Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas

swapas tuoj prasides o mano dovana nepakuota. Nai nai nai 😂

Atsakyti

https://www.lillelii...arland-pattern/na ir koks cis iskilus rastas tu egluciu. Gal uzmate kur? Ar tik priklauso kur kabini vaseli? Pageidautina pagamint betvkokia eglute i darzeli. Ideja man patiko.

Atsakyti

cia vadinami iskilus stulpeliai, reikia stulpeli apkabint pries tai buvusios eiles... Nu nemoku as paaiskint, nors siaip elementaru :)

Atsakyti

https://www.lillelii...arland-pattern/na ir koks cis iskilus rastas tu egluciu. Gal uzmate kur? Ar tik priklauso kur kabini vaseli? Pageidautina pagamint betvkokia eglute i darzeli. Ideja man patiko.

Faina idėja. Ir man atrodo kad čia visai paprastai: pradėta nuo viršūnėlės kokie 4-5 žemi stulpeliai į "magic ring", kad skylės nebūtų ir tada suki ratu,tik nėrinį reik laikyt tarsi nertum iš vidaus. Hm... nežinau kaip čia paaiškint... dažniausiai neri žiūrėdama į daikto išorę, paradinę pusę,o čia man rodos reik iš vidaus ir nerdama žemus stulpelius kabini į priekinę pynutės kojytę. Vis nepamiršti pridėt akių.

Reiks pabandyt savaitgalį, jei nepamiršiu :)

Atsakyti

Oi ne! Čia gal dar paprasčiau :) plokščios čia gi jos :) tai tiesiog apsisukinėji ir kabini už užpakalinės kojikės ir tiek. Vidury kiekvienoj eilėj iš vienos išneri tris. 

Atsakyti

Tai kada reikia jau siųst :hmm: Nuo pirmadienio?

Dar nepakuota :B​ 

Atsakyti

labas rytas

Mano irgi dar nepakuota, ir nieko gero nesugalvoju :oh:

o issiusti reikia iki 7d. :hmm:

Atsakyti

LR :)

aha pakuot reik... sunki cia dilema :)

Atsakyti

Sveikos sulaukusios žiemos. Ir kalendorius, ir gamta šiemet  susivienijo - toks tikras akstyvos žiemos rytas  su lengvu sniegu, šaltuku ir būriais skraidančių juodų paukščių.

Labai gražų eilėraštį saulėlydis feisbuke parašė. :wub:

Atėjau pažiūrėt, gal kartais swapas jau prasidejo :hihihi:

Atsakyti

Aš tai geriau dvi dovanas pagaminčiau negu vieną supakuočiau :B  Tai mano mergaitė turėtų nesitikėti originalumo :B​ 

Atsakyti

Gimtadienio maratonas tesiasi. Gyciui 9, Emiliui vis dar svente ir dvieju mociuciu, kurios atvaziuoja sveikint- gimtadieniai (vienos snd, kitos uz savaits)

Priedas  received_346151829268523.jpeg   51,05KB   0 Parsiųsta kartų

 

Armonika paruosta. Eisiu veida piest.

Priedas  received_263314241021823.jpeg   128,72KB   0 Parsiųsta kartų

 

Vakar klasej buvo foto pamoka. Fotografavosi :) 

Priedas  received_208981506675272.jpeg   97,44KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Help!!! 

Nerandu niekaip Redy schemos. Kambarely irgi neradau :( kompe turejau irgi neradau :(

gal kas galit padeti?

Atsakyti