Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

O man o man sms raso tik lietiekimas  :huh2:  :D jie mane informuoja, kad dujos brangs. Nors duju nenaudoju 4 metus  :lol: 

Atsakyti

Mažu katuk ne savo ir ne taijjjj nusičiupajjjjj?

Atsakyti

Man atėjo tos pačios rūšies drapanėlė kaip Gadget į... kaimyninį namą :)  Pati esu kažkada skambinusi, kad atsiimtų, tai ir man paskambino, paliko ant pašto dėžutės.

Kai užsisako iš Ali lapkričio pradžioj, tai nežinai kada gausi - ar spės iki Kalėdų  ar tik sausį ateis. O ir šiaip dėl swapo pirkiniai nestoja, jeigu jų konkrečiai reikia. 

Atsakyti

Nu va grįžau namo tai jau galėsiu kaip baltas žmogus normaliai dovanų atplėšimo procese dalyvaut :D  O tai dieną tik priebėgom tarp susirinkimų ir auditų.

Nu tai laukiam katuko ir žuviuko :lietuva:​ 

Atsakyti

Mano dovana jau guli ant galinės auto sėdynės. Nė siuntėjo nė gavėjo :D

 

 

daugiau bus vėliau, nes rankos ir akys užimtos :D


Pridėta:

Atsakyti

Nu va grįžau namo tai jau galėsiu kaip baltas žmogus normaliai dovanų atplėšimo procese dalyvaut :D  O tai dieną tik priebėgom tarp susirinkimų ir auditų.

Nu tai laukiam katuko ir žuviuko :lietuva:​ 

Tu gal stebi labai tiesioginę transliaciją?

Atsakyti

Aik tu baik tu. Ji gi ne mano poliklinikoj net registruota. O aš kaip tik ten.

Atsakyti

Tiek pat tiesioginę, kiek ir jūs visos. 

Atsakyti

Kol dar truputį vietos yra ant podiumo, va! Mezgimo foteliukas upgreidinosi! Bučkis, fėja Olaiva :wub: Priedas  IMG_20181205_183303.jpg   117,24KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Olaiva džiaugiasi,kad pataikė prie interjero ir patinka paduškevičius ;)  :wub:​ 

Atsakyti

Dantis uzlopytas, siuntinukas mašinoj- minu namo :)

Atsakyti

Puikus būdas praskaidrinti nuotaiką ir orą, tas mūsų swap'as. Kaip švieselės ir suoliukai parke :wub:​ kad nuo mamiško lėkimo nepavargtume.        

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 05 gruodžio 2018 - 18:58