Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Faraway, užsienio kalba :mirksiukas:

1 стакан кефира

1 яйцо

3 ст.л. манки

3 ст.л. майонеза (можно растительного масла)

1 ч.л. соды

1 ч.л. сахара

0,5 ч.л. соли

1 стакан муки

Тесто по консистенции должно получиться как густая сметана. Начинка - любая, не требующая длительного приготовления. У меня - банка рыбных консервов (сайра натуральная), рыбу размяла вилкой и добавила обжаренный лук.

Форму (у меня 25 см) смазала маслом и посыпала манкой. Выложила половину теста, разровняла, сверху равномерно выложила начинку и накрыла второй половиной теста (тесто выкладывала столовой ложкой и аккуратно размазывала). Выпекала в горячей (220-240 градусов) духовке где-то 20-25 минут. Вот и все!

Įdarą paildžiau tarkuota morka, pjaustytu saliero stiebu. Žuvį galima pakeisti rūkyta višta arba bet kokia virta rūkyta mėsa.

Atsakyti

 Laba

Parsibaladojau namo, migdau mažę.

Keliu sąrašą dalyvaujančių, galit spėliot savo fėjas. Įdomu bus paskui pažiūrėt ar pataikėt kuri.

1. Liniuka

2. Kerpena

3. Limit

4. Restar

5. Lace

6. Šarangė

7. Zuviukas:)

8. Gadget3

9. Olaiva

10. Ingriga

11. Katuks

12. Faraway

13. Vincis

14. Šilingė

15. Ligvita
16. Rasyte_

Atsakyti

aš įtariu,kad mano fėjos Kerpena arba Vincis ...

Atsakyti

Instagrame tai kiek zinau kazkuri rusaite vercia aprasymus bet salyga yra kad nusiperki originala, tada jai sumoki ir isvercia

O jei tiesiog jos pacios nusiperka originala, isvercia ir ji perpardavineja dar gi pigiau cia jau kazkaip...nesazininga ko gero 😆

Ir ne del to kad vertimo paslaugos turi but mokamos o del to kad svetima aprasyma tegu ir isversta pardavineja

Atsakyti

Mano telefonas irgi tam tikrom situacijom nosiniu neleidzia rasyti :) tai reiskiasi, kad jame gyvena bugas :) ir kad ir kaip noretum- nesigaus tos nisines rasti :)

del fejos ideju ir spelioniu 0. Gal del to kad visiskai nesvarbu kas :) ir kol kas ties dovanojama dovana mintys sutelktos

Atsakyti

Sveikos

Dėl fėjos 0 minčių :unsure:

Atsakyti

Ir del vaiku ir dideliu jau stovi egle :) lemputes riek dar nupirkti Iki pilnos laimes :)

 

Ten ant kedes ir Redis matosi pradetas :) kazkaip netycia susiderines su eglute :)

 

Priedas  80326250-6BB9-4D63-B061-23584DF44B15.jpeg   625,37KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Nai nai nai, jau kelios dovanėlės išsiųstos  :rolleyes: 

Atsakyti

As speju, kad mano feja Zuviukas arba Gadget :wub:

Grizau is darbo susirinkimo, apsisuku ant kulniuko ir vel i darba :unsure:

Atsakyti

Oi, aš tai neišsiunčiau ir pasižiūrėjau, kad neturiu elementarių detalių. Tai ir supakuot neišeis. 

Atsakyti

aš tai jau supakavau,smagiausia dalis ♡ tik nufotkins ta,kuri gaus,kad ir patamsy,ar pavėsy :D

Atsakyti

Pagaliau gimtadieniai baigesi. Bus galima egla puost. Kazkaip tokia tvarka nusistovejus pas mus gaunasi :) 

Tarp kitko, pakviesta animatore idomiau laboratorinius eksperimentus pravede, nei kai buvom 6tam forte per Viliaus irgi 9ta gimtadieni.

Atsakyti