Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Mano naminis paštas civilizuotas, dirba iki septynių ar aštuonių.

Atsakyti

Labas.

tai suprantu šiandien swapo atidarymas!!!!

Atsakyti

Apie Gadget dovanėlę nieko nežinaaaaau  :hmm:  :yahoo: oi kaip laaaaukiu

o dabar salėj laukiu filmo su dar 4 pencininkais  :D  :D  :D  Vos ne asmeninis seansas

Atsakyti

Labas rytas,

Bet tai gal nerašykit, kurios išsiuntėt, o tai bus lengva atspėt, kad jau apsiskelbėt :D Nors, žinoma, yra ir tylenių, kurios jau viską išsiuntę :)

Sniegas gerai, šviesu, gražu, kol nepasidarys pliurzė vėl..

Vakar dekoravom Rusnės klasę, mokyklos erdves, bet kažkaip nepasijuto ta nuotaika, gal kad nauja klasė, mamos kažkokios kitokios :D ir mažai buvo mūsiškių. Bet va šiandien, važiuodama per tą šlapdribą, visai ta kalėdinė nuotaika pajutau, kad atslenka :D

Atsakyti

O tai gal man ne fėja, o ... fėjinas koks parašė?

Atsakyti

kas kur? žinutės jau?

ir aš gavau šiandien :D

iš sergu.lt

bet kai suskambėjo, tai pirma mintis buvo - jau :bigsmile: ?

Limit, tai galima visaip kaip pėdas gi mėtyt

dejuot, kad nieko nepadarei, kad neišsiųsi iki galo savaitės, o iš tikro jau būt suvaikščiojus iki siuntimo vietos sau ramiausiai

gali net ir Pinta nežinot tiesos :D

Atsakyti

Tai va ir sakau, kad gali visaip būt. Turim gi čia visokių pėdų mėtytojų :D

Atsakyti

Tai kad lyg niekas nerašo, kuri išsiuntė :hm: Tik gadget  prisipažino gavus žinutę iš pašto.

 

katuk, geras ten su tuo sergu.lt :hihihi: Gerai, kad man niekas žinučių nerašo šiandien, tai irgi pagalvočiau turbūt apie swapą.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 03 gruodžio 2018 - 11:31

Kerpena, ten kur pasilenkę vaikai - gaminosi šlykštukus - pūtė burbulus iš tąsios masės. 

Atsakyti

Oi, praeitą savaitę aš kasdien bent po 3 žinutės gaudavau su siuntiniais. Vienas į paštą, kitas į Omniva, trečias į LP express :). Kažkaip ir aliexpress ėmė į paštomatą atsiųsti. Ir dar liko visokių daikčiukų, kurie keliauja, tai nežinosiu kaip reaguoti gavusi žinutę -ar labai džiaugtis, ar ne :).

Atsakyti

Aš tai  kol kas nieko iš niekur nesisiunčiu, tai jei jau gausiu žinutę, tai greičiausiai iš swapo.

Mano bernai tai turbūt siuntinių rekordus sumuša visame pašte. Kartą šeštadienį paštininkė atnešė siuntinį ir aš atidariau atsiimti, tai sakė - jau čia taip dažnai pas jus siuntiniai. :)

Atsakyti

Tai tu laiminga, kad tau neša. Man nei menkiausio dalykėlio, telpančio į pašto dėžutę, nebeneša :( ir nėra kur prie pašto legaliai stovėti, tai metu gatvėj mašiną su avarine ir skubu, skubu, jeigu eina paskubėti, t.y. nėra bobučių mokančių komunalines paslaugas.... O tai bernai, ką, ir irgi iš Ali siunčiasi?

Atsakyti