Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

O kas buvo Katukaitėms? Praleidau kažką?

Pritariu Katukui, svarbiausia tikėti, va imsiu ir patikėsiu, kad tas skystaliukas ims ir padės.

Atsakyti

NUoširduk, tai ir padės :4u: . Katukaitėms nieko nebuvo, jas dėstytoja apšvietė, bet geriau Katukas pakomentuos.

Tai va, Qqute, aš irgi ėmiau naudoti bekvapį, hipoalerginį ir viskas nurimo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 28 lapkričio 2018 - 14:22

O tas bekvapis hipoalerginis gal kokį pavadinimą turi?

Man irgi labai įdomi bus Nuoširdžios patirtis. Nes vis dar aktualu išslinkę plaukai.

Atsakyti

Aš nusipirkau pabandymui Kurpienės rekomenduojamą jautriaodėms (ji pati tokia) Noreva iš šitos linijos paakių ir naktinį: https://www.noreva.l...a-norelift.html, tinka, stebuklų aš niekada nesitikiu  arba jų neįžiūriu  :). Dar Kalėdų senio esu užsiprašiusi Kvapų namų aliejų mišinio brandžiai odai, man jis labai patikdavo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 28 lapkričio 2018 - 14:42

aš dar savo odos prie brandžių nepriskiriu :D

nežinau kada ana subręs tai ir jokių ten priešraukšlinių reikalų nenaudoju

vistiek pasensiu ar jų bus ar ne :D nu čia dar mažiau nei tuo geriamu kolagenu tikiu kremais nuo raukšlių

Atsakyti

Čia prisiminiau, kaip aš turėjau nusipirkus atrodo loreal kremą, 40+. Buvom kaime ir vyresnioji dukra  labai nudegė pečius saulėje. ir klausia manęs, kuo galėtų pasitepti. Nieko daugiau neturėjau, tai daviau tą savo kremą, galvoju, vis tiek atgaivins odą. O ji taip žiūri kreivai į dėžutę - dar pasensiu be laiko. :lol:

Atsakyti

aha, katukaitės biologinius mokslus studijuoja, tai viena profesorė pasakė tokį dalyką, kad kolagenas turi poveikį tik tada, kai patenka tiesiai į ląstelę. t.y. nei geriamas nei tepamas jokio poveikio nedaro. t.y. elementarus placebas

Atsakyti

Kremų tai aš išvis beveik nenaudoju, paprastus lietuviškus, padrėkinu truputį ir viskas, oda kažkaip nesiskundžiu, dar prieš kelias dienas mergaite pavadino susijuokiau garsiai, sako, tai kad kaip mergaitė atrodot, nu nu galvoju :D O va dėl plaukų griebiuosi šiaudo, kad ir labai juokingo, nes tokius plaukus turėjau, dabar akivaizdžiai apimtis sumažėjo.

Atsakyti

aha, katukaitės biologinius mokslus studijuoja, tai viena profesorė pasakė tokį dalyką, kad kolagenas turi poveikį tik tada, kai patenka tiesiai į ląstelę. t.y. nei geriamas nei tepamas jokio poveikio nedaro. t.y. elementarus placebas

Nematau tavo posto, nematau :protest:  :spam: Neatimk vilties :nail: :rev:

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 28 lapkričio 2018 - 15:06

Aš irgi netikiu priešraukšliniais kremais :). Bet jau perku labiau pagal amžių :), ne kažko ypatingo tikėdamasi, bet kad vis tiek bus šiek tiek labiau pataikyta į temą :). Kažkur kažkada kaką skaičiau, kas mane įtikino. O svarbiausia gi - tikėti :). Už šimtus eurų kremais nepatikėčiau vien iš pinigų gailėjimo.

Nuoširdėli - bet tu gi hialurono,o ne kolageno nusipirkai :D, tai gali matyt  :4u: .

Atsakyti

aš atradau natūralius, lietuvaitės gydytojos sukurtus kremus (Manilla), kuriuos galima pamatyti manilla.lt puslapyje, ką žinau, ten labai trumpas galiojimas, atrodo tikrai natūralus produktas.

Atsakyti

kažko man atrodo kad ta laužta linija ir yra redžio esmė

o viskas kas be jos jau nebe redis o tiesiog megztukas aukštu kaklu statytomis rankovėmis :hmm:

o čia jau skonio reikalas, patinka ar ne ta linija.ten tą apykaklę galima sudrapiruot kad ir kelios jos  būtų

man ir taip atrodo. turiu sukritakakli be recepto megzta .    bet redziu negaliu vadint :)

Atsakyti