Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ne kažin kokio prabangaus laukiu... Lenkiškas Zelmer 829.0ST Aquos - su vandens filtru. Šiaip liūdna, nes mano siurblys jau senokai susvilęs, turėjom pasiskolinę laikinai iš gero žmogaus - prireikė grąžinti, tai jau laaaabai reikia. Ech, teks eit pas kaimynę  :B  Su eiline šluota jau neprasisuksiu. Grindys grindimis, bet ant kilimo, žinote... 

O pigu.lt kiaulės  :blink:  Man parašė, kad maniškis bus gruodžio 5, o tinklalapyje nurodo, kad prekė bus gruodžio 4 d. Tegu apsisprendžia  :dry2:​ 

Atsakyti

sory, paskutinėm dienom man kažkoks anšlagas darbe :oh:  neturiu kada nei gelbėt, nei junginiuose sudalyvaut...bet

 perskaičiau viską. kada nors prasiplėsiu

Atsakyti

O minkštiklis kam?O pusmerinis tai koks?tas su šilku jau gal?

Nitė mane skaito tik kai aš darbe :D nes išmaniuose prietaisuose lietuviškai retai rašau, darbe savaime išeina dažniausia

as viska minkstikliais perskalauju. del kvapo ir svelnumo,   mezginys toks "skystesnis" pasidaro,   man tinka :)

vernitas turi 50 % merina ( kita dalis akrilo ) . dejau nuorodas  vernito produkcijos . is jo tas ilgas megztinis, katras saket kad perilgas, nors man jis super, kai su  "aptezkem"  kelnem :)  patinka toki ilgi man.  o dabar zalia sukne is tokio pat mezgiau .

Merinas su silku 70/30 dar laukia savo eiles.

Atsakyti

Jau kad apie technikas kalba užėjo- paprotinkit apie naujos kartos lygintuvus, kurie su garais išlygina neišlyginamus rūbus :) Nepamenu, bet lyg sektoj kalbėjot apie tai? Lyginimas- vienas iš nemieliausių darbų, kurį turėdama džiovyklę darau laaabai retai. Tai nors pasilengvinčiau ir tuos retus kartus. 

 

Permegzta pusė reglano- nesigarbiniuoja, panašu, kad pataikiau. Gyčiui (9metai) iš storo siūlo, Emiliui (3 metai) paskui žadu iš baby cottono antrą dublį jaučiu darbo bus tiek pat :) :

 

Priedas  46981247_125602954992363_336545292193103872_n.jpg   100,37KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Niuma, kaip tokį apvalų kaklą išgauni? Man jis toks kvadratinis daugiau gaunasi.

Atsakyti

Niuma, kaip tokį apvalų kaklą išgauni? Man jis toks kvadratinis daugiau gaunasi.

O dabar pakartosim tris lapus mano ir katuko diskusijų diskusijų :rolleyes:

Atsakyti

Nuoširduk, iš Nitės ir Katuko diskusijų, kad reikia megzti nugarą nebaigtom eilėm, vis užkabinant rankovių akis. Pirmiausiai nusimezgiau stulpelius, tada formavau nugarą. Dar šitie išmatavimai padėjo, kaip paskirstyti turimas akis, nes nugarai paliekam mažiau, kadangi priedam trumpintas eiles megzdamos:

 

d791a3.jpg

Atsakyti

A, tai tu čia tuo diskusiniu būdu mezgei, viskas aišku, galvojau kažkokiu kitokiu būdu, pamenu diskusiją, supratau, ačiū :wub:

Atsakyti

Labas rytas

qqte neužaugau, bet kandžiotis pradėjo  :cray: 

Kaip ir pas Katuką barbe atšlagas, net ramiai paskaityti nebuvo kada  :oh: 

Swapo dovanėlė nebaigta dar  :frusty: 

Virbalų drakius užsisakė dovanų, tik vakar važiuojant iš darbo pamiršo prie paštomato sustoti  :oh: 

Atsakyti

Laba,

aš mezgu normaliai žiūrėdama PER akinius, o bendraut su jais negaliu, reikia žiūrėt nuleidus juos :). Gal kartais ir užmirštu  paskui pasikelt:). Bet šiaip  aš pirtyje beveik nemezgiau :). O ką ir numezgiau, tai reikia išardyt.

Vakar žalią liemenę per 3 serijas mezgtelėjau. 

Atsakyti

Dar apie pirkinius :D

Aš per 11.11 Aliexprese nusipirkau siūlų vyniotuvą, tą didelį su dviem ragais. Ir vakar :blink: atvežė. 

Dar neišbandžiau, tik surinkau vakar su mažų rankyčių pagalba :D kiek pastebėjau, tai labai tyliai sukasi palyginus su tuo mažuoju.

Šian vyniosim :D dviem rankytėm ir dviem rankom  :D 

Atsakyti

Swap'as pakavimo originalumo fazėje.

Atsakyti