Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Tai parašyk slaptai kambarėly, kad žmonės planuot galėtų :angel_not:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 05 gruodžio 2018 - 16:19

Gavau žinutę nuo OMNIVOS :D. Sako, džiaugiamės, kad naudojate vieną konkretų paštomatą ir pasiūlė mano patogumui pasinaudoti kitu :D. Kuris man visai nepatogus. O jau galvojau, kad kokia drapanėlė atėjo ar šiaip kas gero. Aš, tiesą sakant, pati pamirštu, ką būnu užsisakius kartais.  Turėtų ateidinėti suknelė pianistei dar....

Atsakyti

O tai, kad swapo dovana atėjo, tai nepagalvojai?

Atsakyti

Tai pagalvojau, matau, kad nuo Omnivos - užtat ir sunervino durna žinutė ir NIČJOKIO siuntinio, koks jau ten jis bebūtų.

Atsakyti

alia tai irgi mazochistes prisisakot visko per swapa ... ner kas nervus pakutena :)

Atsakyti

Aš tai nieko neprisisakius, ir žinučių šiaip paskutiniu metu nedaug kas rašo. Kai įsigijau išmanųjį, tai dauguma žinučių į mesendžerį persikėlė.

Nors šiandien vieną žinutę gavau, bet nepagalvojau, kad TOJI, nes prieš tai pati buvau draugei parašius klausimą, tai ji ir atsakė.

Atsakyti

Aš tai irgi niekur nieko neužsisakius, žinutes tik Telia rašo, tai nesirvinu, kad ne tą gavau :D

Atsakyti

Mano darbas ieško apskaitininko (-ės), gal kas turit pasiūlymų?

Atsakyti

Kai mano telefonas nuolat pypsi tai net nesureaguoju kad jau mano dovana atėjo :) ir šią savaitę eina vaikams užsakytos dovanos. Tai kiekvieną rytą ateina sms, kad kurjeris Jums pristatys siuntą. Arba kad įdėta į paštomatą. 

Atsakyti

Faraway, o gal ten tarp tų visų siuntinių ir swapo dovana guli, o tu net nežinai... :huh2:

Atsakyti

Tikrai nea. Aš gi jas išpakuoju :) 

Atsakyti

Mano dovana jau guli ant galinės auto sėdynės. Nė siuntėjo nė gavėjo :D

Atsakyti