Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Oi, tai kiek strioko ir Rasytei, ir mamukui buvo  :bigsmile:  :4u: , galiu įsivaizduot, nes ir pati striokavoju, tiesa, dėl kiek kitų priežasčių, bet.... O atrodo, kad kitoms, tai lengva :D, ypač Rasytei, kuri raz dva numezgė, pakartojo, išsiuntė ir niekada viešai nestradalino :D. O čia siūlai iš Amerijos, iš Anglijos, vau pasistengei  :wub:​ .

Atsakyti

ech.... kaip ir minėjau,, man ši savaitė darbe yr beprotizmo viršūnė

ir sutapk tu man taip....

būčiau neatspėjus....gražus ir tas ir anas....

ir žinutes net dvi šiandien gavau :D 

bet tik telia ir rimi

Atsakyti

Ups, pavėlavau į spėjimą, ir galiu sakyt kiek noriu, kad pirma mintis - Rasyte, vargu kas patikės😃 Bet kuriuo atveju, labai gražus daiGtas, ir visai nesuprantu kaip jis ten numegztas, o Kerpena dar pamato, kad kita kryptimi... Nu man tik tyliai toliau savo ripsus mezginėti. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kapseika: 04 gruodžio 2018 - 14:49

Na va, pavėlavau į gyvą transliaciją, teko "įrašą" peržiūrėti  :oh: Koookio gražumo dovana, pirma mintis buvo - vėl Žuviukas Olaivos Fėja...  :mirksiukas:  Paskui jau Rasytę įtariau... Tada jau savo nuojauta nusivyliau - kažkodėl galvojau, kad Rasytė mano Fėja bus  :mirksiukas:

 

Mano fronte kol kas tyla, jokio pranešimo negavau, tai nebent koks kurjeris į rankas įteiks.  :mirksiukas: Tai greičiausiai mano žvaigždžių valanda rytoj išauš  :bigsmile:​ 

 

 

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lace: 04 gruodžio 2018 - 14:35

O tai  kurjeris žino, kur kieno siunta įdėta, pasirodo - kaip įdomu.

Labai graži dovana -  o tai siūlo kokio ten prabangumo? :rolleyes:

O tas antras tai dar ir kita kryptim numegztas, kaip matau.

Nu ner labai prabangus, malabrigo arroyo, tik kad mano kaime tokiu nera.

Antrasis megztas taip pat kaip ir pirmasis :4u:

Atsakyti

Nu ner labai prabangus, malabrigo arroyo, tik kad mano kaime tokiu nera.

Antrasis megztas taip pat kaip ir pirmasis :4u:

Ten ta bangelė taip gražiai  susidėliojus nuotraukoj, galvojau, kad ten kiauras kraštas bangele užsibaigia. Bet net ir dabar žiūrėdama taip matau, :rolleyes:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 04 gruodžio 2018 - 14:40

Ten ta bangelė taip gražiai  susidėliojus nuotraukoj, galvojau, kad ten kiauras kraštas bangele užsibaigia. Bet net ir dabar žiūrėdama taip matau, :rolleyes:

aš irgi taip matau. vienam kakle bangos eina skersai, o kitam išilgai :hmm:

ta prasme, mezgimo principas tai tas pats, bet vat susiuvimo gal kitas :D

Atsakyti

Jusu akytes jus apgauna :D jie visiskai identiski, tik rudas be i cordo, nufotkinau nebaigta ir nesusiuta.

Atsakyti

Kol pauzė tarp dovanų, gal kuri prisimins ir primins, lyg ir buvo kalba apie lietuvišką patalynę pirktą internetu, kas, kaip, kur? 

Atsakyti

Jusu akytes jus apgauna :D jie visiskai identiski, tik rudas be i cordo, nufotkinau nebaigta ir nesusiuta.

Ai tai va kur šuo pakastas - kadangi nesusiūtas tai ir matosi  banguotas kraštas - o kito krašto sunku įžiūrėti, ar ten kraštas, ar lenkimas.

Atsakyti

Rasyte, kokia tu fajnai fėjukė, su vėju ir užuominomis!!! PS tavo daigtas ir man prie akinių tiktų, turiu vienus tigrinius su turkiu.     

 

O skarų ir kitų kakluošalų per daug nebūna. Baigiau šiandien anksti ryte savo alyvinį fyftvidį. Paskutinę eilę su karoliukais  :wub:  Gausiu leidimą fotosesinti?  

 

 

 

Priedas  IMG_20181204_155109_931.jpg   112,1KB   0 Parsiųsta kartųDrapanėlė

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 04 gruodžio 2018 - 16:07

Grožiai akim tas swapinis periodas. Nesiliaujat stebint.

Mano fronte vis dar nesklandumai. Emilis kažkokį virusą iš darželio parnešęs- padieniui vaikai bloguoja. Šnd viduriukas skambina grįžęs iš mokyklos, kad 38,6 termometras rodo. Ta proga grįžau anksčiau iš darbo. Pradiskutavau (antra diena iš eilės intensyviai) su vyriausiu apie mokslus. Sutvarkiau Gyčio spinta (nes kalnas išaugtų bliuskų). Verdu sriubą. Ir pagaliau prisėdau prie eglučių nėrimo. Tikiuosi spėt iki penktadienio.

Atsakyti