Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

https://www.ravelry....ibrary/dillon-2

Atsakyti

Jeigu kas pirks recepta - mielai prisijungciau :4u:

Labos :4u:

Dirbu..nemezgu... kazkas nuotaika pavoge, tai norisi tik miegot :huh2:

Atsakyti

Ahoy :4u:

 

šiandien truputį strioko apturėjau - pamaniau, kad mane swapas Ištiko anksčiau laiko visai nepasiruošusią :oh: gaunu dieną sms, kad manęs prie Savanorių Rimi paštomato autobusėlyje laukia siunta (nes paštomatas pilnas). Suku galvą, kas tai galėtų būti - tokio paštomato adreso niekam nesu nurodžiusi. :unsure: pradedu įtarinėti sektą, ypač Gadget, kuri gerai žino kur aš dieną reziduoju. :unsure: Keliauju pasiimti siuntinio neramia širdim. Vyrukas ilgai knisasi po siuntiniu ir niekaip neranda maniškio :huh2: skambina į “centriuką” ir paaiškėja, kad gavau klaidingą sms, siuntia manęs laukia prie namų paštomato :oh: tada jau suvedu galus - atkeliavo mano kašššmyrai ir Latvijos :bigsmile:

 

Priedas  600F5416-FAB5-4C80-BC40-B68975B4A806.jpeg   141,29KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lace: 29 lapkričio 2018 - 21:22

Prasimezgiau vieną mėginuką, išplovus taip gražiai pūkas pakilo :wub: Dabar pati sau pergyvenu, kad gal per mažai nusipirkau - 300g gali neužtekti megztukui. :unsure: ką manot? :hmm:

 

Priedas  CB8AE65D-9A5D-46AE-B953-56FFFC2558B2.jpeg   116,24KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Lace kokio storio jamei?

100/500?

Turi uztekt, 1500 metru manau jei nebus didelis oversaizas

Atsakyti

Nu kašmyrai  :wub:  ale man liūdnokų spalvų.

Ta uoga iš priekio nesužavėjo.

Už tat koks relaksas :wub:  paėmiau Vincio kūrinį.... malonumas tiesiog. Ir spalvos ir jausmas

Bus matyt kas gausis, bet kol kas nenoriu net galvot, kad kas blogai

Atsakyti

Laba

prajuokino Lace išgąstis dėl ištikusio swapo  :D

bet kaip greit laikas bėga, tuoj lukštensim grožius, seksiu siuntas  :wub:  oi laukiu

Atsakyti

Lace kokio storio jamei?

100/500?

Turi uztekt, 1500 metru manau jei nebus didelis oversaizas

Aha, tikrai gi  :D  iš tokio metražo tai visa kišenėta teoriškai turėtų išeiti. O aš oversaizo tikrai nemegsiu. Ačiū, kad paniką laive nuraminai  :4u: 

Nu kašmyrai  :wub:  ale man liūdnokų spalvų.

Spalvos nuotraukoje gerokai papilkintos. 

Pirkau gi ne tau, tai neliūdėk. 

Dar paklausk Nitės apie “liūdnas” spalvas.  :mirksiukas: 

o šiaip jau šį kartą gavau būten tai, ką įsivaizdavau perkanti  :wub: spalvos, kurias mačiau ekrane, visiškai atitiko gautoms  :wub: Niekur aš nuo savęs nepabėgsiu, net ir nenoriu bandyti.  :rolleyes: 

ir beje, pirma ritė iš kairės - linas  :rolleyes: 

Atsakyti

Tas Dillon - labai mano skonio megztukas, net ir priekis. Ir spalva ♥. Bet net nežinau ar baisiai to recepto jam reikia. Jeigu ką - galėčiau prisidėti irgi, nes net žinau siūlus, iš kurių megzčiau. Pečių linija greičiausiai panaši, kaip ir Girlfriends cardigan, ant Icordo primegzta nugara, tik priekis kitaip. 

Lace - kašmyrai ♥, viliuosi kada nors gauti pačiupinėti.  Qqtėės čiupinėjimo jausmas irgi nerealus buvo ♥. Linas tai nelabai jaudina. 

O aš iš Mano siūlai prisipirkau truputį moheros, nes iš paveiksliuko atrodė tokia pati, kurios turiu, bet įtariau, kad trūks man jos. O paaiškėjo, kad skirtinga visgi spalva :(.... O jau taip norėjau pradėti sau tą cardiganą ripsinti... Raudoną :).

Atsakyti

O tu matai, o tas spalvas kurias as emiau mano ekranas buvo pasviesines, ir paskaistinee, gavau kiek tamsesnius ir pilkesnius nei tikejausi, bet vistiek man grazius 😉

Atsakyti

Labas rytas

Nu grazus  grazus tas Liniukos noras.

Atsakyti


Dar paklausk Nitės apie “liūdnas” spalvas.  :mirksiukas:

Aha :bigsmile: Nite - svarus argumentas, dyyydelis toks :lol:

O šiaip spalvų geriau nekomentuot :rolleyes: nes nu labai jau asmeniškas reikalas :D

Va kaip qqutė saviškėm džiaugiasi, o aš kai tokias ir panašias pamatau, išvis nesuprantu kam gerą daiktą tokiom negražiom spalvom dažyt :lol:

Atsakyti