Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas  :4u: 

Vakar buvom su mergiotėm pas odontologą, fainas toks daktariukas, moka su vaikais ir paaugliais bendrauti  :D Vaivai liepė dar kelis metus palaukti (ta nusiminė ir net ašarą nuvarvino - labai tikėjosi plokštelės ar breketų kažkodėl), o Aušrai jau reikia koreguoti dantis.  :unsure: Investicija tai visai nedžiuginanti - apie 2500 - 3000 pinigų.  :oh: ech....  :unsure: 

Vaikai apžiūrėjo tvidą ir moherį ir leido megzt. Niekas negraužia, kai spalva graži!

Čia tą burokėlinį tvidą?  :hmm: Ką iš jo ketini megzti? Man jis labai gražus, bet gerokai dantuotas.  :oh: Bijau, kad reiks dantų nebijančios nešiotojos ieškoti.  :unsure:​ 

Atsakyti

Labas rytas, 

Pusryčiam galiu ppasiulyt parsiukų kose, gaunu kelinta diena jau :) bet siaip nesiskundziu, kliniku maistas tikrai super, pietu net neiveikiu...

Vakar diena istrinta is gyvenimo, pramiegojau kaip šernas nuo vaistu tokio kiekio.... Vos galva atkeliua siandien :)))

Swapas ok, gal jau ir baigsiu siandien, tik nepazadu originalaus supakavimo.

Limit, tu visai niolikine palikus... Del to ir i pirti nevaziavai :)

Atsakyti

Šiaip swapo deka, gal net kabli mezgimo pagavau, kad yr lb gerai prie dabartiniu mano salygų, net turiu ideja kas po to :) 

Atsakyti

Šarange, džiugu, kad mezgiminis kablys gyvenimą  daro geresnį :super:

O kas yra paršiukų košė - miežinė kokia nors?

Originalių pakuočių tai ir iš manęs nelaukit, nemoku kažkaip. :(

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 28 lapkričio 2018 - 09:22

Šarange, tai gal rasi tokį vieną nelabai žymų pliusą visame tame :mirksiukas: būt gerai aišku, visai kitos srities pliusai, bet kaip suprantu, jie irgi yra bendram sąraše.

o aš ką - suprantu, kad beliko vienas savaitgalis swapui užbaigti. bet ta pabaiga tokia visai svarbi, jeigu nepavyks..... teks ieškoti kokio pirkio gatavo :D

su pakavimais tai mėtausi. didelių idėjų kaip ir nėr, bet šį bei tą mielo esu sugalvojus :rolleyes:

su mezgimu bėda.

nes iš Vincio siūlų megzt dar bijau. o iš tų baltų vėl naują pradėjau :D  tą Merigold. ale bet ten kažkas su akių kiekiu neiaškaus :hmm:  Kacumota, ateik-papsakok kokį dydį mezgei? mano kaip ir atitinka tą gauge.  Bet uždėjus akis tai nežmoniškas dyyyydis gaunasi.

o iš Vinci siūlų gal tipo Redį galvoju. bet kiek pamenu,aš kai nusimezgiau jį, tai kažkas ten su pečiais man negerai buvo. Liniuka, qqte, ir kitos - aū, modifikavot jūs receptą kažkiek?

rytas buvo gražus savo snygiu. jau tiap vienu metu smagiai snyguriavo - taip kalėdiškai....

Atsakyti

katuk aš iš viso pagal receptą nemezgiau, pirmą kartą tai kiek supratau taip numezgiau,tiesiog platų aukštą kaklą, dar žemyn jį paplatinau kad trapecija gautųsi, o toliau improvizavau rankoves pagal supratimą (kaip pogone ar contingous bet jau be peties platinimo, tiesiog iš apykaklės išskyriau po kažkiek akių rankovės viršui ir tiek

antrą kartą tai net ir ne redis o jau visai pogonas gavosi tik kad aukštu kaklu

nu ir kaklą jau pagilinau trumpintom eilėm

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 28 lapkričio 2018 - 09:51

Labryt, vakar ilga ir intensyvi diena buvo.  Tai kai galų gale prisėdau po 21 val, tai supratau, kad niekam jėgų nebelikę - nei pamezgiau, nei filmo nepažiūrėjau. Šiandien 5 jau gyva :). Vyturėju konkrečiai.

