Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Fėja, lipk ant podiumo


1. Liniuka

2. Kerpena

3. Limit

4. Restar

5. Lace

6. Šarangė

7. Zuviukas:)

8. Gadget3

9. Olaiva

10. Ingriga

11. Katuks

12. Faraway

13. Vincis

14. Šilingė

15. Ligvita
16. Rasyte_

Atsakyti

Jo žodžio teks ieškoti po darbo, nes dovana bagažinėje :oh:

O fėja tai labai nenorėjo prisipažinti :D

Atsakyti

Ir man įdomi mįslė su žodžiu 

Atsakyti

1. Liniuka

2. Kerpena

3. Limit

4. Restar

5. Lace

6. Šarangė

7. Zuviukas:)

8. Gadget3

9. Olaiva

10. Ingriga - nuo Kerpenos

11. Katuks

12. Faraway

13. Vincis

14. Šilingė

15. Ligvita
16. Rasyte_
 

 

Atsakyti

Net neįdomu, kai taip iš karto atspėja :blush-anim-cl:

Ir nealpkit, kad čia baisiai daug - juk šiaip tai tik mezginių krepšys ir mažas krepšelis - o ta kita terbikė, tai tik paprasčiausias krepšelis su dviem rankenom,  atsarginiams siūlams susidėti.   :) Be jokio pamušalo...

Ir daug jau čia siuvančių, tai žinot, kad pasiūti daug greičiau nei numegzti, tai taip jau, kad nieko čia baisaus nepridariau. o ingriga, kai apsiramins nuo pirmo įspūdžio dar ir brokų visokių pamatys.

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 03 gruodžio 2018 - 16:07

Net neįdomu, kai taip iš karto atspėja :blush-anim-cl:

Tai tik parodo, kad kai sitiek metu bendrauta, galima is gaminio atpazint :wub:

Atsakyti

Aš tai dar dvejojau :)

Atsakyti

O tai kas toj dėžutėj nuo kremo su "atspėk žodį"?

Atsakyti

O tai kas toj dėžutėj nuo kremo su "atspėk žodį"?

O tas žodis, kurio nesurado dar, tai daugiau dėl bajerio įdėtas, nors idėja buvo labai senai nešiota, bet įgyvendinimas tai visai šiaip sau. Bet pagalvojau, kad ant juoko įdėsiu.

Bet tai reikės palaukti, kol pati ingriga suras tą žodį.

 

Ai dar apie dovanų popierių. Kaip kažkuris čia sakė, kad siuntėja  berniuko iki 7 m.  mama. Tai mano mažiausiam berniukui jau 17. Aš pažiūrėjau ką turiu - pasirodė, kad labai man pagal spalvą tinka ir toks kalėdinis. Bet mano vaikai labai žvengė iš to popieriaus, kai paskiau, kad čia swapui supakavau. Bet vis tiek pagalvojau, kad tinka fėjų paštui.  Betgi ir sakiau, kad pakuotoja tai iš manęs nekokia :hihihi:

 

 

Bet tai ar išgriuvot iš tikrųjų visos? O tai jaučiuosi čia tokia vieniša ant to podiumo. Ar viso žinutes gavot staiga ir išlėkėt šturmuot paštomatų?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 03 gruodžio 2018 - 16:24

Kerpena, aš apšalus :wub: 

ir atsiprašau savo mergaites už kukluma busimos dovanos :)

Atsakyti

Ohoho, Kerpena :blink:  Va čia tai su trenksmu atidarymas :wub: 

Pirma mintis pamačius irgi tik Kerpena buvo, paskui lyg suabejojau, bet va :)

Kaip faina būt pirmai, atsipalaiduot gali :D

Atsakyti

Kerpena, visos staiga susirūpino savo dovanom ir įtemptai suka smegenis, kaip čia dar tą dovanėlę pagausinti  :oh: 

Kaip pati siuvanti, suprantu, ką sakai apie dovanėlės gaminimo laiką, bet vis tiek - tavo dovanėlė tokia gausi atrodo, kad nejučiom ima kilti stresas  :unsure: Aš pamenu pernai tą jausmą - siuvinėjau Frekei mažulyti biscornu, laiko prie jo praleidau tikrai nemažai, turbūt daugiau nei prie bet kokio mezginio būčiau praleidusi. Bet dovanėlė mažulytė.  :unsure: Tai po kitų "dovanynų" jaučiausi lyg būčiau savo mergaitę nuskriaudusi.  :unsure: 

Atsakyti