Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nu va va tas "nemoku apsiskaičiuoti" keistokai nuskambėjo

tai kaip išmoksi jei net nemėginsi?

tiesiog imi ir darai-elementari aritmetika

tikrai ne visos čia matematikės su aukštaisiais tiksliųjų mokslų diplomais

ir nieko, mezgam, kas neišeina ar neiaišku pasikonsultuojam ir toliau

jei reikia išardom ir per naują, nu ir kas?ardymas ne kokia pasaulio pabaiga, tai yra tobulėjimas

(mano tėtis sako jei neišmokai ardyt vadinasi neišmokai megzt)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 28 lapkričio 2018 - 13:17

Vakar užsisakiau, o šiandien jau gavau ir net suvartojau pirmą dozę išgirtų vitaminų FenoQMicroHyaluron. Atsiliepimai labai geri, o kol neišbandysi, nesužinosi ar jie veiksmingi, tad surizikavau, nors 70eu 2 savaitėms nemaži pinigai, bet gal padės plaukams atsigauti. 14 geriamų dozių po 25ml.

 


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 28 lapkričio 2018 - 13:21

Ne ne, šį kartą aš visai nedejuoju, o ieškau kažkokio panašaus į savo garstyčių spalvos, nes jis man labai nešiojamas, o kiti tik spintai papuošti :)

Atsakyti

aha, Lace, man gavosi kažkas panašaus į tavo aptartą variantą, t.y. smuko nuo pečių.

turiu Olaivos megztą mašininį, bet jis iš gabalų, tai ten viskas ok.

nu bus matyt

Atsakyti

O aš šiandien užmačiau megztuką, katro norėčiau sau iš kaššššmyro  :B 

20171018_130459_medium2.jpg

20171018_130437_medium2.jpg

Atsakyti

Lace ar jau gavai iš wooly?

gal dar ir tokios spalvos?

Atsakyti

Mano ale redis kakoks be laužtos linijos. Aprašymo nesu mačius, mezgiau pagal tą nupasakotą principą, kaip dabar buvo aptarta. Bet gal  nusiaurinau kaklą, o gal siūlas toks, nežinau net, bet lyg nieko neformavau papildoma. Arba jau pamiršau.

P1170498_medium2.JPG

Atsakyti

Arba dar toks variantas gražus  :wub: 

9de5bd2c180b32a5e502e531b0e4d8f1.jpg

Atsakyti

Lace ar jau gavai iš wooly?

gal dar ir tokios spalvos?

Dar negavau  :unsure: Spalva viena panaši, nors mano bus gal labiau žydra, nei violetinė. Kita turėtų būti tamsesnė mėlyna  :B​ 

Atsakyti

Mano ale redis kakoks be laužtos linijos. Aprašymo nesu mačius, mezgiau pagal tą nupasakotą principą, kaip dabar buvo aptarta. Bet gal  nusiaurinau kaklą, o gal siūlas toks, nežinau net, bet lyg nieko neformavau papildoma. Arba jau pamiršau.

Man atrodo, kad tas lūžimas labai nuo figūros ypatumų priklauso, dar nuo siūlo ir dydžio  :unsure:​ 

Atsakyti

Nuoširduk o tai čia plaukams tie vitaminai? aš galvojau čia odos drėgmei palaikyt :hmm:

Atsakyti

peržiūrėjau failus kambarėlin įkeltus

daug gėrio radau

o juokingiausia kad aš Inky norėjau Liniukos prašyt, Liniuka sako kambarėly yr. pasirodo pati ten ir padėjau :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 28 lapkričio 2018 - 13:38