Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nite, parodyk, kas per vyniotuvas?

Atsakyti

Nite, parodyk, kas per vyniotuvas?

jumbo-wool-winder-500x500.jpg

Atsakyti

Čia labai išpasakoja viską :D radau vakar , kai ieškojau kaip siūlą įvert

https://www.youtube....h?v=LWQauIYgd2s

Atsakyti

Galvojau, gal 2 kamuoliukus iškart vynioja ar pats sukasi :). Pasakysi, kas jo per privalumai. Poliklinikoj eilėj sėdžiu, tai youtubės nežiūrėsiu, o paskui pamiršiu.

Mano dalykai iš Aliexpress kasdien eina irgi. Vienas į paštą, kitas į paštomatą, vakar net kurjeris atvežė.  Visokie šūdniekiai. Dalį prieš 11.11 pirkau, nes buvo tokia pat arba kelių ct skirtumo kaina, norėjau kai ką tikrai gauti iki Kalėdų. Vieną dalyką pareklamuot norėčiau, bet po swapo. To daikto nedovanoju, bet su jo pagalba 1 dalyką padarysiu, tai per greit išrišit, jei dabar parodyčiau :)  

Atsakyti

Teme video sako, jog privalumai tokie, kad yra didesnis, todėl galima suvynioti didesnį kiekį, ypač storesnių siūlų, tyliau sukasi, greičiau vynioja ir  galima pritvirtinti prie storesnio stalo, nei tą mažąjį. Nors nedideliam kiekiui, ypač plonų   siūlų, geriau rinktis mažąjį.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 29 lapkričio 2018 - 13:11

:D pradėsim prie virbalų kaupt ir kitus įrankius? nes gi - skirtingiems siūlams skirti.

Atsakyti

Siūlų drakius, virbalų drakius, vyniotuvų drakius... Koks dar? Mezgimo mašinų? Mano drakius turi vieną. :lol:

Atsakyti

knygų drakius <3

Atsakyti

Kerpena, taip jos ir "nepasikūrei"? Bais norėčiau tau padėt, bet Silverio nesu čiupinėjus... Kai pagalvoju, kad savo mašinos niekada nebūčiau įvaldžiusi, jeigu ne mano vyro kantrybė.... Tik jo dėka sužinojau, kad viskas su ja gerai, tik įnorius reikia perprasti, ir tiek. Nei vienas gyvenime mašinos nečiupinėję :)

Gaila, kad neturiu patogaus mezginio, būčiau kokią valandėlę pamezgus, kol laukiu. Truputį pasėjo nerimo, bet gal nepasiteisins.

Atsakyti

knygų drakius <3

 Tai tų drakių įvairiausių gali būt, aš čia su mezgimu  susijusius bandžiau įsivaizduot.:)

Kerpena, taip jos ir "nepasikūrei"? Bais norėčiau tau padėt, bet Silverio nesu čiupinėjus... Kai pagalvoju, kad savo mašinos niekada nebūčiau įvaldžiusi, jeigu ne mano vyro kantrybė.... Tik jo dėka sužinojau, kad viskas su ja gerai, tik įnorius reikia perprasti, ir tiek. Nei vienas gyvenime mašinos nečiupinėję :)

Gaila, kad neturiu patogaus mezginio, būčiau kokią valandėlę pamezgus, kol laukiu. Truputį pasėjo nerimo, bet gal nepasiteisins.

 Tai vieną dieną su sūnumi išbandėm, nepavyko, tai ir stovi. Net noras nebekyla. Vis dar turėjau mintį, kad Limit, kada į parduotuvę savo atsiveš ir galėsiu nueit pažiūrėt, kai mezga jos. Bet paskui Limit darbą pakeitė, tai taip ir liko.

Atsakyti

Siūlų drakius, virbalų drakius, vyniotuvų drakius... Koks dar? Mezgimo mašinų? Mano drakius turi vieną. :lol:

Schemų drakių pamiršai  :mirksiukas: 

Atsakyti

Teme video sako, jog privalumai tokie, kad yra didesnis, todėl galima suvynioti didesnį kiekį, ypač storesnių siūlų, tyliau sukasi, greičiau vynioja ir  galima pritvirtinti prie storesnio stalo, nei tą mažąjį. Nors nedideliam kiekiui, ypač plonų   siūlų, geriau rinktis mažąjį.

Tobula santrauka :D neturiu ką pridėt :D

 

:D pradėsim prie virbalų kaupt ir kitus įrankius? nes gi - skirtingiems siūlams skirti

O kodėl ne :D galiu pasakyt, kad turiu tris vyniotuvus  :rolleyes: pirmas gal mano metų - kiek save pamenu mezgant, tiek jis pas mus buvo. Bet jau seniai labai iškleręs, blogai laikosi prisuktas, ūžia ir labai maža sukimo rankenėlė, daugiau sukant mėšlungis pirštus sutraukia.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 29 lapkričio 2018 - 14:46