę po manęs... nu .... ką daryt..... panika totali.....rankos dreba, tas paštomatas su manim nebendrauja, krapštausi ten 10 minučių, tai jam durelės neuždarytos, tai mygtukai nereaguoja, dar sugebu išmėtyt visą piniginės turinį per kelis metrus aplink..... galų gale susitvarkau ir uodegą pabrukusi lekiu tolyn neatsigręždama,  nes suvokiu, kad a) gavosi labai be ryšio mūsų apsimetimas, kad nepažįstam viena kitos b) kad ji matė, kokį adresą aš rinka ekrane siuntimui.

o grįžsu į darbą atsirado dar ir c) nes radau žinutę, jog tam pačiam paštomate man pailktas daiktas pasaugojimui.... tai vat išvadas pasidariau....

apie gamybos procesus irgi turiu istorijų, bet turiu labai svarbių reikalų, tai einu dirbt.

mano mergaitei linkėjimai dideliausi, ir tikiuosi kad bent pakuotė bus panaudota :D na ir saldainiai suvalgyti

Atsakyti

Laukiam istorijos apie gamybos procesa ☺

Atsakyti

katuk, tave lupt reikia - dejavo čia, kad jos menkutė dovana, kad praleido progą pasistengt ir t.t. O čia šitokie  grožiai ir kiekiai.

 

Mielai viską priimčiau ir džiaugčiausi. Tik žgutai man aišku nesueitų. :D

 

O istorija gerulė jums susiklostė. Fėjos pabrukusios uodegas. :hihihi:

O galėjo Ligvita iš karto ir įteikt dovaną. Nes vis tiek jau išsidavė, patikimiau ir siuntimo išlaidas  būtų sutaupius :lol:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 06 gruodžio 2018 - 13:52

Kerpena, aišku, kad sueitų :D

nes tau gaminčiau kitokius.

Gadgetui pagal jos ponios stiliuką buvo parinktas ir raštas, ir pakoreguotas ilgis, nu nes prie tų taškiukų visai netiko ilgas žgutas, tik toks Audrey Hepburn stiliuko ir laikmečio.

Atsakyti

Kerpena, aišku, kad sueitų :D

aš sakiau, kad šitą dovaną mielai paimčiau... :)

 

 

swapo albume jau 92 nuotraukos. O Žuviukas su savo naujuoju megztukėliu tik laikus renkasi ir gal net nemato. :rolleyes:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 06 gruodžio 2018 - 13:56

Prasoviau su spejimu :rolleyes:

Katuk, nu ir pedu metytoja :D o dar ir verkslentoja be reikalo  :D Viskas labai dailu  :wub: 

Istorija irgi gerule :D

Atsakyti

Oho, swapo istorijos  :bigsmile: 

Atsakyti