Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Man teko garbė Žuviuko juvelyrinį kurinį stebėt gyvai vykstant į pirtį - mezgė transportuojama  :wub:  Grožyyyys begalinis. Įmantrybės. 

Atsakyti

ai , davai nepradedam aiškintis kąąąą

tiesiog, reikia kažkokiu būdu nusitrenkt iki paštomato, ar nukelt transliaciją rytdienai :hmm:

Atsakyti

Va kaip taikliai! Daugiau ir nesiplėsiu, nors ilgą litaniją norėjau rašyti.

O iš šono atrodo, kad žmogus pasiprašo į futbolo komandą iš anksto žinodamas, kad kamuolio nespirs. Tik ramiai pastovės aikštėj ... O dar paskui kas nors komandos draugams paaiškins, kad jis taip daro, nes jam batai spaudžia.

Atsakyti

Gadget, tu čia kažkur kvieti šeštadienį :hmm:  aš tai karmazinų pilkapynais turėčiau karstytis. nu čia toks originalus vyro darbinis kalėdinis vakarėlis vadinasi :D

Atsakyti

gadget, kodėl aš nieko neatsimenu apie jokius muziejus? Senatvė gal?

Atsakyti

ka as cia vel praleidau? O idomiausia, kad kaip visada daugiausia apie mane papasakoti nori ir gali zmones su kuriais as isviso nebenrauju :)

Atsakyti

Gadget veda vaikus i uzsiemima ir iesko kompanijos meginukam glostyt, nu vienai isglostyt 19vnt nejuokas :))))

Atsakyti

Ligvita, tai kad pasakojo gadget, kuri su tavim, kaip supratau, bendrauja ir žino :4u: 

Niekas nežinantis nieko nepasakojo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 05 gruodžio 2018 - 15:08

Ligvita, tai kad pasakojo gadget, kuri su tavim, kaip supratau, bendrauja ir žino :4u:

Niekas nežinantis nieko nepasakojo.

Gadget tekssto as nespejau pamatyt, o matau kad labiausiai apie mane nori kalbet kitas zmogus :) su kuriuo nepamenu net ar buvau susitikus

ai kaip sakoma, kiekvienam savos pramogos.... :)

zveriskai noriu miego, bet reikia dar palaukt :)

Atsakyti

nu rimtai ką? negadinkit nuotaikos.

bet žinokit, nesigauna man išbėgt, vakarop apie kokią 19-20 val bus podiumas.

Atsakyti

O ko dar šiandien laukiam pasirodant? Tiek daug visko nutiko - ir darbe, ir čia, kad nebeprisimenu? Įdomiausia, kad darbe šiandien pakankamai daug nuveikiau, daugiau gal net nei įprastai, nors stebėjau ir podiumą aktyviai.:)

 

 

Paieškojau - Žuviukas lyg turėtų rodytis. Tai kaip ir podiumas dar turi būt paruoštas, šviesų negesinam. :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 05 gruodžio 2018 - 15:20

Gadget, tu čia kažkur kvieti šeštadienį :hmm:  aš tai karmazinų pilkapynais turėčiau karstytis. nu čia toks originalus vyro darbinis kalėdinis vakarėlis vadinasi :D

Aš ir 19 mėginukų.

gadget, kodėl aš nieko neatsimenu apie jokius muziejus? Senatvė gal?

Svarstė mano, prieš pirtį. Vienas variantas buvo megzt vieno privataus muziejaus salėje, kuri prieš tai buvo vienuolyno virtuvė.

Nerašau TIKSLIAI, o tai dar Skaitytojos nučiupys mėginimus, ot oot.

Atsakyti