Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Išvažiavau į kiną. Su dideliu laiko rezervu, kad viena pabūčiau, paslampinėčiau.. užėjau į knygyną, radau Haruki Murakami knygą su nuolaida. Kasoj pasirodė, kad piniginę tai namie palikau (po to, kai už gimtadienį atsisksičiau). Gerai, kad namai netoli. Spėjau sulakstyt.

Atsakyti

Labas vakaras, 

Šiemet jau ir aš suabejojau, ar vertėjo dalyvaut  :unsure: 

Ilgai mintis dėliojosi. Kankinausi, vienžo :D Galiausia nusprendžiau eiti savo keliu - paprastai, jokių įmantrybių. 

 

Svarbiausia, kad pati tokią dovaną norėčiau gaut :D Tai šiek tiek ramu  :rolleyes:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 02 gruodžio 2018 - 20:51

Svarbiausia, kad pati tokią dovaną norėčiau gaut :D Tai šiek tiek ramu  :rolleyes:

aš irgi esu tos pat nuomonės,bet labai steengiuosi įtikti spalviškai,kad būtų iš pageidaujamų spalvų sąrašo :)

radau gal prie ešis metus baktusą pradėtąnu ir ką,mezgu aš jį :D

Atsakyti

Nebereikalo Kazlas scenaristas. Geras filmas :) (šiaip į lietuviškus nevaikštau, bet šitą norėjau pamatyt).

Atsakyti

Galvoju, jei nepatiks dovana, galės grąžint siuntėjai :D

Atsakyti

Limit  :sutinku:​. Nuraminai ir mane bent kiek... Aš kasmet noriu įmantrybių, bet irgi per save neperšoku... 

Atsakyti

Bet kaip man patinka,kai prieš einant gult išgirstu:" mamaaaaa,o man rytdienai reikia projekto apie mano gyvūnus " :D

Atsakyti

Mano laborantas Priedas  received_2000526503327552.jpeg   83,14KB   0 Parsiųsta kartų

 

Vaivorykste Priedas  received_298329144124627.jpeg   96,54KB   0 Parsiųsta kartų

 

Gaminosi slykstukus Priedas  received_2232923283619014.jpeg   114,54KB   0 Parsiųsta kartų

 

Salto ledo efektai visiem patiko. Buvo ir daugiau veiksmo. Priedas  received_358777268032381.jpeg   69,17KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Nites paaiškinimas apie apvalų reglaną su skaičiukais. Detalus. Įdėjau ir į kambarėlį.

https://youtu.be/yIz...W-giz9J8RRG8Sb4

Atsakyti

Labas rytas,

Tylu kaip. Visos swapo pasirodymams ruošiasi, nes Pinta  sako, kad jau dovanos keliauja. :)

Ar užsnigo? Tik niuma nemiega visiškai.

 

O kas ten tas žalias, kur vaikai su šiaudeliais prilinkę? Ten kažką gerti iš vidaus reikėjo?

 

 

Pro mano langą labai gražiai sninga.

 

O Rotušės eglė kažkokiais neproporcingai dideliais papuošalais papuošta.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 03 gruodžio 2018 - 08:28

labas rytas :)

mezgiminis ir maisto gaminimo savaitgalis buvo :) geras ir trumpas kaip visada :D

tik durnelė nemiegotą naktį sau susiorganizavau, iki 2 belen kokias melodramas žiūrėjau :D

Atsakyti

Aš tai šiaip savaitgalį gerai išsimiegojau, bet užtat vakar atsiguliau apie pusę 12 ir niekaip užmigt negalėjau. Vis visokios mintys sūkuriais sūkuriavo. Vienas išvaikau, kitos užplūsta. Jau atrodo migdausi, bet niekaip. Dar tikrai mačiau, kaip pusė pirmos buvo.

Šiandien dar kol kas nealpstu, tai matyt tas savaitgalio rezervas gelbsti.

 

Vakar pažiūrėjau visai gražų filmą Legenda apie pianistą.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 03 gruodžio 2018 - 09:13