Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas :4u:

Šarange, neišeini tu iš mano minčių.. stiprėk, mergyt, kad greičiau visa tai pasimirštų ir liktų kaip nemalonus sapnas :4u:

Limit, tai tikrai susikūdinusi, ypač ant veiduko, megztukas gražus, tik man ilgų rankovių norisi :)

Noriu ir aš sau kokį nusimegzti paprastuolį, bet NEŠIOJAMĄ, daiktą. Vis dar paieškose.

Dukra sužinojo, kad dar ir stipendiją skyrė jai už puikius rezultatus, nors sakė, jau gavai nemokamą vietą, tai stipendija nepriklauso, bet vis tiek skyrė, tai laiminga grįžo iš Vilniaus, nes gi vežė tėtį į oro uostą, ot turi norą vairuoti :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 28 lapkričio 2018 - 11:42

Nuoširduk, megzk Natsumi :) https://www.liveinte...v/post396343566. Sektoj išsimatavusios merginos ne viena lyg planavo ir sau gamintis. Tai garsiai pašūkauk, gal ri kompaniją rasi, drąsiau bus megzti  :4u: .

Šaunuolė panelė ♥. Aš tai bijau, kad mano bernas, jeigu kur ir įstos per fuksą, tai nesimokys išvis....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 28 lapkričio 2018 - 11:49

Pirmiausia tai džiaugiuosi vėl kalbančia Šarange :wub:  :wub:  Kad kartais žmogui reikireikia tylos, gi suprantu, bet kad grįžo siūlai, o sekta pabėgus nebuvo (toli), tai man skamba jau kaip nebejuodas, o garstyčinis dryžis!

Tada labai smagus Limituko vaizdas. Ir spyris man mieliausiai į suapvalėjusį užpakalį  :P 

Nuoširdėli, patarimų tau neduosiu. Ne šį dešimtmetį, tai kitą PATI išsirinksi.  :angel2:​ 

Atsakyti

Laba diena,

 

Šarange, smagu iš tavęs girdėt  :wub:  :4u: Darbai tikrai palauks, namai patys išsilaikys, tu tik savęs žiūrėk  :4u:

 

Mūsų Rusnės kelionės po gydymo įstaigas dėl rankos dar nesibaigia. Gydytojai tik rytiniais laikais dirba, mokytojai jau pyksta.. Vienžo..

 

Su ta nuotrauka tai cirkai, nes formos tai tokios kaip buvę, čia telefono kameros ar veidrodžio išdaigos :D Pati norėčiau tokia būt :D Vien tik į veidą pažiūrėkit, aš gi apskritaveidė, o čia kažkoks ištemptas, tikrai ne kaip mano tikrasis :D Gal dėl atstumo nebuvimo ar dėl ko čia taip gavosi :hmm: Vienžo, pati galiu sau ją laikyt kaip motyvacinę :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 28 lapkričio 2018 - 12:11

Nuoširdėli, patarimų tau neduosiu. Ne šį dešimtmetį, tai kitą PATI išsirinksi.  :angel2:​ 

 

Prisiminiau demotyvaciją :D

Pagaliau Nuoširdėlis sugalvojo ką megzti...

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 28 lapkričio 2018 - 12:12

Nuoširduk, nu tiksliau nebūna :angel2: 

Atsakyti

Katuk, aš tą Redy esu ir parastą mezgusi, ir modifikuotą pagal save. Mano supratimu, modifikavimas tikrai pasiteisina.  :unsure:

 

Klasikiniame variante yra mezgamas trepecijos formos kaklas, kuris tiesiog pereina į kūną ir rankoves. Tokiame variante matau dvi "bėdas" - rankovės nebtinai savo vietoje, pasmunka žemyn ir ties kaklu gaunasi tokia laužta linija, kuri priklausomai nuo figūros būna labiau ar mažiau išreikšta.  :unsure: Bandau iliustruoti pavyzdžiais, ką turiu galvoje.

 

Priedas  040__4__medium2.jpg   105,15KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  22089037_1738991919477149_35877430563426740_n_medium2.jpg   211,11KB   0 Parsiųsta kartų

 

ir mano pačios megztame

 

Priedas  DSC_2794-1_medium2.JPG   157,25KB   0 Parsiųsta kartų

 

 

Modifikuodama bandžiau tuos trūkumus taisyti - kad rankovės būtų tinkamoje vietoje dariau bent minimalius pečius, t.y. kaklo plotis plačiausioje vietoje kokiais 6-8 cm siauresnis už pečių plotį, tada lieka pečiams po 3-4 cm. ir pereidama į kūno mezgimą, trumpintom eilėm pagilindavau kaklą, tada nebesidaro ta laužta linija.

 

Priedas  P1130211_medium2.JPG   153,06KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  DSC_1316_medium2.JPG   160,17KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  PB050012_medium2.JPG   261,79KB   0 Parsiųsta kartų

 

 

Atsakyti

kažko man atrodo kad ta laužta linija ir yra redžio esmė

o viskas kas be jos jau nebe redis o tiesiog megztukas aukštu kaklu statytomis rankovėmis :hmm:

o čia jau skonio reikalas, patinka ar ne ta linija.ten tą apykaklę galima sudrapiruot kad ir kelios jos  būtų

Atsakyti

Nuoširduk, megzk Natsumi :) https://www.liveinte...v/post396343566. Sektoj išsimatavusios merginos ne viena lyg planavo ir sau gamintis. Tai garsiai pašūkauk, gal ri kompaniją rasi, drąsiau bus megzti  :4u: .

Šaunuolė panelė ♥. Aš tai bijau, kad mano bernas, jeigu kur ir įstos per fuksą, tai nesimokys išvis....

 

Dar kažkaip jis man per sunkus atrodo, labai apsiskaičiuoti reikia, ko aš nemoku, na bet vienas iš variantų yra :4u:

 

Atsakyti

kažko man atrodo kad ta laužta linija ir yra redžio esmė

o viskas kas be jos jau nebe redis o tiesiog megztukas aukštu kaklu statytomis rankovėmis :hmm:

o čia jau skonio reikalas, patinka ar ne ta linija.ten tą apykaklę galima sudrapiruot kad ir kelios jos  būtų

Gal tu ir teisi  :D Aš tada tiesiog savo skoniu pasidalinau, nes man ir ypač ant manęs ta laužta linija labai nepatinka  :B​ 

Atsakyti

man kažkaip jinai neužkliuvo nei ant tavęs nei ant ko kito :) bet dėl rankovių važiavimo tai jo, ne itin patogu, ir tas klosčių dėliojimas irgi :)

tai va dėl to kašmyrinį irgi megsiu tokį kaip tu Rūtai mezgei :)

Atsakyti

Nuoširdi, ir vėl savo seną giesmelę pradedi  :D  :oh: per tą laiką, kurį praleidi abejodama ir bijodama, kad nesugebėsi, galėtum kelis kartus numegzti-išardyti-numegzti ir tokiu būdu mokytis ir kaupti asmeninę patirtį  :mirksiukas: 

Kai nori - ieškai kelio, kai nenori - priežasties  :mirksiukas: 

Atsakyti