Limit žavinga ♥.

Lace - bet ta investicija ne vienu kartu gi? Tai kai etapais mokasi, taip basiai nesijaučia...

Vakar buvau siuvimo kursų įvadinėj paskaitoj. Ir nesu tikra, ar tikrai ten noriu lankyti. Šį tą sužinojau naujo, bet tikėjausi daugiau. Juolab, kad ir laikas nepalankus. Reikia 8 pamoka po 2 val išnaudoti per 1 mėn, o gruodis su savo ypatumais ant nosies.... Kadangi visus metus atidėliojau, tai dabar jau kaip š ... noriu, bet :). Galvoju gal dar kur apsiuostyti. Ta mano jau išbandyta vieta Užupio pradžioje, būtų visai gerai, jeigu ten būtų kur nemokamai parkuotis. Galėčiau pėsčia vaikščioti, bet tik ne žiemą. 

Olaiva - o tu ne ligoninėj gi? Ar kas paaiškėjo tau? Ar pavyko atsiskaitymas?

Šarange - smagu girdėti ir dar su tavišku optimizmu  :4u:  :4u:  :4u: . Visos tave prisiminėm pirtyje  :4u: .

Kai visos nustojo dėl swapo virkaut, aš pradėsiu :). Mane ima panika, kad būriau būriau, bet visgi nepataikiau.... ir visos pakavimo idėjos išgaravo, kai laiko mažai. Tiksliau, yra galvoj nuotrupos, bet visumos neįsivaizduoju.... Papildomas daiktas nesigaus,,,, Žodžiu, per anksti buvau užsiliūliavus, kad pagrindinį daiktą numezgiau ir yra daug laiko...

Atsakyti

katuk aš iš viso pagal receptą nemezgiau, pirmą kartą tai kiek supratau taip numezgiau,tiesiog platų aukštą kaklą, dar žemyn jį paplatinau kad trapecija gautųsi, o toliau improvizavau rankoves pagal supratimą (kaip pogone ar contingous bet jau be peties platinimo, tiesiog iš apykaklės išskyriau po kažkiek akių rankovės viršui ir tiek

antrą kartą tai net ir ne redis o jau visai pogonas gavosi tik kad aukštu kaklu

nu ir kaklą jau pagilinau trumpintom eilėm

nu jo, o tai ką daryt mezgėjai, patiriančiai paskutiniu metu vien fiasko su visokiais susigalvojimais :hmm:

Atsakyti

Ačiū visoms už palaikymą. :4u:​ Ner čia man blogai, atmetus patį susitaikymą su liga ir ilgu gydymo procesu. Dar sunkiai sekasi susitaikyt, kad nebevaldau savo gyvenimo, kaip buvau ipratus laikyt min 3kampus. Dabar maniškį valdo klinikos, vaikus vyras, namus irgi vyras su anyta, darbe kolegos, (nu del jo maziausiai pergyvenu). Aš valdau tik lova ir siulus, dar telefona, žurnalus ir knygas :)))   Ot kai kerta gyvenimas per stabdį tai kerta :) 

Atsakyti

Mano Lukne jau su plokstele, laukem metus eilej kompensuojamos, nera garantijos, kad pilnai ji pades, bet sako verta pabandyt, tai bandom. Panevezio stomatologijos klinikoj (valdiskoj) breketai sake po 150eur, tai kaip ir pigu, palyginus su privaciom kainom. Gal nekainuos darbas ir gal eilej reiks laukt, nzn niuansu, nes pradziai bandom plokstele. Nesiskundzia labai Lukne, nors svepluoja ir seilejas, bet ji kantri ir pareiginga pas mane, tai nesioja, nors dar tik 3d.

Atsakyti

katuk tai jis gi nuo viršaus vienu gabalu mezgamas, mezgi ir matuojiesi, matuojiesi ir dar kartą matuojiesi, ir nebus fiasko :)

Atsakyti

Vadinas Alytui su vaizdais pasiseke. Katuk, nelabai pamenu.pavasari reikalas buvo.namie turetu but pazymeta.pamenu tik kad rastas visas o sonuose to lygaus mezgimo dejau tiek kiek man plocio norejosi.tikrai maziau

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kacumota: 28 lapkričio 2018 - 11:38