Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

http://www.li.ru/int...s/post411302115

 

Atsakyti

Labas

kada issiusti ir ad nezinau. Musu makaluotoja mus apleido kazkaip.🤔

Atsakyti

Kiek prisimenu, siunčiam pirmą gruodžio savaitę. Tai gal jau galima?

Atsakyti

Aciu Liniuka  :wub:  :angel2:

Atsakyti

Laba, laba, neapleidau, viską suskaitau  :rolleyes: 

Manau nereikia visoms vieną dieną išsiųst, taip ilgiau džiaugtis galėsim. Ar visos pritars - gal per kitą savaitę siųsti reiktų, kada kuriai išeina  :) 

Atsakyti

Aš tai tikrai manau, kad gerai, kai dovanos labiau pasiskirsto laike ir spėji visomis pasidžiaugti, o ne kai prie scenos eilė laukia pasirodymui. :) Todėl man atrodo, kas jau pabaigė, gali laisvai siųsti, o kam dar trūksta tos paskutinės nakties, tegu laisvai pabaigia. 

Ir dar gerai būtų, kad prieš išsiųsdamos nufotografuotų dovaną, kad paskui nutikus, taip, kad tamsoje gavėjai nuotraukos nesigauna, būtų galima aiškesnių nuotraukų turėt. :ax: Nes aš tai tikrai nemoku tamsoje fotografuot,

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 01 gruodžio 2018 - 15:59

prasau mano mergaite neskubet man siust, nes savaites ptadzioj tris paras busiu iskritus is realybes, tai nei adekvaciai pasidziaugt, nei normaliai parodyt nesigaus

Atsakyti

Man galima siųsti, fotkint ir kvykt man netrukdo anei evropinės konferencijos, anei trepsintys klientai.

Aš JAU BEVEIK ŽINAU, kaip pakuosiu!!!!!

Atsakyti

Žadėjau tęsinį...

Paskui pagalvojau, mes gi kaip SEKSAS IR MIESTAS, ir dar + mezgam!!!!!!

Aš po sporto ir masažo, eisiu į ŠIRDYS ir pavojingai myliu visą pasaulį.

Atsakyti

Ir kodel pavojingai?

Žadėjau tęsinį...

Paskui pagalvojau, mes gi kaip SEKSAS IR MIESTAS, ir dar + mezgam!!!!!!

Aš po sporto ir masažo, eisiu į ŠIRDYS ir pavojingai myliu visą pasaulį.

Atsakyti

Labos, šiandien iš ryto skubiai priviriau katilą barščių ir visą dieną bastėmės bei išlaidavom su panelėm. Kito karto greit gal nenorėsiu :). Iš pradžių viena susiraukus buvo, paskui jį perėjo į euforiją, tada kita susiraukė, nes pavargo, kol sesė skudurus matavosi. O aš labiausiai pavargau nuo stovėjimo, kol jos trynėsi visur ir aikčiojom ir visko norėjo, ir po kelių valandų trypinėjimo suankštėjusių batų...  Toks tikras mamadukradienis.

Užtat kokia palaima namie kojas ištiest... Judėsiu jau ir prie mezginio žalio. 

Šiaip tikrai nuostabu, kad sutapo pirma žiemos dieną su sniegu. 

Atsakyti

Vakar su MB matem Kauno egle- grazi (Vilius isleido mudu is namu, sake- vaziuokit).

Atlaikiau gimtadieni su giminem.

Rytoj dar laukia vaiku (klasioku) balius. Bet ten- picos, tortas ir pakviesta animatore (pazistama, kuri veda gimtadienius). Ji praves su cheminiais eksperimentais.

Atsakyti