Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nite nu, girdejau girdejau bet gi durnele nusorendziau aklai aprasymu vadovautis Siaip nelaiko siulas stulpeliu ir bijau per nauja numezgimas nepades...

 

Restar va butent rekomenduoja pradet nuo pagalbinio siulo

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 02 gruodžio 2018 - 11:54

Kaunas - tai ar sulaukėt sniego?

Aš šiemet turiu mažą įtarimą, nors dažniausiai niekada negalvoju, nes perdaug susirūpinusi savo dovana esu. 

Vakar mačiau tokią tobulą pakuotę, kurią būtinai būčiau panaudojus, jeigu būčiau gavus Olaivą :). Gaila nenufotkinau, nors po to būčiau parodžiusi :).

Liemenei reikėtų išiminėt rankovės, trikampį kaklą ir.... stop... Nes turiu tik 5 kamuoliukus, reiškia reikia atskirai abi puses megzt ir užsirašinėt. Gal geriau dar kamuoliukų eisiu pasivyniot... 

kur ir ką matei? net smalsu,gal man fotografuojant buityje praverstų,o ne pakavimui :D

Atsakyti

Lyg snyguriuot bandė, bet tikrai ne balta.

Atsakyti

Restar,taip,lininis,nenusitampė.aš jį net dabar nešioju po pūkine striuke,nes mokykloj šilta būna

Atsakyti

Gal nelabai pravers :). Fotoaparato formos dėžutė :D, net nežinau, ar metalinė, ar kartoninė, nepačiupinėjus. Mergos Vagos knygyne tampė. 

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Darbinga man si savaite, ner kada nei megzt, nei pliurpt, tai prisiduodu, kad viska seku tik nesireiskiu :D

Aš tai visiškai jokių įtarimų neturiu :unsure:​ 

As turiu dvi kandidates :rolleyes:

Atsakyti

Aš tai vakar bandžiau nusipirkti tą uoginį paprastą megztuką iš rusaičių, nes daug pigiau, bet kažko nepavyko... 

Jūs man nesusipratėlei paaiškinkit. Ar rusės nusiperka originalų receptą, jį išverčia ir pardavinėja pinigus sau imdamos :hmm:​ 

Atsakyti

Labas

Vakar diena buvo daug mezgimo ir daug pliurpalu.

Kas mano fėja nežinau.

P.S. Mano iphonas kažkodėl kartais nosiniu neduoda rašyti🤔

Atsakyti

Jūs man nesusipratėlei paaiškinkit. Ar rusės nusiperka originalų receptą, jį išverčia ir pardavinėja pinigus sau imdamos :hmm:​ 

Matyt, kad taip. Už 220 rub. 

Atsakyti

Nite nu, girdejau girdejau bet gi durnele nusorendziau aklai aprasymu vadovautis Siaip nelaiko siulas stulpeliu ir bijau per nauja numezgimas nepades...

Restar va butent rekomenduoja pradet nuo pagalbinio siulo

Netamprus siūlas, nelaikantis stulpelių - labai pažįstama :D

Dėl derėjimo su rankogaliais ir apačia, pamegzk 2x2, o jau tada juos nuleisk i-cord'u :rolleyes:

Atsakyti

Jūs man nesusipratėlei paaiškinkit. Ar rusės nusiperka originalų receptą, jį išverčia ir pardavinėja pinigus sau imdamos :hmm:​ 

Sakai vertimo paslaugos turi būti nemokamos?  :D 

Labas rytas.

Atsakyti

Nite ar gali priminti pyrago recepta su tunu. Pagrindas tešlos darosi su kefyru. Niekur nerandu. 

Ačiū.

Atsakyti