Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

man tai Katukas su pirma pagalba asocijuojasi

jei kam koks klausimas kyla, tai jinai visada stengiasi padėt rast atsakymą :)

Atsakyti

Šilinge, kokio siurblio lauki?  :unsure: 

Aš tai kol kas tyliai pasvajoju apie Dyson V8  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Lace, norėjau parašyti, kad tavo levelis mėlynas ir su razinomis. Ir tos razinos ne paprastos, o dar vyne mirkytos. Va :angel_not:​ 

Atsakyti


Gal būtų galima žmonišką vertimą?  :hmm: Aš tavo levelio nepasiekiau ir vargu ar kada pasieksiu  :B​ 

O aš išvis nesuprantu kas čia vyksta  :unsure: 

Pasakysiu tiesiai šviesiai : aš kai kurių žinučių net neskaitau :frusty: permetu akimis ir jei pamatau nesuprantamų žodžių, neaiškios struktūros sakinių, nė vienos š Ž ė ir , - nebeskaitau ...

Atsakyti

Aš tai kol kas tyliai pasvajoju apie Dyson V8  :rolleyes:​ 

  O jis pats siurbia? Nes jei vienas paliktas stovi kampe ir nesiurbia, tai kąašžinau :mastau:

Aš tik prieš dvi savaites papildžiau siurblių parką ir labai patenkinta :D užsipypinau laiptus su dideliu siurbliu siurbt ir trupinius iš po stalo šlavinėt  :rolleyes: 

Labai paprastas https://www.samsung....dy-ss60k6030kb/

Atsakyti

Blyyyn :oh: net siurblį mėlyną sugebėjau nusipirkt  :lol: 

Atsakyti

aš norėčiau irgi siurblio šluotos, bet rinkomės rinkomės neišsirinkom, išsirinkom griozdą tokį bet kilimus gerai siurbia, tai jau tos šluotos ant 1,5 kambario kažkaip apseisiu :) iš vis siurbt ne mano darbas namie :D

Atsakyti

aš norėčiau irgi siurblio šluotos, bet rinkomės rinkomės neišsirinkom, išsirinkom griozdą tokį bet kilimus gerai siurbia, tai jau tos šluotos ant 1,5 kambario kažkaip apseisiu :) iš vis siurbt ne mano darbas namie :D

Pas mane trys maži kilimėliai namie :mirksiukas: po važinėjančiom kėdėm ir vienas didesnis 2x1,5m, tai man ta šluota pasiteisina :D bet normalaus siurblio vis tiek reikia - tiems vargšams kilimėliams kartais prasieit ir po lova šluota nepalenda  :rolleyes: 

Atsakyti

  O jis pats siurbia? Nes jei vienas paliktas stovi kampe ir nesiurbia, tai kąašžinau :mastau:

Aš tik prieš dvi savaites papildžiau siurblių parką ir labai patenkinta :D užsipypinau laiptus su dideliu siurbliu siurbt ir trupinius iš po stalo šlavinėt  :rolleyes: 

Labai paprastas https://www.samsung....dy-ss60k6030kb/

Pats tai nesiurbia, bet pas mus siurbimas yra Aušros pareiga, aš tik retkarčiais, kai įkvėpimas užplaukia.  :B O tas mano svajonių siurblys panašus į tavo naują pirkį, bet atstoja visą siurblių parką, papildomai nebereikia jokių turėti. Gal kada nors...

Atsakyti

  O jis pats siurbia? Nes jei vienas paliktas stovi kampe ir nesiurbia, tai kąašžinau :mastau:

Aš tik prieš dvi savaites papildžiau siurblių parką ir labai patenkinta :D užsipypinau laiptus su dideliu siurbliu siurbt ir trupinius iš po stalo šlavinėt  :rolleyes: 

Labai paprastas https://www.samsung....dy-ss60k6030kb/

Pats tai nesiurbia, bet pas mus siurbimas yra Aušros pareiga, aš tik retkarčiais, kai įkvėpimas užplaukia.  :B O tas mano svajonių siurblys panašus į tavo naują pirkį, bet atstoja visą siurblių parką, papildomai nebereikia jokių turėti. Gal kada nors...

Atsakyti

NIte manes neskaito, galiu ka nors negero parasyt :)

uzvakar isskalbiau savo  vernitini alpakiukini. rankytemis, plauku sampune. perskalavau   mikstikliu gausiai. ir ikisau i masina isgrezt tik. ( sita masina moka sausai nugrezt, senoji vandenuko isipildavo pries grezima)  tiesa apsuku pamazinau, palikau 600. istraukiau   nesumazejusi , VALIO  :)

vernito pusmerinio  suknia ( gal suknia, gal tunika :) ) vakar pabaigiau. reik  rankoves susiut, ir ziuret kas gavosi .

iki vakaro reik sugalvot ka megzt, nes likau  be mezginio :)

Atsakyti

O minkštiklis kam?O pusmerinis tai koks?tas su šilku jau gal?

Nitė mane skaito tik kai aš darbe :D nes išmaniuose prietaisuose lietuviškai retai rašau, darbe savaime išeina dažniausia

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 29 lapkričio 2018 - 10:37