Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

labas iš ryto,

tik ryte supratau,ko šuo naktį lipo žemyn ,taigi elektra dingo ir ji lipo pypsinčios signalizacijos patikrint.laimei,neaplojo :D

su advento vainiko žvakėm ir prožektoriais kažkaip apsirengėm :D o pro duris einant ir elektra atsirado.visam rajone kažkas nutiko

laukiu vėl kraujo duot,ir ryt dar vieną kartą,o  tada jau gana,nes liksiu visai be kraujo :D

bet kaip tas swapas smagu ♡ lukštenimas dovanėlių ir tas džiaugsmas ♡

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Olaiva, o tau čia skydliaukė streikuoja ar kas?

Dar garsiai bijau džiaugtis, bet vakar lyg mažiau iškrito plaukų iš po galvos plovimo/džiovinimo :)

Atsakyti

Buvau tėvų susirinkime, nors neplanavau, nes toje pačioje mokykloje, kaip ir viskas aišku, tačiau nuvažiavau su tėvais susitikti. Aišku, apie mano vaiką visi mokytyojai atsiliepia tik pačiais gražiausiais žodžiais, na kitaip ir būti negali, net neįsivaizduoju iš kur ji pas mane tokia :heart: Bet vienas dalykas labai skausmingas, jei vaikui išeina tik 1 devintukas iš matematikos, kiti visi 10-ukai, tai turim tokią baisią mokytoją, kūno kultūros, kuri sugalvojo visom mergaitėm išvesti 9-ukus, nes jos į krepšį ne taip gerai, kaip berniukai mėtė, surašė 8-us ir sugadino trimestrus. Jums tai atrodo normalu? Man - ne. Tai va, tokią bendrą problemą turim dėl itin grubios, šaltos mokytojos.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 06 gruodžio 2018 - 08:19

Nuoširdi, na, tai tik pažymys, kuris visai neparodo gebėjimų, tuo labiau kažkokios kūno kultūros.

tas pažymys nelemia net stojimo, kuris kaip suprantu, dar jums tolokai. tai ko daryt iš to problemą

Atsakyti

Šiandien ekstremalios vairavimo sąlygos. Gal labiau užmiesty, ale bet vistiek truputuką nerimo yr. Tuo labiau, kai už 500 metrų nuo namų randi mašiną griovį ką tik įlėkusią.... kadangi horoskopo vingiai liečia dar bent vieną asmenį, o šiais laikais reik gaut jo sutikimą😁 tai gal vakarop...

:blink:  :blink:  :blink:​  Čia kur tos ekstremalios sąlygos? Kažkaip nepastebėjau. 

Atsakyti

Nuoširdi, na, tai tik pažymys, kuris visai neparodo gebėjimų, tuo labiau kažkokios kūno kultūros.

tas pažymys nelemia net stojimo, kuris kaip suprantu, dar jums tolokai. tai ko daryt iš to problemą

Žinoma, tai ne problema, bet mano akimis - neteisybė, bet jos neina išvengti.

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Olaiva, o tau čia skydliaukė streikuoja ar kas?

Dar garsiai bijau džiaugtis, bet vakar lyg mažiau iškrito plaukų iš po galvos plovimo/džiovinimo :)

tyrimai normose visi...

Atsakyti

Uoj Nuoširduk kūno kultūros mokytojai bent mano vaikystės laikais labai dažnai būdavo tokios nuomonės kad jei vaikas (o dar mergaitė) yra pirmūnė vadinasi negali dar ir sportiška būti, tada dar penkiabalėj sistemoj visada tik 4 turėdavau iš fizinio lavinimo...nu ir nesakau kad buvau jau kažkokia ten sparstmienka

bet kažkodėl į visas stiprūs drasūs vikrūs varžybas buvau tempiama

nu čia tėvam būdavo labai jau pikta, o man kažkaip vienodai švietė toj 5-6 klasėj

iš vis nesu tikra ar reikia kūno kultūrą pažymiais vertinti, nes gi būna pasitaiko kad žmogus dėl sveikatos nedalyvauja (turėjau 2 klasiokus kurie būdavo atleisti visada ir jiems trimestrų kūno kultūra negadindavo nes jie iš vis joje nedalyvaudavo ir vertinami nebūdavo)

Atsakyti

Labas rytas,

Pas mus vakar irgi buvo susirinkimas, nebuvau pirma kart gyvenime, bet ir nepergyvenu, mano vaikas geras, nors mokosi ne vien 10tukais, bet tegu eina tų, kurie kelia klasej chaosa.... 

Gavau sms, bet gal ne swapas? Nes prisisakiau ir aš drapanelių is dyko buvimo, tiksliau ne drapanelių, bet siulų ir knygų 😁

Manau, kad siulai, bet staiga suvokiau, kad gi gali but ir swapas  :rolleyes:

reiks laukt kol mano nykštukai paims. .. 

Atsakyti

Na mano tai sportiška, į visas kvadrato, estafečių varžybas važiuodavo, o kad į krepšį mergaitei sunkiau mesti, tai juk normalu.

Atsakyti

Tai šiandien kas ant podiumo? Aš jau rami kaip belgas :D

Man tai reiktų pas ortopedą užsirašyti, tik vis neprisiruošiu. Keliai skauda, tupėt ir klūpot negaliu. Ir dar nykščio sąnarys jau keli mėnesiai skauda. Dėl kelių tai viskas aišku, tik reikia pažiūrėt, kiek paprogresavo... 

Atsakyti

Liniuka o kur tu ten tupi ir klūpai?

Atsakyti