Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nuoširdi, o ji pati pergyvena dėl to pažymio? 

Atsakyti

Labas rytas,

Pas mus vakar irgi buvo susirinkimas, nebuvau pirma kart gyvenime, bet ir nepergyvenu, mano vaikas geras, nors mokosi ne vien 10tukais, bet tegu eina tų, kurie kelia klasej chaosa.... 

Gavau sms, bet gal ne swapas? Nes prisisakiau ir aš drapanelių is dyko buvimo, tiksliau ne drapanelių, bet siulų ir knygų 😁

Manau, kad siulai, bet staiga suvokiau, kad gi gali but ir swapas  :rolleyes:

reiks laukt kol mano nykštukai paims. .. 

paimsiu ir per pietus sužinosi,kas ten :)

Atsakyti

Liniuka, kdl rami, lyg negavus dar nieko, ar rami kaip aš, kad net pamirsai, kad turi gaut? :) 

Atsakyti

Na mano tai sportiška, į visas kvadrato, estafečių varžybas važiuodavo, o kad į krepšį mergaitei sunkiau mesti, tai juk normalu.

Na iš kitos pusės tai čia vienas pažymys būtent už mėtymą į krepšį buvo? Nu tai jei nesumėtė dešimtukui tai kaip mokytoja rašys jį?

Atsakyti

Pas mus kuno kulturos tai rašo daug pažymių ir visada 10tukus Lukne gauna už aktyvuma :) 

Atsakyti

Man vaikystėje trimestrus  visada gadindavo kūno kultūra ir  rusų kalba.

Bet labai įdomiai buvo su kūno kultūra. Aš tikrai ten nenušokdavau tiek kiek reikia, nenubėgdavau per tiek, kiek reikia, ypač trumpų distancijų, nenumesdavau ten kokių granatų, tiek kiek reikia ir t.t. Žodžiu, negaliu sakyt, kad blogesnius pažymius rašė neobjektyviai. Bet gal 11 klasėj paėmė mus kūno kultūros mokytoja moteris. Ir tada kažkaip pradėjau   beveik visas normas įvykdyt. :) Tai nežinau, kaip taip nutiko, nes aš tikrai nepradėjau ar kaip papildomai treniruotis, nepaaugau, kojos nepailgėjo. :)

 

Žuviuk, tau komplimentus feisbuke rašo, bet tu gal nematai, nes kadangi nuotraukas aš sukėliau, tai man ir žinutės ateina apie komentarus.  :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 06 gruodžio 2018 - 09:19

Nuoširdi, o ji pati pergyvena dėl to pažymio? 

 

 

Na iš kitos pusės tai čia vienas pažymys būtent už mėtymą į krepšį buvo? Nu tai jei nesumėtė dešimtukui tai kaip mokytoja rašys jį?

 

Taip, pergyvena ji, sako, mama, aš visas jėgas atidaviau, bet jei tas krepšis nesiseka mergaitėms, ji vienintėlė klasėje iš lietuvių kalbos turi 10-uką, o čia kūno kultūros žemesnis.

qqte, tai ir sakau, per visą trimestrą įrašyti tik 3 pažymiai: 10 10 8 =9,3333 vidurkis, tai nejaugi per 3 mėn. nėra už ką daugiau pažymių parašyti, tik už atsiskaitymus, juk šlapia pareina iš po kiekvienos kūno kultūros pamokos, dirba, stengiasi?
 

Atsakyti

Labas rytas,

Olaiva, tai ko dar tu ten vis ieškai? Pasidalink, man gal nusišperint reikės :D Nes kol kas tai simptomai kaip tau, o skydliaukė irgi gerai.

Ai, gi man geležis..

Graži diena :wub:  Kelias irgi gražus kaime, nes blizga tviska :D Ir slidus tuo pačiu.. Mačiau Savanoriuos nesėkmių..

Atsakyti

Nuosirdi, yra faktas, kad kažkas sekasi blogiau. Tai tik kyla klausimas ar mergaitems reikia del to kad jos mergaites uz fizini aukstesnius balus rasyti?

tai gal tada berniukams uz matematika kelti pazymius, jei jie jis nesupranta, bet gerai meto i krepsi????

Atsakyti

Olaiva, džiugu, kad tyrimai geri.

Ar tau reikia, kad rastų ligą?

žinok būtų jau malonu rast tą priežastį,kuri man gyvent trukdo

Atsakyti

Labas rytas

šiandien lakstymų diena, bet vis per langiuką pas jus įlysiu 

Kerpena, rami būk be telefono  :rolleyes:

Šarangė gali būti kad ir swapo sulauks, neprižadu

Gadgetuko dovana pas kurjerį,

o dar kitos dovanėlės, kur turiu numeriuką keliai neaiškūs, tai nekarksėsiu dar

Atsakyti

Pas mus kuno kulturos tai rašo daug pažymių ir visada 10tukus Lukne gauna už aktyvuma :)
 

Mano supratimu, taip ir turėtų būti, jei ir nepasiseka koks atsiskaitymas, bet gaudamas daugiau pažymių tu jį automatiškai išsitaisai :)

Atsakyti