Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Skara.

 

Kasiūlų tvidas.

 

Priedas  IMG_20181206_115532_774__01__01.jpg   212,33KB   0 Parsiųsta kartų

 

 

Mano foto didelės ...

 

 

Dovana dar nepralupta, bet jau pakuotė džiugina.

Atsakyti

tai lupk, lupk, kol tas baisiai svarbus susitikimas neištiko

Atsakyti

Gadget, spėt tavo fėją iš tavo skaros? :D

Restar! :D :D

Atsakyti

gadget, turi dovaną?????\

labas rytas, pliurpalės

Atsakyti

Va t aš galvoju, kad vaikams ypač svarbu teisingumas, net ne tiek pats pažymys. Ir jeigu jaučia, kad kažkur kažkas neteisinga, nėra galimybės savo pastangomis pakeisti situacijos, tai ir kyla nepasitenkinimas. 

Mano jėzuituko kol kas vienas kitas žemiausias pažymys yra 7. Bet man tai visai normalu, dar tik pradžia tų pažymių, nauji dalykai, reikia perprasti reikalavimus, vertinimo sistemą, išmokti mokytis. Ir kai iš kirčiavimo gavo 7, čia buvo didelis pasiekimas! Nes net man, pirmūnei, jis kliūdavo, iki šiol daug ko nemoku, o jau ir neprisimenu, nors teko giliau nei daug kam užsiimti kirčiavimu, kai dirbau radijuje beveik metus, tai kiekvieną tekstą susikirčiuoti turėdavau... Kai aš pamačiau, kaip jis plaukioja, šiek tiek padėjau ir per didelį atsiskaitymą kai gavo tuos 7 - nu super! Vakar iš lietuvių gavo 7 ir grįžo baisiai laimingas, nes dauguma gavo kažkodėl 2. Tuo tarpu vokiečių buvo mėgstamiausia mokykla, iš to dalyko surinko daugiausia balų stodamas ir... mokytoja kaip čia pasakius. Jeigu ko neišgirsta, perklausia - ta neatsako, o rėkia... Natūralu, jau bijo klausti. Išmoko dialogą puikiai atmintinai - trūko jai intonacijos - 7.... Kadangi klasėje kelios mergaitės pradėjo tą kalbą nuo 0, mūsiškiams neįdomu, per lengva ir t.t. ir pan. Kai sykį buvo pavaduojanti mokytoja, tai grįžo baisiausiai laimingas. Žodžiu, gerų ir ne tokių mokytojų yra visur. Na, džiaugiuosi, kad maniškiui, tik 1 nekokia pakliuvo. O dičkiui išsiprofiliavus pasikeitė anglų mokytoja. Sakė, kad eis tik į atsiskaitymus, nes pati kalbos nemoka, prieš tai mokė auklėtoja, itin aukštu lygiu, galų gale kasdien ausinės nuo ryto ir klauso viską angliškai...

Atsakyti
QUOTE(Abelo @ 2018 12 06, 11:57)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Freke" data-cid="72287707" data-time="1544089989"><div><p>Abelo, kad ne... bet kad be savų vaikų tai jaučias.... aš tau skambinau prieš budėjimą Jonavoj. Bet matyt užsiėmus buvai, nes atmetei. O vėliau užsikuičiau....  ir ..... pamiršau.... prisiminiau po savaitės  huh.gif​ </p></div></blockquote><p>Gali būt smile.gif o jei nepažįstamas nr buvo,tai ir pamiršau smile.gif man irgi būna,kad užsikuičiu biggrin.gif dabar ten būsiu tik per Kūčias parą...  cry.gif </p>

kadangi nevalgoma, tai gali ir sausio palaukt, nebent patys per kucias (pfupfupfu) atvaziuosim... bet kai as asociali mama lotuliukas.gif tai greiciausiai nevaziuosim
Atsakyti

Va t aš galvoju, kad vaikams ypač svarbu teisingumas, net ne tiek pats pažymys. Ir jeigu jaučia, kad kažkur kažkas neteisinga, nėra galimybės savo pastangomis pakeisti situacijos, tai ir kyla nepasitenkinimas. 

Neturiu net ką pridurti, tiesiai į dešimtuką, vaikai jaučia neteisybę ir ji juos skaudina :friends:
 

Atsakyti

Gadgetuk, tavo kampukas nuostabus, karoliukais papuoštas, spalvytė miela, man labai gražu :wub:

Atsakyti

Blyn ištisai tikrinu telefoną, kada spėjo ateiti 2 žinutės apie siuntinius, o aš negirdėjau???? Ir šiandien ten jau buvau. Bet paštomatas, tai ne tas, kurį nurodžiau fėjai, tai nesitikiu gauti dovanos... Nebent ji iš tų, kur geriau žino, kur man patogiau :).

Tiesa, Gadget, gražų kraštuką padarei, giriu. Neturėjau aš tavo skaros vizijos, kol mezgei, bet graži dabar tikrai. Spalvos tik niekada neužsimanyčiau savo noru, bet ką žinai, gal man ir tiktų, jeigu šeštadienį ateisi su ja :D.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 06 gruodžio 2018 - 12:19

Pradedammmm

 

Priedas  Screenshot_20181206-121725__01.jpg   452,53KB   0 Parsiųsta kartų

 

Ėjau ramiaaaaai - na, knygų klubas sugadintą knygą atsiuntė... Laukiau KURJERIOOOO GI.

Atsakyti

Gadgetr, man eit pasivaikščiot, ar krausi ką nors?

Atsakyti

Vincis! (nors pirma mintis buvo - Šilingė, pažiūrėsiu, ar nors viena buvo taikli :D)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 06 gruodžio 2018 - 12:22