Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Poliamidines 80 dienų yra Cup trečiam aukšte, link mašinų aikštelės. Apie 9 EUR.

Atsakyti

Bet tai kokia kaina tų iš Lindex :blink: Ir nelabai įžiūriu, kas ten per pėdkelnės. Suprasčiau, kad kažkokios pyniuotos.

 

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 05 gruodžio 2018 - 22:24

Ojazusmarija!!!!  :blink:  :blink:  :blink: nu pavarot.... ačiūdie,kad šiemet tik stebiu.... bet gal kaip tik blogai,nes jei kitamet sugalvosiu prisijungt, kompleksas jau garantuotas....

žuviuk, kokių ten virbalų reikėjo turėt tavo mezginiui?? Nieko nesupratau... mane žavi neišpasakytai tavo gebėjimai išsikelt sau iššūkius ir juos taip techniškai ir skoningai įveikt  :wub:  o jau dydis megztuko kaip pataikytas! Liniuka, wow levelis  :blink: nors dabar galvoju, gal toj pirty žuviuką miegančią numatavai??  :hmm:  :D  yra tokia bliuskė ir mano planuos :) dešimtmečio :D

katukui bepirščių niekada nebus perdaug! :) labai dailiai atrodo ir kokios ilgos!

Atsakyti

Restar, dirbu aš kartais gretimam pastate kur Šarangė svaiginasi šiom savaitėm ;) O klinikų tuneliai ir koridoriai tai man primena skruzdėlyną arba termityną  :lol: jei paklysti, blogiausia, kad daugely vietų gps neveikia, tenka rast reikiamą nuorodą arba naudotis senu geru būdu "paklausk kelio praeivio baltu chalatu"  :lol: 

Atsakyti

Tie patys balti chalatai nieko ten nesigaudo :D išbandyta - neveikia :D Reikia vadovautis moteriška nuojauta ir vyriška logika tuo pat metu, kas yr sunkiai suderinama :D

Atsakyti

Lace, nekelk bangų su savo prabangia panika.

Kavos nori?

Kavos??? Dabar??  :hmm: tikrai nenoriu  :B man kavai vėliausias tinkamas laikas 16 val.  :D 

Gal kartais žinot, kur yra pirkt  ne vaikiškų baltų pėdkelnių?

Dukrai reikia koncertui, kiek žiūrėjau prekybos centruose, tai nebent vaikiškų mačiau.

 Sako reikia pačiuose didžiausiuose žiūrėti, o aš taip nenoriu tąsytis po juos, nebent tikrai čiužino, kad va ten yra, tai nueičiau ir nupirkčiau.

Šalia tavo darbo, Savičiaus gatvėje yra (bent jau tikrai buvo) pėdkelnių parduotuvė, ten tikrai turėtų būti. Arba Trakų g. “Pėdkelnių visovė”.  :4u: 

Atsakyti

Abelo,

reikejo virbalu su adatiniais galais, kad eitų akis prievartiniu būdu sugaudyt kad kokioj 4 -oije eileje :)

anas linkas nesuveikia :) pakartoju :     https://www.ravelry..../fangorn-forest

Atsakyti

Tai aisku, laikuausi is paskutiniuju ir atsijungiau likus 10min iki katuko pasirodymo....

Ja megzdama nervinausi, kad nepataikysiu su dydziu, o kai siandien tave pamaciau tai isvis.... Jau nuo dukru apimtim nesiskiri visai.... 

As tu bepursciu numezgiau visas keturias, dvi aisku, ardymui :) ir kuekviena mezgant vis mintis kildavo mest ir megzt skara :) betgi katukas norejo bepirsciu... Labai tikiuosi, kad nors ir pokreives, bet bus nesiojamos.

Priedams aisku, pritruko laiko, nes idejos atejo paskutine minute. O simet paskutines minutes labai uzimtos...

Atsakyti

O su tom horoskopu lemtim, tai.... TAIP nutikt galejo tik man :) 

Atsakyti

Labas rytas. Tai gal papasakosit, ką ten tie horoskopai jums abiems iškrėtė? Lace, ačiū už mintį, reikės po tas specializuotas parduotuves pasidairyti. Vos vos atsikėliau. Tik viena mintis buvo - gal jau ryt šeštadienis? Bet pasirodo, dar ne. :) O ir šeštadienis kažin ar atneš išsimiegojimo, nes važinėjimai laukia. Svarbiausia, lyg ir visai padoriai šią savaitę atsigulu, nesuprantu, ko čia alpstu to miego.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 06 gruodžio 2018 - 06:24

Šiandien ekstremalios vairavimo sąlygos. Gal labiau užmiesty, ale bet vistiek truputuką nerimo yr. Tuo labiau, kai už 500 metrų nuo namų randi mašiną griovį ką tik įlėkusią.... kadangi horoskopo vingiai liečia dar bent vieną asmenį, o šiais laikais reik gaut jo sutikimą😁 tai gal vakarop...

 

Apie bepirštes. Aš gi pamenu, kad pati norėjau. Nu ir viskas čia ok. Gal nėra to wau jausmo, bet gi ne kiekvieną kart jo ir reikia

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 06 gruodžio 2018 - 07:30

Aš tai matyt dar neatsibudus.

Važiuojam, dairausi pro langą - toks gražus rytas, tamsiai mėlynas aksominis dangus, vis po truputį šviesėja. o aš galvoju - šiandien graži diena, galėčiau iki pietų gaut žinutę, tai per pietus pasiimčiau, gal net pavyktų nufotografuot... Nors šiaip labai reikia eit tų pėdkelnių paieškot, nes jei čia nebus, galės dukra po pamokų į kokį prekybos centrą pavažiuot...

Išlipau iš mašinos, galvoju reikia kokią gražaus ryto nuotrauką padaryt. Čiupt, čiupt, o telefono tai nėra. Matyt ryte virtuvėj turėjau ir ten palikau :oh:

Tai dabar jei ir gausiu žinutę, tai nepamatysiu ir fotografuot neturėčiau kuo.

Pinta, gal žinai, ar yra tikimybė man šiandien gaut ir reikia man bandyt kažkaip dar tą telefoną  pasiekt, ar galiu būt rami, nes jei ne swapas tai be telefono galiu išgyvent. :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 06 gruodžio 2018 - 08:11