Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nuoširduk  :bigsmile:  - Manilla irgi naudoju, jau antrą butelką, dienai. Irgi patinka. Ir kolegė prigyrus, kuri labai rūpinasi sveikumu, ekologija ir pan. Tai patikėjau, tiko. Tik dabar pakeitė pakuotes, pabrangino. Naudojau "Damų reikalas", dabar atseit jį pakeitė "Unison".Ką aš žinau, man šiek tiek skiriasi.

Atsakyti

Nuoširduk  :bigsmile:  - Manilla irgi naudoju, jau antrą butelką, dienai. Irgi patinka. Ir kolegė prigyrus, kuri labai rūpinasi sveikumu, ekologija ir pan. Tai patikėjau, tiko. Tik dabar pakeitė pakuotes, pabrangino. Naudojau "Damų reikalas", dabar atseit jį pakeitė "Unison".Ką aš žinau, man šiek tiek skiriasi.

Aš ir šveitiklį turiu, ir rankų kremą, ir valomas putas (ir dukra naudoja) ir kremuką gal net tą patį.

Dabar užsisakysiu šitą pabandymui :)


Pridėta:

Atsakyti

aš pati naudoju serumuką su kolagenu :D  bet užtat dabar kiekvieną kart prisimenu dukros teiginius :oh:  nu pliam, iki tol visai atrodė, kad viekia, o dabar jau pradedu abejot. ot tas tikėjimas

Atsakyti

:) siaip mano pakankamai riebi, minksta oda, bet vis tiek esu atsirinkus sau kelias serijas kremu, kurie tinka.

Del poveikio isitikinau po antro gimdymo, kai pradingo pleiskanojimai aplink nosi ir pigmentines demes pradejus tvarkingai priemones naudot, kompleksa, ne vien krema.

Pasivazinejau siandien i Kedainius darbo reikslais. Ne taip ir silta lauke, kai ilgiau reikejo pabut. 

Atsakyti

Tai Niuma ir as tikiu kad veikia kremai, mano oda sausa plona jautri tai va ir naudoju kremus tokiai skirtus, ne nuo rauksliu, nesakyciau kad poveikis yra, bet kai netepu tai pajauciu

O siaip kol kas uztenka gerai isimiegot, gert pakankamai skysciu, sportuot ir pilnavertiskai maitintis man, oda pakremukinu ryte vakare ir tiek

Atsakyti

Restar,šiuo metu ne ligoninėj,bet rytiniai tyrimai nenudžiugino,dabar vakarinius darys,o po to lauksim tų po mėnesio.va tada bus aišku,ligoninė ar ne...

Atsakyti

Olaiva, čia vis dar tau hormonus visokius tiria? Ar bent jau surado sritį, kuri šlubuoja?

Atsakyti

Olaiva, čia vis dar tau hormonus visokius tiria? Ar bent jau surado sritį, kuri šlubuoja?
taip,harmonizuojuosi vis dar.o dėl srities tai taip +-,bet dar nėr aišku jau antras mėnuo.bet perėjau į kitą tyrimų kainų levelį.kraujo tyrimas tik 120€ :D bet laimei googlas visagalis,radau pigiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 28 lapkričio 2018 - 17:57

Olaivos tyrimų levelis tiesiog kašmyrinis jau.

Atsakyti

Oho, Olaiva  :rolleyes: nors nelabai čia yr kuo ir stebėtis. Kur pasisuki dėl sveikatos, ten krūvą pinigų palieki...

Grįžau namo, pirmas straipsnis įsijungus FB :D

https://m.delfi.lt/p...php?id=76356083

Atsakyti

šiaip jau yra analogų :) https://www.manovais...am-tirpalui-n30   

manau, ir daugiau yra...

 

Kažkada buvo etapas, kai labai plaukai slinti buvo pradėję, pagėriau šito  https://www.manovaistine.lt/perfectil-plus-hair-tabletes-n60 

nežinau, ar nuo jo, ar tiesiog šiaip viskas stojo į savo vėžes, bet situacija pagerėjo.

 

nepamenu, ar sakei, Nuoširdėli, bet gal skydliaukė šlubuoja? dėl hormonų gali slinkti plaukai.

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmak: 28 lapkričio 2018 - 19:19

o jergau, Olaiva... :unsure:  :blink:  :blink:  :4u:  tikrai, kašmyrinis levelis.... elementarus smalsumas, gal gali pasakyti, KOKS tyrimas ŠITIEK kainuoja??? Nu, suprantu, kai kokios intervencijos brangios , bet kraujo tyrimas...ir dar kad tuo užsibaigtų...

 

Šarange, vis pagalvoju apie tave. :4u:  :4u:  :4u: Nepražus namai, ir darbas nepražus, tu tik savęs žiūrėk. Smagu, kad apsilankai, ir kad mezgi, smagu . :)

 

Kokia gamta.. šiandien važiuoju, iš vienos kelio pusės eglės nė kiek šerkšno neliestos, o kitoje- egles ir tarp jų baltas baltas berželių ažūras, išryškėjantis eglių žalumoje... :wub:  :wub: Ir iš viso, džiaugiuosi šiuo metu darbu, kai tenka važinėti.Kažkaip laikas kitaip bėga...O tai- namai- kabinetas- namai... prabėgi gatve, kiek ten tos kaitos te pamatai....Bet... kai prasidės lijundros ir pūgos, tada jau kitas variantas auksiniu rodysis... :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmak: 28 lapkričio 2018 - 19:10