Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kol dar niekad ant scenos neužlipo, turiu mezgėjišką klausimą. Mano paauglinis vaikas dar vieno megztinio užsiprašė   :B Labai jaučiuosi įvertinta   :D

Bėda tik ta, kad nori rudo    :hmm: Mano drakius tokios spalvos anei gijelės neturi

 

Megztinio nori kažkokio tokio - su pyne priekyje ir aukštu kaklu.   :unsure: Spalva - kaip viršutinio dešinėje.   :huh2: Aš pati tokios spalvos tiesiog nematau, koks čia siūlas galėtų būti ir gal kuri panašią spalvą kur matėt? 

 

Priedas  aa5f5521-9d1e-4bd6-aa88-adea073e0cf2.jpg   93,16KB   5 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Lace, labai mano skonio megztukai, tik imciau garstycia arba apatini :)

Esu berods macius pas berniukus panasiu spalvu ir mano siuliuose prabangybiu su kasmyru buvo, tik jauciu jau kaina gautusi nemaza, nes daug gijeliu reiketu :hmm:

Atsakyti

Lace, eini į mados garažą su paveiksliuku.... turiu šio bei to rudo, ale kiekio nebus, o ir atspalvis biškį ne tas. Pirkta MG ir Anykščių taške buvo.  o siūlo gryno merino nesiūlyčiau, nes nebus purumo pynėj. Patirtis kalba :D  Tai laukiam Gadgeto pašto transliacijos :bigsmile:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 03 gruodžio 2018 - 17:25

Gadgets jau eilėje, baigė darbus kaip kamanė: svariai ir garsiai.

Atsakyti

Pašte eilėje.

Atsakyti

Lace, Drops Nepal puikios rudos, siūlas minkštas, reiks dvigubo.

Atsakyti

Drops Nepal dvigubo  :blink:​ Gi jo metražas 75 m / 50 gramų, tai dvigubą jau šluotkočiais miagzt... 

Atsakyti

Lace, aš rudos irgi nematau, tai ir neturiu :). Pati jau kurį laiką svarstau apie šenilinį siūlą paaugliukei. Net matavosi savaitgalį tokį, kaimynų mergaitė iš HM turi. Stabdo tik tai, kad kažkaip tik poliesterinius randu Nako lyg yra ar kitų turkų, Phildar pas Saulės siūlą ir Siūlų damą, netgi kaina kaip neįprasto siūlo. Spalvų nemačiau, nes tik 1 ieškojau :) 

Atsakyti

Laukiam Gadget  :rolleyes: 

Link Olaivos dovanėlė pajudėjo, gal rytoj jau gaus  :hmm: 

į užjūrį jau pajudėjo, neaišku kada gaus  :P 

pas Lace jau pajudėjo  :rolleyes: 

Atsakyti

Khmmmm

Ponios, aCiprašau. Mano telefono gražutė drapanėlė tik atėjo. Pirmas mano pirkis be sesės iš Kinijos.

Atsakyti

Laukiam Gadget  :rolleyes:

Link Olaivos dovanėlė pajudėjo, gal rytoj jau gaus  :hmm:

į užjūrį jau pajudėjo, neaišku kada gaus  :P

pas Lace jau pajudėjo  :rolleyes:

oj oj,kaip neramu,bet labai laukiu :)

na ką,einu nd daryt: verslo planą apie foto studijos įkūrimą rašyt :wub:​ 

Atsakyti

Oi gadget nebijai iš sektoss  :tomato: ???  :lol:  :lol:  :lol: 

Atsakyti