Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Grizau is darbo ir pirmas veiksmas - prisedimas prie didelio ekrano ir istorijos pakartojimo :D

Sarange, tikrai labai labai pataikei su dovanele, teisingai Nuosirduks parase, rodos pati Lace viska issirinko, nes tinka labai :wub:

Ir del taves dziaugiuos, stiprybes ir sveikatos tau :4u:

Ryt beveik laisvadienis, neskaitant keliu reikaliuku, tai galesiu sekti pasirodymus per dideli ekrana tiesiogiai  :rolleyes: 

Atsakyti

Jei ka domintu siu kojiniu https://www.ravelry....oominland-socksir sio saliko https://www.ravelry....carf-ornament-2 receptai - galiu ryt sukelt i kambareli . Papirkau per ideju ieskojimo meta :D

Atsakyti

Rasyte, bent  jau schemų drakius tikrai turėtų domint. :)

 

Labas rytas.

 

Tai kas šiandien eilėje prie podiumo?

 

Ryte kaip tik pravažiavau pro paštomatą, kurį nurodžiau klausimyne ir pagalvojau, kad gi gali bet kada  dovana ateit. Ir vėl suėmė baimė, kaip reiks nufotografuoti. Tikiuosi mano fėja turi nuotraukų pasidarius, kad man padėtų. :ax:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 05 gruodžio 2018 - 08:15

Labas rytas  :4u: 

Kažkaip vakar pagalvojau, kad dvi dovanėlės per dieną - pats tas  :) Yra laiko pasidžiaugti, įvertinti, atiduoti duoklę dovanėlės gamintojai  :wub: O kai pasidaro grūstis prie podiumo, tai kažkaip paviršiumi pračiuožiame...  :oh: 

Atsakyti

Labas rytas :)

gavau zinute :) bet as jau darbe o pastomatas prie namu.... po darbo dantiste laukia ir dar Mato klases puošimas. Kada aš jį pasieksiu- neįsivaizduoju :( 

atsiptasau mergaites ir einu pasinervuot :) tai kaip dabar dyyyrbt???

Atsakyti

Labas rytas  :4u:

 

Kažkaip vakar pagalvojau, kad dvi dovanėlės per dieną - pats tas  :) Yra laiko pasidžiaugti, įvertinti, atiduoti duoklę dovanėlės gamintojai  :wub: O kai pasidaro grūstis prie podiumo, tai kažkaip paviršiumi pračiuožiame...  :oh:

 

tai kadangi mūsų 16, o sekmadieniais paštas nedirba :) tai reiktų ilgesnio laikotarpio pasidalinimui, kad visom dienom taip ir susidėliotų...

 

labas rytas

 

Džiugu už Šarangę :4u: žaviuosi jos stiprybe, norėčiau net šiek tiek pasimokyt to iš jos....

 

savaitės bėgyje visai nesigauna pamegzti, nu :B o šį savaitgalį irgi nelabai gausis.šventiniai maratonai jau prasideda...

o kažkas dovanų nė kvapo neturi, nė minties.... :B
 

Atsakyti

Labryt, Šiemet, matyt, bus grūstys į swapo pabaigą :)  Aš bijau, tai dėmesio daug nelaukiu. O ir nebus ten į ką kreipt...

Jo, kur ten pamezt savaitės bėgyje... Vakar iš darbo - į koncertą  tada greita vakarienė ir... visai jau nakčiop kepiau kalną keksiukų pyragų dienai gimnazijoje, nes kilnus tikslas, ir aš, ir vaikas prisidėt nori. Šįvakar - vyro į oro uostą pasiimt, ir vėl vakaro su mezginiu, filmu nėra...  Nors nežinau, kas čia tas mezginys būtų - pora reikia išardyt, nieko normalaus nepradėta... 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 05 gruodžio 2018 - 09:09

Labas rytas

šiandien pagal planą Ligvita, Šilingė ir Žuviukas tikrai lips ant podiumo  :rolleyes:  O ar dar kas nežinau, gal ir staigmenų bus  :D 

Atsakyti

Labas rytas  :4u:

Kažkaip vakar pagalvojau, kad dvi dovanėlės per dieną - pats tas  :) Yra laiko pasidžiaugti, įvertinti, atiduoti duoklę dovanėlės gamintojai  :wub: O kai pasidaro grūstis prie podiumo, tai kažkaip paviršiumi pračiuožiame...  :oh:

 Tai ir aš tą patį vis sakau.

Aišku ne viskas taip gaunasi, kaip norisi, juk nežinom kada kitos išsiuntė, kiek ten kokie siuntėjai užtruks ir t.t. Nesuplanuosi tvarkingai, kad ir kaip norėtum. :rolleyes:

Atsakyti

Labas rytas,

Vakar pavėlavau ir ant Olaivos ir ant Laces pasirodymo  :oh: Buvau vakar Spragtuke  :wub: 

Šarange labai gražiai pasidarbavus, paukštukas labai fainas  :bigsmile: 
Atsakyti

Sveikos, jo, pasirodymas bus, tik man reikia dar iki pietu padaryt pora skubiu darbu.

Kur ta mano asistente, neprimena kokia siandien savaites diena :)

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Lauksim pasirodymų :wub:

Aš irgi neturiu dar dovanų, ir, tiesą sakant, net minčių neturiu :huh2:

Atsakyti