Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

kaip gera dūšioje  :wub: Šarange, tu tikrai nereali  :wub: Su dovana pataikei tiesiai į dešimtuką... Pakuotė, priedai - viskas laciškai lakoniška, be jokių ten kičų ir pacacakų  :wub: 

Atsakyti

Jūrbanginė pasaka ir tiek... 

Atsakyti

Ačiū, Lace ir tau, kad ant savęs parodei, nes visas grožis ir tikimas pasimatė :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Šarange, o kaip tu jautiesi :4u: Ar ta skysta duona labai nualina?

Atsakyti

Šaunuolė, Šarange, nepaisant visų sunkumų, tokią didelę ir gražią dovaną sumeistravai. :wub:

Atsakyti

Koks gražus kakluošalas :wub:  Mano nerimas dėl per kuklios dovanos bujoja :B​ 

Atsakyti

Koks gražus kakluošalas :wub:  Mano nerimas dėl per kuklios dovanos bujoja :B​ 

Aha... kaip tik žiūriu į saviškę.... nu.... pypec. Iš kitos pusės- yr ten kai ko, ką norėčiau, kad grąžintų. Tada viskas ok :D​ 

Atsakyti

Nu tai va, po skystos duonos pramuša apetidas sausai duonai, truputi užvalgiau, galiu parašyt :)

Neslepsiu, neapsidžiaugiau gavus vel Lace, bet matyt, jos tokia karma pakartot fejas po du kart :D Nu tada galvoju, kad nesikartot, tai kazka ant kaklo ir kazka is keramikos, turejau planu nulipdyt pati, bet musu tas burelis pastrigo del ivairiu mugiu ir pan, tai teko savo mokytojos keramikes darbu apsipatenkint. Abejojau, ar nebus vaikiška, nes jos tokie darbai žaismingi, personažiški, o Lace tokia solidi dama, tai rinkau pagal spalvą ir labiau klasikini, galvojau, jeigu ką tai dukros trys, kažkuriai patiks gal :)

Nu va, o šalis gime ekspromtu, du variantus jau buvau isbandžius ir išardžius, tai ligoninej trečią sugalvojau, siulus turejau jau, deja, jokios prabangos, jurbanginis merinas plius kid mochera, bet ji labiau žalesnė, tai todel nuskiedžia ir visa šali labiau į žalumą :) Mezgiau su malonumu ir kabliu, sesutes nugloste :D

Kai pradejau pakuot tik kilo mintis neišsiduot, nes labai palankios tam sąlygos, tai ir nebedejau nieko šarangiško :D

Tai va tokia istorija su geriausiai linkejimais, kad ir antrą kart :D Tikiuos kitais metais karma pasisuks, bet jei ne, tai vistiek kažką sugalvosiu dar :D

Atsakyti

Ačiū, Lace ir tau, kad ant savęs parodei, nes visas grožis ir tikimas pasimatė :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Šarange, o kaip tu jautiesi :4u: Ar ta skysta duona labai nualina?

Turiu pripažint, kad tikrai Lace tinka 🤗

Nea, viskas gerai, nedaug čia jos gaunu, palyginus, tik lengvai apsvaigus pabūnu, bet juokiaus jau šiandien, kad gal priprasiu ir prades patikt tokia būsena :D

Atsakyti

Neslepsiu, neapsidžiaugiau gavus vel Lace, bet matyt, jos tokia karma pakartot fejas po du kart :D Nu tada galvoju, kad nesikartot, tai kazka ant kaklo ir kazka is keramikos, turejau planu nulipdyt pati, bet musu tas burelis pastrigo del ivairiu mugiu ir pan, tai teko savo mokytojos keramikes darbu apsipatenkint. Abejojau, ar nebus vaikiška, nes jos tokie darbai žaismingi, personažiški, o Lace tokia solidi dama, tai rinkau pagal spalvą ir labiau klasikini, galvojau, jeigu ką tai dukros trys, kažkuriai patiks gal :)

Nu va, o šalis gime ekspromtu, du variantus jau buvau isbandžius ir išardžius, tai ligoninej trečią sugalvojau, siulus turejau jau, deja, jokios prabangos, jurbanginis merinas plius kid mochera, bet ji labiau žalesnė, tai todel nuskiedžia ir visa šali labiau į žalumą :) Mezgiau su malonumu ir kabliu, sesutes nugloste :D

Kai pradejau pakuot tik kilo mintis neišsiduot, nes labai palankios tam sąlygos, tai ir nebedejau nieko šarangiško :D

Tai va tokia istorija su geriausiai linkejimais, kad ir antrą kart :D Tikiuos kitais metais karma pasisuks, bet jei ne, tai vistiek kažką sugalvosiu dar :D

Sagelė labai net patinka  :wub: ir jokioms dukroms neduosiu  :D ta “solidi dama” turi savyje naivų džiaugsmingą vaiką, kuris negali atsispirti tokiems dalykėliams  :wub: ant solidaus šaliko tokia žaisminga detalė - pats tas  :D 

Šarange, aš tavim tikiu - tu ir trečią, ir ketvirtą kartą nepasišiukšlintum  :P 

Atsakyti

Aš vis grįžtu pasigrožėti Lace :wub: Toks jausmas, kad pati išsirinkai siūlus, sagę, viską, net neina patikėti, kad taip pataikyta per atstumą :wub: Butų smagu, kad ir kitos kiek įmanoma ant savęs pasirodytų, visai kitaip žiūrisi :4u: 

Šarange, smagu girdėti, ir tavo nuotaika man labai patinka, sakau  - tu nepaprasta moteris :wub:

Atsakyti

Nuoširdi, šiandien paturbintai ir jaučiuos ir del swapo ir  :rolleyes:​ sakau, matyt, pradedu įprast jau, ypač  kol lova ranka pasiekiama, viskas ok :D

Atsakyti

Nuoširdi, šiandien paturbintai ir jaučiuos ir del swapo ir  :rolleyes:​ sakau, matyt, pradedu įprast jau, ypač  kol lova ranka pasiekiama, viskas ok :D

Šaunuolė, taip ir toliau, džiaugiuosi :wub:


 

Atsakyti