Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

koks sniegas ? kur sniegas? pas mumi žalia traškanti žolė Širdys geras filmas,retas lietuviškas dabar būna su mintim ir be pypt pypt :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 01 gruodžio 2018 - 19:05

Aš irgi noriu tas širdis pamatyt. Visai neseniai,  tik prieš kelias dienas apie filmą sužinojau ir dar paaiškėjo, kad geros pažįstamos sūnus ten vaidina. Koks mažas pasaulis.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 01 gruodžio 2018 - 19:21

Labai mielas, jaukus filmas. Frazė "o dabar man​ kimba" tokia.... BenaiplaukiamįNidą lygio.

Atsakyti

Midaroje yra rankom dažyto plono merino. Hapsalu.

Sruoga 4,50.

Žalių nebėra.

Atsakyti

Labas 

Tai pakuojat visos intensyviai 😀

O as sprendziu ka su kaklu geletojo daryt, pamezgiau viena rankove, bo kartais rankoves sutvarko reikalus, vistiek vepso tas kaklas

Ko gero paprasciausias budas nukirpt atnara is virsaus ir megzt icordu, bet klausimas kaip ziuresis visur kitur apdaila stulpeliais 2×2 o cia icordas 

Atsakyti

Labas 

Tai pakuojat visos intensyviai 😀

O as sprendziu ka su kaklu geletojo daryt, pamezgiau viena rankove, bo kartais rankoves sutvarko reikalus, vistiek vepso tas kaklas

Ko gero paprasciausias budas nukirpt atnara is virsaus ir megzt icordu, bet klausimas kaip ziuresis visur kitur apdaila stulpeliais 2×2 o cia icordas 

Jei jau nukirpsi atnarą, tai gali ir iš naujo numegzt. Siauresnę ar kokios ten tau reik :rolleyes:

O tai negirdėjai nėkart, kaip teta Olga prisakė megztinius nuo viršaus pradėt :P

Atsakyti

Taigi Qqtės ir yr nuo viršaus su visa žakardine koketka.

Aš tai pakuoju ir galo nesimato :B​ 

Atsakyti

Labas, 

Tai ar sulaukė kiti miestai sniego? Maniškiams jau parneštos rogės ir pašikniukai.

Kaip teta Olga rekomenduoja? Turbūt ant pagalbinio siūlo, kad paskui galima į viršų primegzti pagal poreikį? 

Atsakyti

Vakar 10 kartu bandžiau tą eglutę. Iš 1 siūlo, iš 2, su užmetimo, be užmetimų, kabindama už nugarinės 'kojos', apkabindama visą stulpelį.....

Panašu, kad atradau man tinkamą variantą, bet jis skirsis nuo originalo. Originalas įtariu, kad be užmetimų. Aš darau su 1.

Nuo 13 val vėl vaikų balius.... dabar jau paskutinis iki Kalėdų. 

Dar tikiuosi po jo išsileist save vieną į Širdys.

Atsakyti

kaip užsimaniau megztuko nuo viršaus megzto su kokiu rašteliu viršuj,pereinančių spalvų...mmm...kažko panašaus į šitą :

DSC_4692_medium2.JPG

paspėliokim,ar įtarimų turit,kas jūsų fėja ? 

Atsakyti

Aš tai visiškai jokių įtarimų neturiu :unsure:​ 

Atsakyti

Kaunas - tai ar sulaukėt sniego? Aš šiemet turiu mažą įtarimą, nors dažniausiai niekada negalvoju, nes perdaug susirūpinusi savo dovana esu.  Vakar mačiau tokią tobulą pakuotę, kurią būtinai būčiau panaudojus, jeigu būčiau gavus Olaivą :). Gaila nenufotkinau, nors po to būčiau parodžiusi :). Liemenei reikėtų išiminėt rankovės, trikampį kaklą ir.... stop... Nes turiu tik 5 kamuoliukus, reiškia reikia atskirai abi puses megzt ir užsirašinėt. Gal geriau dar kamuoliukų eisiu pasivyniot...

Olaiva, primink, o tas tavo grožis lininis? Nenusitampė?

 

Aš tai vakar bandžiau nusipirkti tą uoginį paprastą megztuką iš rusaičių, nes daug pigiau, bet kažko nepavyko... 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 02 gruodžio 2018 - 11:55