Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Schemų drakių pamiršai  :mirksiukas:

Aš marinu šitą badu :P nebekaupiu beveik nieko. Tik paveiksliukus  kaip idėjas.

Nė vienas daiktas, numegztas pagal schemą ar aprašą, man netiko :rolleyes: reik viską pagal save perdarinėt  :D 

Atsakyti

Kerpena,mezgimo knygų ;)

Atsakyti

Šiandien dirbu iš namų, ta proga pasisiuvau suknelę :D  Esu labai patenkinta, bet nuotraukos nelrašykit, nes vis tiek matysis tik pilkas debesis :D  Ačiū Žuviukui už įkvėpimą :4u: 

Niuma, garinio lygintuvo ir aš noriu. Bandžiau kalėdų seniui užuominas mėtyt, ale jis po egle naujus namus padėjo, tai sakė daugiau dovanų nebus :B 

Atsakyti

Nu alia geras darbas vadinasi iš namų :D o jei klausyk darban taip siuvamąją nusinešt :D

Atsakyti

Laba diena, 

Kerpena, tai atvaryk pas mane į namus kartu su savo mašina ;) Gal sumeistrausim ką nors :D

Atsakyti

Nu alia geras darbas vadinasi iš namų :D o jei klausyk darban taip siuvamąją nusinešt :D

Tai va, kad darbas iš namų toks ir gaunasi. Skubius darbus pasidarai, į laiškus atsakai, o visas kitas laikas sau :D  

Atsakyti

Qqte, kiek pirkai to kašmyro su pinetkom? Galvoju kiek reiktų megztukui :hmm: 

Atsakyti

Liniuka, inmesk nuorodą - aš gi pamenu, kad moku pirkti siūlus, o kažkas man numezgė DU komplimentų sulaukusius megztukus  :wub:  :wub:  :wub:  :B​ 

Atsakyti

Liniuka emiau 300 gr, megsiu dvigubu

Atsakyti

OMMMMM :wub:

 


Pridėta:

Atsakyti

Uoginė spalva bais graži.bet ta siule nugaroj atrodo......nepatikimai.Kažin ar tik vaizdas ar ir jausmas ,kad ar tai puses sumaisytos ar nutempta is priekio.

Bet,spėju,nepabandžius nežinosi

Atsakyti

O nuoroda?   O priekis

Esmi išsinkta kaip kokia citrina į arbatą....

Atsakyti