Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

O woolus jau gavai?

Ner ir man nuo tavo žinučių pulsas nedažnėja :D

Niaaaa  :hmm: 

O vooooo jaučiu kaip dažnėja!!!!

Atsakyti

Aaachh....  :wub:  :wub:  :wub:  gavauuuu  :wub:  :wub: 


Pakentėkit pusvalanduką, palaikykit man podiumą, turiu greit šeimyną pamaitinti, o tada jau džiaugsiuosi iki valiai  :wub: 

Atsakyti

Tai vadinasi bus pasirodymas. Gerai, laukiam :ax:

Atsakyti

Labas vakaras :4u:

Net nesitikėjau, kad taip greit dovanos pabyrės :wub:

Nespėjau paspėlioti, bet beveik būčiau atspėjusi, kažkaip Rasytės iš kart atspėjau :wub:

Kepena, labai gražūs tavo siuviniai, labai originali mezginio skirtukų idėja :wub: :wub: :wub:

Rasyte, įmantri technika kakluošalo, spalvos olaiviškos, labai daili dovana :wub: :wub: :wub: Atrodė, kad tu ir siūlus iš karto turėjai, ir idėją, taip greit pagaminai, spartuolė, o kai paskaitai, tai, pasirodo, nemažai vargai norėdama įtikti savo mergaitei :4u:

Na gal spėsiu Lace fėją paspėlioti :wub:

Atsakyti

Aš visa laiminga jau čia pas jus  :wub:  Kol fotografavau, turėjau savo asmeninį laiką pasidžiaugti dovanėle  :wub: Mano Fėja pati pačiausia, išgirdo mano norus ir juos su kaupu išpildė  :wub:  :wub: 

Ar jau pasiruošusios demonstravimui?  :rolleyes:​ 

Atsakyti

:yahoo: taip

Atsakyti

:santa:

Atsakyti

Lace - tau liko minutė :D visos jau popcorn'ų prisikepė :D

Atsakyti

0,5 minutės :B

Atsakyti

Jau nebeliko

Atsakyti

Žinutę apie paštomate manęs laukiančią žinutę gavau pakeliui namo. Suabejojau truputį, ar čia tikrai swapas.  :unsure: Bet kai iš spintelės ištraukiau pakuotę, iš pirmo žvilgsnio supratau, kad čia mezgėjiški reikalai  :wub:

 

Priedas  IMG_2652.jpg   170,51KB   0 Parsiųsta kartų

 

Atsakyti

Įsivaizduojat, kaip sunku man buvo išlaukti, kol galėsiu išlukštenti dovanėlę?  :oh:

 

Viduje subtili labai kalėdiška neperkrauta dėžutė  :wub: Kaip tik tokia, kokias aš mėgstu  :wub:

 

Priedas  IMG_2653.jpg   126,72KB   1 Parsiųsta kartų

 

 

Atsakyti