Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nuoširdėli, tu tai XS, bet suknią gali ir M ir neM tekti megzt. O suknios mezgimas gal nuo dovavyno sustabdytų, ką??? Rankos ilgiau užimtos būtų.

Atsakyti

Faktiškai Liniuka teisi. Dydžiu. jos gaminys prilygsta Šarangės šalikui ar Olaivos pagalvei

bet pats sprendimas-idėjos pasirinkas nustebino visiškai.

nors ir Olaivos sprendimas buvo toks neeilinis. Bet nenustebino tik dėl.to, kad mano viena iš realių idėjų šiemet buvo pagalvė. Tik ji deja nesimaterializavo. Gal ir gerai :D 

Aš netriznioju. Ir nepergyvenu. Turėjau šansą, o jau kaip pavyko taip. Norėčiau tik to horoskopo palankesnio.

Atsakyti

Aš pretenduoju į suknios gavimą, o ne mezgimą :P

Atsakyti

Nuosirduk ale zinok paskesi tu toj suknioj  :D​ 

Atsakyti

Kerpena, šitoj foto.matosi viskas. Burbulas voniai, saldainiai-niam ir švelnybės

Priedas  2018-12-05 22.11.43.jpg   147,9KB   0 Parsiųsta kartų

 

ir katiniukas :D

Atsakyti

Nu negali sakyt, kad visai nesimato :)

Atsakyti

Suknelę gi galima iš VIENOS babinos numegzr :D​ 

Atsakyti

Nu negali sakyt, kad visai nesimato :)

Kokia fotkintoja tokios ir foto :D​ 

Atsakyti

Grįžau post factum. Viskas aptarta, prigirta. Man ne horoskopas blogas, o nuovargis akis merkia... Vyrą sutikau iš oro uosto į IKEA einantį :), nes truputuką užtrukau.

Fainos dovanėlės. Liniuką tai tikrai iš saldainių iškart pažinau :D. O ir bliuską tokią tik tu mezgei. Aš tai paukštuko net schemą  turiu, bet tokiom smulkybėm niekaip nesusikaupiu.

Šiemet man swape beveik niekas nesigavo šiemet iš pirminių idėjų, bet ką daryt... 

Aš irgi noriu suknelės arba bent megztinio kitiems metams  :D :D

Atsakyti

Gal kartais žinot, kur yra pirkt  ne vaikiškų baltų pėdkelnių?

Dukrai reikia koncertui, kiek žiūrėjau prekybos centruose, tai nebent vaikiškų mačiau.

 Sako reikia pačiuose didžiausiuose žiūrėti, o aš taip nenoriu tąsytis po juos, nebent tikrai čiužino, kad va ten yra, tai nueičiau ir nupirkčiau.

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 05 gruodžio 2018 - 22:18

Gal kartais žinot, kur yra pirkt  ne vaikiškų baltų pėdkelnių?

Dukrai reikia koncertui, kiek žiūrėjau prekybos centruose, tai nebent vaikiškų mačiau

Man rodos yra prie Europos požeminėj perėjoj. Bet teiktų patikrint konkrečiai dėl baltų

Atsakyti

Lindex

https://www.lindex.c...u/7830193/?back

Atsakyti