Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Man irgi ištrint neleidžia per telefoną.

Kaip smalsu, kas ten per žodis paslėptas :rolleyes:​ 

Atsakyti

Aš tai išvis nei vieno albumo nematau....

Atsakyti

Gadget :) šelmė...

Atsakyti

Aš tai išvis nei vieno albumo nematau....

jei telefone žiūri, ti nueini į mūsų kluba ir ten viršuj yra juosta Apie Pokalbiai Nuotraukos ir ... Man reikia pastumti juostą, kad pamatyčiau Albumai. Tada jau rodo. Kai įkelsim nuotraukas tada turi pradėti iš karto matytis

 

Jei kompe, tai  tada šone panašus sąrašas ir paspaudus Nuotraukos, viršuje atsiranda pasirinkimas Albumai

 

O kas pas mus administratorė?  Reikia, kad vieną ištrintų albumą, kol dar nepradėjom į abu kelti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 03 gruodžio 2018 - 20:59

Nu tai maniškis krūtesnis :lol: turi :victory2:

Akurat tokios karamelinės babinikę :D gal šiek tiek šviesenė, nei aš monitoriuj matau  :ax: 

Tik žinoma, kad medvilnė ir gana stora. Jei nieko labiau tinkamo nerasi, tai velkam :mirksiukas:

 Vat man akurat karamelinės reikia, bet mano šalčmiriam vaikui reikia vilnos  :rolleyes: ir spalvai panelė išranki, parodžiau Ristinos įkeltą ir taviškes visas tris - išbrokijo, sakė, kad reikia ryškesnės.  :oh: 

Olaiva, gal nuo rogučiu karamelinės spalvos būna?

Niuma, o pas tave kokios gražios vernitinės rudos nėra?

noriu gero siūlo, bet visai nenoriu milijonų mokėt, nes jokios garantijos, kad nešios “ilgai ir laimingai”  :oh: 

Atsakyti

 Vat man akurat karamelinės reikia, bet mano šalčmiriam vaikui reikia vilnos  :rolleyes: ir spalvai panelė išranki, parodžiau Ristinos įkeltą ir taviškes visas tris - išbrokijo, sakė, kad reikia ryškesnės.  :oh:

Olaiva, gal nuo rogučiu karamelinės spalvos būna?

Niuma, o pas tave kokios gražios vernitinės rudos nėra?

noriu gero siūlo, bet visai nenoriu milijonų mokėt, nes jokios garantijos, kad nešios “ilgai ir laimingai”  :oh:

patikslink tą karamelę vaizdais :) kaip to viršuj dešinio megztuko? buvo,o ar yra,reik užklausti ;)

Atsakyti

Va kokią spalvą išsirinko  :unsure: 

https://www.manosiul...lnes_siulai_s01

sudėties gal ir geresnės norėčiau, nors paauglei gal kaip tik geriau nešiosis  :unsure: 

Atsakyti

Lace bet tik sitos parduotuves spalvos pameluotos, jei is ju imyum tai gyvai geriau rinktis

Nu bent jau man ekrane nepanasios

Atsakyti

Man tai va karamelė: https://www.facebook...?type=3

Atsakyti

Spalvos  :bigsmile:

Kiekvienas ekranas rodo skirtingai, nu ir karamelės visų skirtingos  :D

Lace, vežkis tu savo užsakovę į siūlinę ir tegu pati renkasi  :D

Aš mezgiau savo mažiui iš MG pusmerinio  :mad2:​ no-no-no daugiau niekados gyvenime. Tik mano buvo plonas, mezgiau iš keturių siūlų. 

Atsakyti

As tik dabar parsiradau ir puoliau žodžio ieškoti  :ax: 

Kol žioplai daėjo indelį atsidaryti  :lol: 

Atsakyti

Spalvos  :bigsmile:

Kiekvienas ekranas rodo skirtingai, nu ir karamelės visų skirtingos  :D

Lace, vežkis tu savo užsakovę į siūlinę ir tegu pati renkasi  :D

Aš mezgiau savo mažiui iš MG pusmerinio  :mad2: no-no-no daugiau niekados gyvenime. Tik mano buvo plonas, mezgiau iš keturių siūlų. 

O kas su juo blogai buvo?

Atsakyti