Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Klausykit, iš kokio siūlo šiais laikais riešines mezgat?

3 gijos rogutinio merino.iš kitokių nemezgu

Atsakyti

Ačiū!

Rogutinio merino reikiamos spalvos neturiu. 

Bręsta reikalas Midaroj apsilankyt :)

kokios tau reikia? riešinėm gi atsukčiau ;)

Atsakyti

Sukelsit pačios nuotraukas ar man kelt? ( bet iš telefono laaabai nepatogu...)

Atsakyti

Labas vakaras :)

O jei kaip smagu po nedarbo,bet darbo dienos swapą rast  :wub: kerpena - super!!!!  :wub: aišku,.įspūdingiausiai tai gadget pavarė su dezinformacija  :lol: 

O aš pagalbos...  :4u: gal kas nors kartais turit nusirašę ar kaip kitaip išsisaugoję mano Braunio Burokevičiaus pyrago receptą? :4u:  aš gi gudruolė tik nuoroda naudojaus ir jau senokai bekepiau. Šiandien atsidarau  :cry2: visai nebereceptų puslapis ten  :cry2: ir niekaip nerandu to pačio ar bent panašaus... gal kas turit kur pasirašę? Restar, tu lyg kepdavai panašiai?

Atsakyti

Žiūriu net du albumai jau sukurti, tai gal vieną ištrinkit? Aš bent jau tel neradau kaip. Gal tik sukūrėjai leidžia ištrinti. Ar ten kokiai grupės administratorei.

Atsakyti

kokios tau reikia? riešinėm gi atsukčiau ;)

Juodos ir kupranugarinės rudos  :)

Atsakyti

Pinta, gal palaukim, kol ingriga ras žodį, tada jei ji nesukels, galėsiu aš. Pernai labai stebėjau, kad visos sukeltų ir sukelinėjau trukstamas, galiu ir šiemet pabūt stebėtoja.

Atsakyti

Juodos ir kupranugarinės rudos   :)

turiu...

Atsakyti

Pinta, gal palaukim, kol ingriga ras žodį, tada jei ji nesukels, galėsiu aš. Pernai labai stebėjau, kad visos sukeltų ir sukelinėjau trukstamas, galiu ir šiemet pabūt stebėtoja.

 

Liuks jei imiesi šio darbo  :wub:

o albumą aš sukūriau, pažiūrėjau nėr, iš naujo kūriau, tada jau 2 yra  :hmm:  :lol:  Bet man trint neduoda, administratorė gal ištrins vieną  :frusty:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinta: 03 gruodžio 2018 - 20:15

turiu...

Tai puolu ant kelių prie progos  :4u: 

Atsakyti

Tai puolu ant kelių prie progos  :4u:

parodysiu ryt dienos šviesoj.per kasiūlus jau siuntos nevyksta? :D

Atsakyti

Vyksta, bet kaSiulai man visai nepakeliui daba.. 

Ryt susirašom tada. Pasiderinsim :)

Atsakyti