Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Aš dar neišsižadu senai nusižiūrėtų paprastukų :)

 


Pridėta:

Atsakyti

šitam raudonam tai kažkas negerai, per siauras ir per platus tuo pačiu :D

Atsakyti

Nuoširduk o tai čia plaukams tie vitaminai? aš galvojau čia odos drėgmei palaikyt :hmm:

Čia viskam, ir plaukų folikulams, nes kolageno yra, o su metais jų mūsų organizme mažėjai, tai gal jau nuo senatvės tie plaukai krenta, nežinau :D Nes atsiliepimuose būtent apie plaukus rašė, kad nustojo slinkti, atsigavo.

 


 

Atsakyti
aa, nu pasidalink atsiliepimais paskui ar padėjo :)
Atsakyti


tikrai ne visos čia matematikės su aukštaisiais tiksliųjų mokslų diplomais


kalba matematikė su aukštuoju :D

taigi,vienas iš paskutinių mezginių buvo ardytas pilnas lygiai tris kartus, neskaičiuojant dar tarpinių ardymų. nu nes arba nepataikiau su raštu, arba su dydžiu, arba ir tuo ir tuo :D

Atsakyti

Šito spalvos man labai tinka..


Pridėta:

Atsakyti

O tai Katukaitės ne apie hialuroną pasakojo? Ar apie kolageną? Aš tik sau užsifiksavau, kad nemėtysiu pinigų, ir tiek :).

Atsakyti

peržiūrėjau failus kambarėlin įkeltus

daug gėrio radau

o juokingiausia kad aš Inky norėjau Liniukos prašyt, Liniuka sako kambarėly yr. pasirodo pati ten ir padėjau :D

 Geras. :lol:

Atsakyti

O tai Katukaitės ne apie hialuroną pasakojo? Ar apie kolageną? Aš tik sau užsifiksavau, kad nemėtysiu pinigų, ir tiek :).

apie kolageną.

bet mes gi nusprendėm, kad svarbiausia tikėti :D  tai viskas padės

nežinau, koki kolageno aš užvalgiau :D  bet man išbėrė pirmadienį visą kaklą. turiu įtarimą vienam dalykui, bet nesu tikra, pasitepiau sekmadienio vakare po dušo veidą ir kaklą kremu, kuriuo šiaip nesitepu. o jis yra kažkoks ajurvedinis, daug žolių visokių. o aš kaip ir jautriai reaguoju į stumbražoles. bet kodėl taa viedo neišbėrė, o tik kaklą

Atsakyti

Nes kaklo oda jautresnė ir plonesnė? o gal kad apykaklė kokia papildomai prie jos liečiasi

Atsakyti

Pagooglinau net, kas ta stumbražolė, nes nėra tokio pavadinimo tarp man žinomų žolių. Nežinau, kam alergiška aš, bet jau visokius žolinius kremus irgi įtarinėju, kai pasitepu prisiminusi ir poakiai ima rausti ir niežėti. Ir kaklo oda turbūt jautresnė. Gi būna, kad vyrams kaklą išberia, kai nusiskuta.

Atsakyti

uoj su žoliniais tai aš iš vis atsargi, ypač paakiams, galiu ten tept tik hipoalerginius bekvapius kremus ir nieko naujo nemėginu, kitaip virstu triušiu raudonom aptinusiom akim

Atsakyti